Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj przy McDonaldzie w Siedlcach ok. 13 srebrny avant B6 LRY26.. wlepka na klapie :hi:

pozdro dla koleżanek :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W czwartek na trasie toruńskiej widziane auto Nosfera.Kierowała przedstawicielka płci pięknej :hi:

Opublikowano

Rzeszów. Piłsudskiego. B7 kombi ciemne...

Opublikowano

Srebrne b6 - ładne, z rameczkami klubowymi :good: w Błoniu ok 12 dzis;) pozdro :)

Opublikowano

Srebrne b6 - ładne, z rameczkami klubowymi :good: w Błoniu ok 12 dzis;) pozdro :)

Błękitno niebieskie kolego pozdro :evil:

Pozdrawiam kierownika czarnej B6 lecącej do wawki od stony bronisz leciałem w drugą stronę blaszki WI ramki klubowe :>

Opublikowano

szary B5 z battalionu na KOL widziane w Dąbrowie Górniczej koło Pałacu Kultury

Opublikowano

czarna parówa LLB w C.H. Janki około 16, pozdro.

Opublikowano

Dzisiaj w Ogrodzieńcu widziany Julo23 pozdro

Opublikowano

Wczoraj około 20:00 musti stał z alpagą w bramie w WGM , ja lansowałem sie z Majką w spacerówce :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Srebrne b6 - ładne, z rameczkami klubowymi :good: w Błoniu ok 12 dzis;) pozdro :)

Błękitno niebieskie kolego pozdro :evil:

Sorka, dokładnie sie nie przyglądałem i ogólnie w ostatnim momencie zobaczyłem - świeciło strasznie w twarz + dziurawa nawierzchnia :kox: :kox:

Opublikowano

Wczoraj - Al.Jerozolimskie (ostatnia prosta w kierunku pierdolnika z Łopuszańską) - kierownik spostrzegawczy - otrąbiony, oświecony awaryjnymi.

imag0531.jpg

Pozdrawiam.

Opublikowano

Tomka (tomek881025) naszego ustrzelili jak nieoznakowani .... :D

Opublikowano

hahaha - nic się nie ukryje - weź tylko wyjedź na miasto :>

Opublikowano

Tomka (tomek881025) naszego ustrzelili jak nieoznakowani .... :D

hahaha - nic się nie ukryje - weź tylko wyjedź na miasto :>

:naughty:

Opublikowano

godz. 17.10 wczoraj Mineralna -> Muszkieterów, czarny poliftowy avancik B5 WIxxxx rameczki klubowe blodi za kierownicą :naughty: autko oznakowane MR motors :wink4::hi:

Opublikowano

Blondi Moja :) autko zresztą też. Pozdro!

Opublikowano

Blondi Moja :) autko zresztą też. Pozdro!

A dzisiaj po powrocie do domu: "co robiłaś wczoraj o 17.10 na Mineralnej/Muszkieterów" :naughty: Pozdro pozdro :hi: Kiedyś już widziałem Twoją furkę u Witka jak pojechałem swoje padło kręcić :wink4:

Opublikowano

Blondi Moja :) autko zresztą też. Pozdro!

A dzisiaj po powrocie do domu: "co robiłaś wczoraj o 17.10 na Mineralnej/Muszkieterów" :naughty: Pozdro pozdro :hi: Kiedyś już widziałem Twoją furkę u Witka jak pojechałem swoje padło kręcić :wink4:

Etam :polew: od razu pytanko na gtalk poszło :) ale żonka na Mineralnej pracuje, więc co tam robiła to wiem. Dokładnie o 17:10 to po mnie jechała.

Opublikowano

Etam :polew: od razu pytanko na gtalk poszło :) ale żonka na Mineralnej pracuje, więc co tam robiła to wiem. Dokładnie o 17:10 to po mnie jechała.

to uprzedź ją że następnym razem jak ją spotkam to będę trąbił :naughty: albo niech się uśmiecha do sreberka jadącego z przeciwka, bo ja tamtędy codziennie jeżdżę po 17 :naughty: Pracuję niedaleko więc mogę z nią mini spoty robić :naughty:

Opublikowano

No ty się lepiej z nią nie spoć :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.