Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając z Brwinowa po 18 trzech kolegów w klubu:

1 na rondzie w Brwinowie, granatowa parówa na WPR z klubowymi ramkami ( około 18.05)

2 w Grodzisku o 18.15 Milczar parówa jedna maniurke na pizze wiozła ( jechałem dwa samochody za tobą)

3 i na skrzyżowaniu Królewskiej z Okulickiego ( skręcałeś w stronę Błonia) czarna parówa z esowym zderzakiem i chyba pomarańczowym grillem, zapewne Buba eSą , choć nie było okazji poznać osobiście :decayed: , kierownik mine miał jakby dziewucha mu dwa tygodnie postu zrobiła :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pozdrowienia dla kolegi akjam, piękna ta twoja b7, widziana dzisiaj w siewieżu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 w Grodzisku o 18.15 Milczar parówa jedna maniurke na pizze wiozła ( jechałem dwa samochody za tobą)

A i owszem :D Dorwałem jakieś kupony i pojechaliśmy opierdzielić margaritte za 3pln :kox: a poza tym to Cię widzę praktycznie codziennie i chyba będę musiał bixy podnieść żebyś mnie widział jak Cie oślepię z przeciwka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnego avanta b5 widzianego dzisiaj o 17:30 na Okęciu! :hi: (szyldy chyba WR ale nie jestem pewien)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w CH Reduta Ordona zaparkowane B6 avant srebrne na WN z ramkami klubowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 i na skrzyżowaniu Królewskiej z Okulickiego ( skręcałeś w stronę Błonia) czarna parówa z esowym zderzakiem i chyba pomarańczowym grillem, zapewne Buba eSą , choć nie było okazji poznać osobiście :decayed: , kierownik mine miał jakby dziewucha mu dwa tygodnie postu zrobiła :>

on po prostu tak wyglada , a to że mu kobieta nie daje to druga sprawa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 i na skrzyżowaniu Królewskiej z Okulickiego ( skręcałeś w stronę Błonia) czarna parówa z esowym zderzakiem i chyba pomarańczowym grillem, zapewne Buba eSą , choć nie było okazji poznać osobiście :decayed: , kierownik mine miał jakby dziewucha mu dwa tygodnie postu zrobiła :>

on po prostu tak wyglada , a to że mu kobieta nie daje to druga sprawa :decayed:

:ssij:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koło godziny 17 widziany srebrny avant B6 na numerach DGL... lub DKL... (nie pamiętam dokładnie) wyjeżdżający z Diamond Business Park w Piasecznie. Klubowa ramka. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toć to szok... dawno mnie nie było w rodzinnych stronach a tu same A4ki i to jeszcze 2 nowe oznaczone klubowo :)

1. Przy sklepie avans ul. Bohaterów/Targowa, Radzyń Podl. sedan B5 granatowy przedlift, stare ramki klubowe, tabl. rej LU... Nie mógł mnie nie zauważyć jeśli był z klubu, stanąłem tak żeby go przyblokować, bo szanowny ktoś stanął za przeproszeniem jak święta kro... :P 3 miejsca parkingowe zajął :P Pozdro pozdro :hi:

2. Na parkingu przy ul. Generała Dąbrowskiego, też Radzyń, avant B5 granatowy, przedlift, nowe ramki klubowe, LRA 013XX. Chyba kiedyś pisaliśmy na priv ale pewny nie jestem i nie pamiętam nicka z forum :decayed: Pozdr! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Markach w godzinach porannych namierzony srebrny sedan A4 B6 ramki klubowe nr rej WW.... Jechałem za Tobą stalowym A4 B6 avant :) Pozdro dla kierownika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś na giełdzie w Kaliszu wylukalem b5 sedan srebrny, stare ramki klubowe i wlepa na klapie, Kaliskie nr 3E71 pozdro dla kierownika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Andrychowie , S4 nogaro wylatywał na ul.Krakowską , patrzyłeś w moją stronę jechałem na Kraków pozdro kolego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj Poznań/Luboń FACTORY, "garaż" podziemny srebrne A4b7 rejestracje PZ,..., kierownik w koszulce A4klub :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek godzina coś koło 24 w nocy trasa na Szczytno od strony Ostrołęki czarne A4 ramki klubowe na tablicy BI strasznie wolno sie toczył wyprzedziłem mam niebieskie A4 srebrne relingi może zapamiętał i strzeliłem awaryjnymi potem jechał za mną do samego Szczytna ale strasznie wolno jechał :gwizdanie: Pozdrowienia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę na zlocie Master Truck w Opolu, na parkingu czarne A4 B6 na blachach ZSL. Moja A4 stałą 2 auta dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...