Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Kierownika od czarnej B7 z ramkami klubowymi, rejestracja GD, widziana w Szarlocie koło Koscierzyny około dwóch tygodni temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dziś o 16:30 szare b7 LU...... od Nowego Światu do skrętu w Nadbystrzycką.

Obtrąbiony przy wyprzedzaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Lublinie pod tesco ok 18 30 szare b6 ramki klubowe tylko z tyłu ustawione tyłem do przodu mojej granatowej B5 pozdro dla Kierownika :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj Bube obtrąbiłem :kox: :kox: :kox: :kox: aż popuścił :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Lublinie pod tesco ok 18 30 szare b6 ramki klubowe tylko z tyłu ustawione tyłem do przodu mojej granatowej B5 pozdro dla Kierownika :good:

Rowniez widzialem ladna naklejke w prawym gornym rogu ;) specjalnie tak sie ustawilem zeby sie przylansowac :gwizdanie: Pozdrawiam rowniez :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika ciemnej a4 b5 na WD chyba przy MC na wylocie z WAW na GDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolkov z moskalem widziani na kraśnickiej, piękna eSa, pięknie mruczy, pozdrawiam :)

pozdro :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Lublinie pod tesco ok 18 30 szare b6 ramki klubowe tylko z tyłu ustawione tyłem do przodu mojej granatowej B5 pozdro dla Kierownika :good:

Rowniez widzialem ladna naklejke w prawym gornym rogu ;) specjalnie tak sie ustawilem zeby sie przylansowac :gwizdanie: Pozdrawiam rowniez :good:

pozdro :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 9 na siekierkach i później dolince czarny Avant B6 tablice LOP pomachaliśmy sobie.

Dziś przed 6 w Piasecznie skręcało w stronę auchan czarny Avant B6 tablice BS trąbiłem ale kolega nie zauważył mnie.

Pozdro

Zauważyłem w ostatniej chwili :). pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolkov z moskalem widziani na kraśnickiej, piękna eSa, pięknie mruczy, pozdrawiam :)

Czyżby jechali na spowiedź do Prezesa :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piaskowe B6 Avant, tablice WCI, klubowe ramki widziany dziś ok 16-17 w Górze na rondzie. pozdrawiam kierownika, ja jechałem szarym Q7 blachy WE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P O Z D R O W I E N I A D L A EP-40250 WE W Ł A DY S Ł A W O W I E ! A4 B6 ! PÓŹNIEJ WRZUCE FOTKĘ :D

I DLA JAKIEGOS PANA GPU~~~ BO NIE ZDARZYLEM ZDJECIA ZROBIĆ :D

http://imageshack.us/photo/my-images/38/20110717705.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano około 8 w Brwinowie na trasie od Błonia aż do ronda, blachy RS? czy jakoś tak, czarne kombi, gleba, orange znaczek na grillu, ramka i naklejka na tyle klubowe.

Jechałem za Tobą chwilę - czarna seria B5 WPR :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano około 8 w Brwinowie na trasie od Błonia aż do ronda, blachy RS? czy jakoś tak, czarne kombi, gleba, orange znaczek na grillu, ramka i naklejka na tyle klubowe.

Jechałem za Tobą chwilę - czarna seria B5 WPR :)

Pozdro

Buba

Pozdrawiam stojące w korku dzisiaj około 8:00 miedzy Rawą a Mszczonowem czarne B5 w sedania , klubowe ramki byly :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi 80 B4 z ramkami i naklejkami klubowymi spotkane wczoraj w Radzyniu Chełmińskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi 80 B4 z ramkami i naklejkami klubowymi spotkane wczoraj w Radzyniu Chełmińskim.

mój stary :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: ciemnozielony sedan :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi tam już na podwórku świeżaczek A4 b5 sprowadzony na niemieckich blachach, więc chyba się marka spodobała :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi tam już na podwórku świeżaczek A4 b5 sprowadzony na niemieckich blachach, więc chyba się marka spodobała :naughty:

stary był tam u znajomego w Radzyniu. no i z tego co wiem to nigdy nie sprzeda B4 , przynajmniej tak mówi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...