Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z czarnego B8 avant, widzianego wczoraj pod centrum handlowym Auchan B-B, godzina 17 :-) Już drugi raz kolegę spotykam :-) Mam nadzieję że nie zaczepił cie cygan z perfumami :D

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 Dzisiaj w Groß Mochbern ciemna a4b5 sądząc po wydechach 1.8T a sądząc po kucaniu automat z wyklejankami sprzedam I numerem telefonu.

Opublikowano
Dnia 5.05.2017 o 16:30, Arek956 napisał:

Oo proszę, mało tu zaglądam a tu moje autko.  Akurat wtedy autem była moja mama na drobnych zakupach więc pewnie  nie zwróciła uwagi że coś fajnego stoi obok ;) W każdym razie również Pozdrawiam  :)

Ps. Widzę że w okolicy lata klon mojej B6 bo mam identyczną. Gdyby nie naklejka na masce i inne blachy to pomyślałbym że to moja  :decayed:

:hi: coś  fajnego warto powielić:decayed:

Tutaj mam kolejnego kolegę ustrzelonego u siebie na rejonie:grin: Pozdrawiamy:hi:

IMG_20170508_120001.jpgpc screenshotcertificity.com

Opublikowano

A ja 2 maja w Popradzie na Słowacji widziałem zaparkowane B7 kombi na numerach WG****C.  Czyje auto??? Pozdrawiam

Opublikowano
A ja 2 maja w Popradzie na Słowacji widziałem zaparkowane B7 kombi na numerach WG****C.  Czyje auto??? Pozdrawiam


Maje [emoji12][emoji12][emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

 

Maje [emoji12][emoji12][emoji41]

Widziales rozumiem dwie b7 obok siebie? [emoji4]

 

I obie w Avancie, obie z nr WG ****C :grin:

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Opublikowano
2 godziny temu, muunv napisał:

 

Maje emoji12.pngemoji12.pngemoji41.png

Widziales rozumiem dwie b7 obok siebie? emoji4.png

 

I obie w Avancie, obie z nr WG ****C :grin:

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Rzucila mi sie w oczy tylko jedna. Hehe kiedys w Wawie mnie pozdrawiales pamietam, jak mialem srebrne B6 kombi. :)

Opublikowano

Przed chwilą czarny avant B5 z ramkami na WGM widziany przy S8 od strony Babic. Skręciłes na S8 w kierunku Konotopa

 

W poniedziałek Przemots w accordzie widziany na przejedzie kolejowym w Parzniewie.

 

Pozdrawiam kierowników.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

przed chwilą w Szydłowie pow. Mławski przy drodze stał czarny avanturnik b6 na blachach GKW..... jak dobrze widziałem i ramki klubu Pozdro :)

wcześniej przy tej posesji widywałem b5 avant na  blachach EL i też ramki klubu,tajne spoty ? :decayed:

Opublikowano

Dziś w Brzeźnicy zaparkowane b6 avant klubowe ramki rej: LBL :)

Czyżby goście weselni? :) 

Opublikowano
Dnia 11.05.2017 o 17:09, Olszak86 napisał:

Przed chwilą czarny avant B5 z ramkami na WGM widziany przy S8 od strony Babic. Skręciłes na S8 w kierunku Konotopa

 

W poniedziałek Przemots w accordzie widziany na przejedzie kolejowym w Parzniewie.

 

Pozdrawiam kierowników.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

B5 moje :hi: ale sprzedane już

Opublikowano
Dnia 13.05.2017 o 22:07, musti napisał:

B5 moje :hi: ale sprzedane już

Wziales eSe od Moskala:)?

Opublikowano

Czarny Avant B6 na WG z wlepami zaparkowany pod komendą na Raginisa. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

B5 z klubowa naklejka widziana w piątek w Warszawie, pozdro :)

IMG_0237.JPG

Opublikowano
Dnia 11.05.2017 o 17:09, Olszak86 napisał:

Przed chwilą czarny avant B5 z ramkami na WGM widziany przy S8 od strony Babic. Skręciłes na S8 w kierunku Konotopa

 

W poniedziałek Przemots w accordzie widziany na przejedzie kolejowym w Parzniewie.

 

Pozdrawiam kierowników.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Pewnie jechałeś firmowym skoro nie widziałem Ciebie :)  pozdro 

Opublikowano

Srebrne B5 Avant z ramkami klubowymi na blachac LC .... upolowane przy salonie Hyundai'a w Konopnicy ;) Pzd :hi:

Edytowane przez Marcinx52

Opublikowano

Rooney1990 ( a raczej jego kobieta) widziana dziś na grota w kierunku Marek. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Pewnie jechałeś firmowym skoro nie widziałem Ciebie [emoji4]  pozdro 

Dokładnie tak było ;D

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzisiaj około 17:00 na krajowej 17 widziane czarnw Audi a4 b7 przyciemnione lampy z tyłu na blachach LC miała ramki klubowe. Pozdrawiam 

Opublikowano

Wczoraj w Warszawie ładnie byłem obtrąbiony przez srebrne a4b6 Avant :) załapałem po chwili o co chodzi bo byłem skupiony na szukaniu ulicy :)

Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.