Spotkania na drodze

Traviz

Kto parkuje bardzo czesto zieloną a4 b5 polift na Politechnice Koszalinskiej ul. Racławicka ? :) sedan.. srebrne ramki wokół szyb.. przyciemniane szybki, tablice klubowe i naklejka :wink4:

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdro dla kierowcy Czarnej A4-ki Avant klubowe ramki przykukane rej. WOS**** widzianego dzisiaj na Ul.Spacerowej :hi:

Dzięki kolego to moja furmanka :decayed:

Pozdrawiam :hi:

A przypadkiem może ESXXXX:) reszta pasi :) kolor to kość słoniowa (według mnie :polew:)

Pozdro :) i do zobaczenia;)

W sobotę około 19 w Radzyniu Podlaskim na parkingu pod tesco widziane czarne b7 sedan, z klubową ramką z tyłu, naklejką dynosftu na klapie i czterema rurami. Nawet na zaciskach hamulcowych było chyba logo dynosoftu. Piękna furka! Pozdrawiam

No i już wiem :good: Tzn. nie wiem jaki kolega ma nick na forum, ale kojarzę :wink4: Kiedyś miał B6 w avancie, też upolowane w LRA z ramkami klubowymi. Kilka dni temu upolowałem to B7 co opisałeś wyżej :wink4:

Furka kox :kox: Pieknie się prezentuje. Do tego jeszcze ma ledy tył podobne do ori :good: Piękna :good: Szkoda, że na forum nie zaprezentował :)

Auto jak najbardziej jest zaprezentowane na forum , to byla fura Patroxa btw ktorego pozdrawiam. A musisz mnie z kims mylic bo wczesniej nie mialem B6 tylko B7 w avancie i na blachach lubelskich. A ledy niestety sie skichaly. Pozdro

Dziś w Żaganiu widziany ciemny B7 o blachach FZG44..

stałeś na ulicy przy aquaparku :)

Pozdrowienia dla właściciela

Dzisiaj na Grota-Roweckiego srebrny sedanik na WWY lub WWL, klubowe rameczki i do tego mnie obtrabil :kox: Pozdrawiam Kolege :decayed:

Pozdrawiam i ja :hi:

Pozdrawiam i ja :hi:

To smigales avantem?! :blink: Wydawalo mi sie ze sedanem, nie ma to jak jechac zaspany do roboty :naughty:

nie ma to jak jechac zaspany do roboty :naughty

Jechałem srebrnym sedanem B5 na WWY :gwizdanie:

Dzisiaj widziałem srebrne, klubowe(ramki, naklejki) B6 sedan kolo Amicusa na Chroscickiego(Wawa Włochy). Kto to?

nie ma to jak jechac zaspany do roboty :naughty

Jechałem srebrnym sedanem B5 na WWY :gwizdanie:

To jednak dobrze widzialem :decayed: Jeszcze raz pozdrawiam.

Pozdrawiam kierownika A4 B5 w sedanie(z tyłu naklejeczka a4 klub polska) na blachach NOS widzianego dziś około 15:20 na trasie Olsztyn- Ostróda . :):wink4:

:hi:

pozdrawiania dla korownika ciemnego sedanika b6 na blachach LLB .... na ul.Hirszfelda 11

Pozdrawiam właściciela srebrnej B6 na WOS widzianej wczoraj na krajowej 8 na wysokości Wyszkowa.