Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarne B6 WI 98XXX z klubowymi ramkami na parkingu przy skrzyżowaniu Puławskiej z Gruchacza (koło salonu Skody)

a nie przypadkiem WL? Tam obok pracuje kolega gregoor :decayed:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj, 19:40 skrzyżowanie wojska i serbinowskiej w Kaliszu zaparkowana granatowa a4 b6 ostrowskie blaszki i klubowa ramka :)

Opublikowano

Środa 27 lipca, Wrocław most Szczytnicki. rej D1 STURB czarna Ska, kierownik na moich oczach wpadł w szyny nie opanował fury i wpadł w barierki, prawy bok skasowany.

Opublikowano

Środa 27 lipca, Wrocław most Szczytnicki. rej D1 STURB czarna Ska, kierownik na moich oczach wpadł w szyny nie opanował fury i wpadł w barierki, prawy bok skasowany.

:shocked:

Opublikowano

Środa 27 lipca, Wrocław most Szczytnicki. rej D1 STURB czarna Ska, kierownik na moich oczach wpadł w szyny nie opanował fury i wpadł w barierki, prawy bok skasowany.

ajax :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:confused4:
Opublikowano

Środa 27 lipca, Wrocław most Szczytnicki. rej D1 STURB czarna Ska, kierownik na moich oczach wpadł w szyny nie opanował fury i wpadł w barierki, prawy bok skasowany.

ajax :wallbash: :wallbash: :wallbash:

raz na wozie raz pod wozem :confused4:
Opublikowano

Środa 27 lipca, Wrocław most Szczytnicki. rej D1 STURB czarna Ska, kierownik na moich oczach wpadł w szyny nie opanował fury i wpadł w barierki, prawy bok skasowany.

To musiało boleć :confused4:

Opublikowano

Wczoraj przed godziną 17:00 na dworcu głównym w Poznaniu AUDI A4 B6 PGS KE85 z klubową naklejką na szybce;)

Ładne szare;) Pozdroo...

chyba Drosdek :wink4:

Pozdrooo dla Niego ;)

Opublikowano

Dziś około 9-tej przy ul. Bagno czarna b6 avant ramki klubowe (WOS ****) Pozdro :hi:

Opublikowano

Zdj_cie0109.jpg

Klubowe to, to? :gwizdanie:

Opublikowano

Zdj_cie0109.jpg

Klubowe to, to? :gwizdanie:

z takimi lampami to chyba raczej nie klubowe :wink4:

Opublikowano

wydaje mi sie ze widziałem gdzieś u nas takie lampiony

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika czarnej B6 kombi z klubowymi ramkami widzianego dzisiaj na głogwskim rondzie ok. 12:30 rej DWR...... na miejscu pilota siedziała blondwłosa kierowniczka :hi:

Opublikowano

Zdj_cie0109.jpg

Klubowe to, to? :gwizdanie:

z takimi lampami to chyba raczej nie klubowe :wink4:

:polew:

Opublikowano

granatowe B5 sedan z czarnym grillem blachy chełmskie (LC .....) na trasie między Chełmem, a Lublinem (bliżej Chełma) w okolicach godziny 10-10:30. pozdrawiam kierownika ;) poruszałem się Q7 na blachach WE...

Opublikowano

Solariusz tzn Solar :kox:

Opublikowano

wydaje mi sie ze widziałem gdzieś u nas takie lampiony

Też mam wrażenie, że gdzieś to już widziałem :gwizdanie:

Ale mam nadzieje, że żaden klubowicz by nie skrzywdził :a4fan: taką chińszczyzną :gwizdanie:

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika srebrnej A4 B5 awanta zaparkowanego dzisiaj na Abrahama 11 na Gocławiu :wink4:

Ramki klubowe :good:

Opublikowano

Ostrowite widziane auto i kierowca chyba też ale nie jestem pewny :decayed:

20110731001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.