Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pozdrowionka dla kierownika niebieskiej A4 B6 w sedanie - rejestracja NEL z tego co pamiętam

widziany we wtorek ok. 12.00 na ul. Jagiellońskiej 74 w Wawce :)

Przyznać się kto to :cool1:

Tez go juz widzialem w wawie, ale sie poki co nie przyznaje :decayed:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj o 10:15 widziałem Kolkova na Wale Międzyszyńskim..dłubał w nosie :decayed::polew:

Opublikowano

o 10:15 to ja jeszcze trenowałem kimanczo :cool1:

poza tym nie jechałem Wałem Miedzeszyńskim, soł it łozynt mi :guma:

Opublikowano

dziś 17 mniej więcej trasa DĄBROWA GÓRNICZA -OLKUSZ granatowa B5 rejestracje SMY... ramki klubowe

mykałem za toba avantem

pozdro

Opublikowano

Moro99 widziany jak wyjeźdżał z osiedla z 15 minut temu ..przyczajony z balkonu :naughty::decayed:

Opublikowano

Moro99 widziany jak wyjeźdżał z osiedla z 15 minut temu ..przyczajony z balkonu :naughty::decayed:

Ja wam mowie on siedzi i dybie na mnie caly czas :P

Pozdrawiam Ragga - musimy sie na piwko wybrac :)

Opublikowano

Jak mu żona pozwoli :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak mu żona pozwoli :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

..3...4...5...6....7....8..... KNOCK DOWN :polew: :polew:

Opublikowano

Ja wam mowie on siedzi i dybie na mnie caly czas :P

Pozdrawiam Ragga - musimy sie na piwko wybrac :)

Akurat na faj na balkon wypełzłem :tongue4:

Jak mu żona pozwoli :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Na chwilę obecną nie posiadam :naughty:

Jak mu żona pozwoli :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

..3...4...5...6....7....8..... KNOCK DOWN :polew: :polew:

Uwaga .. pierwszy zrywacz łańcucha się odezwał :decayed::tongue4:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy z ciemnego A4 B6 (WF XXXXX) 9:00 trasa Siekirkowska

Opublikowano

Szary Sedan chyba WR XXXXX kolo Grzybkow stal sobie dzisiaj tarasujac chodnik - pozdrawiam :hi:

Opublikowano

To chyba naszego oZiXa, a to kanalia :polew:

Opublikowano

Szary Sedan chyba WR XXXXX kolo Grzybkow stal sobie dzisiaj tarasujac chodnik - pozdrawiam :hi:

tak tak to ja w pracy byłem:P a przejść się dało(1,5 metra dla pieszego) no chyba że to nie był mój

To chyba naszego oZiXa, a to kanalia :polew:

raczej pracuś :gwizdanie:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika granatowego zglebionego Avanta B5 na czarnych stalówkach z rameczkami klubowymi jadacego E7 poprzez Szydłowiecką w okolice Globalu :wink4:

Opublikowano

Szary Sedan chyba WR XXXXX kolo Grzybkow stal sobie dzisiaj tarasujac chodnik - pozdrawiam :hi:

tak tak to ja w pracy byłem:P a przejść się dało(1,5 metra dla pieszego) no chyba że to nie był mój

było było - żartuje

Ja pracuje w BluePoint czyli po sąsiedzku :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj Konstancin , skrzyżowanie ul. Pułaskiego z Kołobrzeską , granatowy sedan na starych klubowych ramkach WPI 68N..... , włączał sie do ruchu z Kołobrzeskiej i gnał na Piaseczno. pozdrawiam

Opublikowano

Szary Sedan chyba WR XXXXX kolo Grzybkow stal sobie dzisiaj tarasujac chodnik - pozdrawiam :hi:

tak tak to ja w pracy byłem:P a przejść się dało(1,5 metra dla pieszego) no chyba że to nie był mój

było było - żartuje

Ja pracuje w BluePoint czyli po sąsiedzku :naughty:

no to ja w tym pomarańczowym starym obok :gwizdanie:

Opublikowano

Wczoraj w okolicach 19-20.00 na drodze Milanówek - Pruszków. Na poboczu spotkałem Czarną(Granatową) B6 rej. KOL XXXXX. (tylne lampy chyba LED) Niestety nie było to miłe spotkanie, bo kolega stał ze strzaskanym prawym przodem :/

Chciałem się zatrzymać - może czegoś by potrzebował, ale niestety nie miałem możliwości także sorry.

Mam nadzieję, że nie twoja wina i że faktyczne szkody nie były poważne.

Opublikowano

Dzisiaj na czerniakowskiej srebrny sedan B5 1,9 TDI z ramkami klubowymi ,tablica WN 84coś tam ,nie machałem bo jechałem innym :) pozdro :good:

Opublikowano

No i ja na Czerniakowskiej widziałem dziś sreberko z naklejką ale B6 :cool1: z dwoma rowerami na dachu :kox: migłem drogowymi ale chyba bezskutecznie.

Pzdrawiam kerownika :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.