Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pon

ok 19

B6 czarny PCT widziany w Czarnkowie

styl jazdy mocno "emerycki"

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pani Kolkovova widziana dzisiaj na "naszych" rejonach dwukrotnie.

:hi:

Opublikowano

Pani Kolkovova widziana dzisiaj na "naszych" rejonach dwukrotnie.

:hi:

fajna , nie ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

1. Ciemny sedan B5 TST.....

jakieś oznaczenia klubowe?

To Ja akurat teraz mamy robote w Skierniewicach i nieraz moge latac po miescie . Pozdrawiam rownierz

Opublikowano

Pani Kolkovova widziana dzisiaj na "naszych" rejonach dwukrotnie.

:hi:

fajna , nie ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Widziałem już wcześniej, nawet z bliska :gwizdanie:

Opublikowano

Widziałem już wcześniej, nawet z bliska :gwizdanie:

Phi , my sobie dajemy buzi na przywitanie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Przyłapane czarne A4 B6 avant na pl. na rozdrożu, obtrąbiony i pozdro dla kierownika :hi:

th_DSC00171-1.jpg

Opublikowano

Widziałem już wcześniej, nawet z bliska :gwizdanie:

Phi , my sobie dajemy buzi na przywitanie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Może nie rozwijajmy tematu, bo wpadnie Grześ i ... :decayed:

Opublikowano

Widziałem już wcześniej, nawet z bliska :gwizdanie:

Phi , my sobie dajemy buzi na przywitanie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Może nie rozwijajmy tematu, bo wpadnie Grześ i ... :decayed:

ŁOT A FAK IZ GOŁING ON :przebiegly::baseball:

P.S. Pozdro pozdro :decayed:

Opublikowano

ŁOT A FAK IZ GOŁING ON :przebiegly::baseball:

a mówiłes ze nie masz dostepu do neta :bag:

Opublikowano

ŁOT A FAK IZ GOŁING ON :przebiegly::baseball:

a mówiłes ze nie masz dostepu do neta :bag:

ano już mam :chytry:

żeby nie było OT

Moskal widziany tydzień temu na trasie W-wa - Lubartów :cool1:

Opublikowano

pozdrawiam kierownika srebrnej B6 z mińska w Wierchomli Małej pod wyciągiem :)

sorki za taką fotkę ale żonka się wcieła bo myślała że to jej robię zdjęcie :decayed:

p1010908l.th.jpg

Opublikowano

Pzdr dla kierownika A4 B5 srebrny sedan na WWY, wczoraj stał na swiatlach na Płochocińskiej/Łabiszyńska leciałem busem obklejony MAKRO.

Opublikowano

sorki za taką fotkę ale żonka się wcieła bo myślała że to jej robię zdjęcie :decayed:

:polew::decayed:

Pozdro dla kierownika, czarny avant b5 z brewkami, stał pod polo marketem wczoraj w Żarowie :).

Opublikowano

Pozdrowionka dla kierownika ciemnej B6 w sedanie o nr. WSI... na 2 przy wylocie z Mińska w Stojadłach( Marcin? :mysli:), czujność wzorowa :good:

Opublikowano

Pozdrowionka dla kierownika ciemnej B6 w sedanie o nr. WSI... na 2 przy wylocie z Mińska w Stojadłach( Marcin? :mysli:), czujność wzorowa :good:

Już z daleka się spoglądaliśmy na swoje auta a że trukałem na Ciebie mam nadzieję że się nie pogniewasz :cool1::kox: Tak jak najbardziej czujność wzorowa bo faktycznie Marcin :good: :good:

również pozdrówka :hi::good: i dozobaczenia w drodze powrotnej :kox: :kox:

Opublikowano

Ciemne B5 Avant, Taxi, klubowe ramki, rej. WU.... widziane w Wawie dzisiaj na Maczka na Bemowie.

Jechałem służbowym berlingowskim i machałem klubową smyczą ale kierownik chyba nie zauważył.

Pozdro dla kierownika :)

Opublikowano

Pozdrowionka dla kierownika ciemnej B6 w sedanie o nr. WSI... na 2 przy wylocie z Mińska w Stojadłach( Marcin? :mysli:), czujność wzorowa :good:

Już z daleka się spoglądaliśmy na swoje auta a że trukałem na Ciebie mam nadzieję że się nie pogniewasz :cool1::kox: Tak jak najbardziej czujność wzorowa bo faktycznie Marcin :good: :good:

również pozdrówka :hi::good: i dozobaczenia w drodze powrotnej :kox: :kox:

Do następnego... :wink4:
Opublikowano

dzisiaj ok 20:00 przy simply na Broniewskiego klubowa laleczka a4 b6 avant :good:

Opublikowano

Zielona A4 B5 sedan blachy LB... koło stadionu narodowego w wawie a zaraz potem na światełkach przy złotych tarasach czarna B6 sedan s-line blaszki WSI.....w obu autach klubowe ramki, pozdrowienia dla kierowników :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.