Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

małe spotkanko z Solarem na stacji benzynowej w Jastkowie

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyje to cudo upolowałem dzisiaj? :cool1:

20110622476xx.th.jpg

Pozdr! :hi:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika czarnej b5 przedlift sedan, ramki klubowe, wczoraj 21;00 na skrzyzowaniu z trasą w Brwinowie, jechał do podkowy :hi:

Opublikowano

Wczoraj ok.21:00 ul.Lewandów/Głębocka.A4B6 sedan z wlepką przy tylniej rejestracji.Kolega wysiadał i szedł do sklepiku.Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

:hi:

a ja jakieś czarne b5 z ledami na tyle niedaleko skrzyżowania prymasa tysiąclecia z powązkowską..

:mysli:

skręcało później w powązkowską chyba - to Ty?

być może... :mysli:

a blachy widziałeś...?

[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 15:53_________________________________________________

Czyje to cudo upolowałem dzisiaj? :cool1:

20110622476xx.th.jpg

Pozdr! :hi:

a niektórzy mieli gwoździa, bo ja czasami pstryknę foto na drodze...

mówili, że jestem jak nieoznakowany patrol :sick3:

bo po co mam się rozpisywać jakie auto (kolor, blachy, klubowy branding...) - walę foto telefonem, piszę gdzie i pozdrawaim...

:decayed:

Opublikowano

a blachy widziałeś...?

oj nie pamiętam :)

Opublikowano

a blachy widziałeś...?

oj nie pamiętam :)

więc ja też nie pamiętam czy tam byłem :tongue4:

Opublikowano

Dzisiaj na strażackiej B7 kombi ciemne na WM.Byłem na spacerze z psem

Opublikowano

zielone b5 kombi z ramkami klubowymi dzisiaj okolo poludnia w kocku. :hi:

Opublikowano

czerwona b5 na blachach "WN" widziana dzisiaj rano na Rosoła:)

Opublikowano

lukasera widziany wczoraj w Kutnie na ul. Łęczyckiej ok. 16.30 pozdro dla kierownika :naughty:

Opublikowano

Dziś przed 11 widziane w Nidzicy B6 na blachach SK :cool1:

Opublikowano

Kogo upolowałem na parkingu ?

9a02bd91069b9f4fmed.jpg

Pozdr :hi:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika czarnego b7 sedan :) dzis kolo 17.30 pociskajacego razem ze mna 170 po wioskach :D w kierunku babic :) polecam troszke wiecej brawurki :)

Opublikowano

Pozdro dla kierownika czarnego b7 sedan :) dzis kolo 17.30 pociskajacego razem ze mna 170 po wioskach :D w kierunku babic :) polecam troszke wiecej brawurki :)

Nie przyznawaj się :cool1: ...władza nie śpi :beach:

:kox:

Opublikowano

w naszych terenach śpi :)

Opublikowano

w naszych terenach śpi :)

zazdroszczę... u mnie radary... :facepalm:

Ale na wszystko są sposoby :decayed:

Opublikowano

Ja Wam też zadroszczę ... rozumu :wallbash:

Opublikowano

ja mam do najblizszego pelnego radaru nie liczac smiesznych atrap tyle co do krakowa chyba 60km ;D

Opublikowano

ja mam do najblizszego pelnego radaru nie liczac smiesznych atrap tyle co do krakowa chyba 60km ;D

ale do dębowej (jak Cię będzie stać) skrzynki mamy wszyscy tak samo blisko.

Ps. skocz po rozum do głowy i napisz czy było tyle co do Krakowa czy jednak tyle co do Radomia :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.