Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Etam :polew: od razu pytanko na gtalk poszło :) ale żonka na Mineralnej pracuje, więc co tam robiła to wiem. Dokładnie o 17:10 to po mnie jechała.

to uprzedź ją że następnym razem jak ją spotkam to będę trąbił :naughty: albo niech się uśmiecha do sreberka jadącego z przeciwka, bo ja tamtędy codziennie jeżdżę po 17 :naughty: Pracuję niedaleko więc mogę z nią mini spoty robić :naughty:

Rafi nie rozpedzaj sie tak :decayed: Bo kolega w czarodziejski sposób sprawi że zaczniesz jeździć inna trasą :polew: :polew: :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ty się lepiej z nią nie spoć :D

Rafi nie rozpedzaj sie tak :decayed: Bo kolega w czarodziejski sposób sprawi że zaczniesz jeździć inna trasą :polew: :polew: :polew::wink4:

łoj a Wam tylko jedno w głowach :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ty się lepiej z nią nie spoć :D

Rafi nie rozpedzaj sie tak :decayed: Bo kolega w czarodziejski sposób sprawi że zaczniesz jeździć inna trasą :polew: :polew: :polew::wink4:

łoj a Wam tylko jedno w głowach :polew::kox:

nam nie ale Tobie to kto wie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj S4 B5 Avant WL***** na Wolskiej. Klubowe?

kiedys powiedziałbym Kali a teraz to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis pod firlejem na trasie kock-lublin ok 1530 srebrna vectra trzymala avancika b7 z klubowymi ramkami , pozdro dla kierownika : :hi:

to ja. Pozdrawiam również, widziałem jak jechałeś, nawet się oglądałem bo ładnie sie prezentuje autko :)

z policmajstrami udało sie dogadać i obiecałem, że wiecej tak nie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dzisiaj na kogos trabilem na trasie torunskiej. :naughty: Rej. LC ..... granatowe b5, kierowca byl lekko w szoku ze mu macham i na niego trabie :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis pod firlejem na trasie kock-lublin ok 1530 srebrna vectra trzymala avancika b7 z klubowymi ramkami , pozdro dla kierownika : :hi:

to ja. Pozdrawiam również, widziałem jak jechałeś, nawet się oglądałem bo ładnie sie prezentuje autko :)

z policmajstrami udało sie dogadać i obiecałem, że wiecej tak nie bede.

a cos zmajstrowal? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 12:00 czarne B5 sedan na klubowych ramkach blachy WRA - pozdro

Chwile później w strone Lublina za***rdalający Bullit W0 BODEK - pozdro oniak :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jechał w czwartek w Markach srebrnym avantem 1.4, wyładowanym kantówką :>, na WWY.....

p.s. nie Kolkov?

Kolkov bo on ma unikatowe B5 1.4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj między 18 a 18.30, na ulicy za C.H. Zakopianka w Krakowie zielony B5 sedan z ramkami klubowymi. Nie zapamiętałem numerów, zdążyłem tylko mrugnąć w ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na żmigrodzkiej we Wrocku podręcznikowo mi się wjeba*o przed maskę czarne b5 avant 1.8 rej. DW 807*V... kerownik chyba o lusterkach zapomniał :kox:

A dzisiaj skrzyżowanie borowska-kamienna na światłach b5 avant na lawecie "Hojnacki" :wink4: ...na tej samej lawecie za A4 stała tez A3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Łodzi ok. 12 na skrzyżowaniu Aleksandrowska/Warecka - srebrna B6 Avant EKU ..., za kierownicą Pani, obok na miejscu pasażera śpiący królewicz w okularach przeciwsłonecznych :D

Obok Was stała identyczna srebrna B6 Avant, ale już chyba nie klubówka, bo nie miała ramek.

Przechodziłem przez przejście dla pieszych i gapiłem się beszczelnie na Was :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jechał w czwartek w Markach srebrnym avantem 1.4, wyładowanym kantówką :>, na WWY.....

p.s. nie Kolkov?

Kolkov bo on ma unikatowe B5 1.4 :decayed:

i to w turbo :P

Kto jechał w czwartek w Markach srebrnym avantem 1.4, wyładowanym kantówką :>, na WWY.....

p.s. nie Kolkov?

Kolkov bo on ma unikatowe B5 1.4 :decayed:

i to w turbo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj,ok 16 na S7 pomiędzy Białobrzegami a Grójcem czerwone B5 Avant na LC,ramki + wlepa na tylnej klapie.

Pomykałem srebrnym T5 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...