Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok.17-ej na Karowej w W-wie zaparkowane ciemnozielone B5-wlepka na klapie WW 53xxR.pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pzdro kolejny raz dla spetsnaz'a :) Akurat zlatywał z ronda :) trudno mi Cie było busem dogonić xD :hi:

Opublikowano

wczoraj koło 22 przy Grand hotelu w sopocie dokładnie na przeciwko casina zaparkowane ładne b6 pozdro dla kierowcy :hi:

Opublikowano

Srebrne B6 w kombi numery początek WY spotkane w piątek o 12 na przelocie z Bronisz w stronę Piastowa :hi:

Opublikowano

Musti widziany na rondzie w Górze :hi:

Opublikowano

Pzdro kolejny raz dla spetsnaz'a :) Akurat zlatywał z ronda :) trudno mi Cie było busem dogonić xD :hi:

Również pozdrawiam, cisnąłem trochę żeby mi fura po myjni wyschła.. mało brakowało i bym się na laser wpakował, bo jak wyjeżdżałem to jeszcze nie stali :naughty:

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika czarnego b7 avant, widziany od Bora-Komorowskiego do Herbewa ~8.40 :>, widziany również przed weekendem na tej samej trasie :wink4:

Opublikowano

Musti widziany na rondzie w Górze :hi:

Byłem byłem wczoraj , ale Ciebie nie widziałem akurat :good:

Opublikowano

Suli chyba Cię wczoraj widziałem na Jana Pawła w Wawie ok 20

Widziałeś, widziałeś :naughty: :naughty: :good:

Ja Cię poznałem dopiero jak mnie wyminąłeś :wink4:

Pozdrowionka :hi:

Opublikowano

Widziane S4 B5 avant nogaro blue na szwajcarskich blachach na toruńskiej po 14 w stronę centrum.Ktoś z klubu???Widziałem te auto drugi raz tam.Piękna sztuka :good:

Opublikowano

Musti widziany na rondzie w Górze :hi:

Byłem byłem wczoraj , ale Ciebie nie widziałem akurat :good:

omega sie przemieszczalem :wink4:

Opublikowano

omega sie przemieszczalem :wink4

hehe i b6 wychaczyłeś cwaniaku :decayed:

Pozdro dla kierownika z czarnej B6 w sedanie numery WSC 8**8 lecącego dziś od Skierniewic w stronę Sochaczewa z tyłu ramka klubowa , mrugałem ale brak reakcji kierowcy.

Opublikowano

wczoraj przed 18 niebieskie B6 sedan na blachach z sokolowa - jechalo od strony podlasia na wawke w strone wiaduktu, pozdrawiam

Opublikowano

Kogo to niedawno ładnie wpuściłem przed siebie? :naughty: Wawa ul. Ryżowa przed WKD "Opacz", potem lecieliśmy jeden za drugim prawie do Kleszczowej, Ty poleciałeś Kleszczową chyba, ja wcześniej skręciłem :hi: B7 1,9 TDI granat tabl rej. CIN... ramki klubowe. Foto poglądowe :decayed:

b7ryzow.th.jpg

Ten sam CIN... widziany ponownie wczoraj na ul. Ryżowej przy Da Grasso koło 19. :wink4::hi:

Opublikowano

to chyba Tomek, który kiedyś wpadał do nas na spoty - jeśli granat + jasne wnętrze

Opublikowano

Wczoraj,po 17-ej na S7 w Tarczynie biała B7 z ramkami,tablice WT..

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Dzisiaj Lublin ok 12:15 stare miasto przy teatrze przejechało a pózniej zawracało przy budowie, srebrne B5 avant widziane zza ogrodzenia nowego teatru starego w ostatniej chwili zawracania widziane z przodu ramki klubowe :hi:

Opublikowano

Czyja klubowa laleczka pod mostem gdańskim nad Wisłą?

Opublikowano

Zielone B5 w sedanie, rejestracja WA ...., ramki klubowe i stare logo wyklejone na tylnej bocznej szybce;

Widziane dziś, na ul. Łukowskiej w Warszawie ok 17.00.

Przyznać się, kto :?: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Zielone B5 w sedanie, rejestracja WA ...., ramki klubowe i stare logo wyklejone na tylnej bocznej szybce;

Widziane dziś, na ul. Łukowskiej w Warszawie ok 17.00.

Przyznać się, kto :?: :naughty: :naughty: :naughty:

Gość się raczej nie udziela na forum :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.