Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w Sierniewicach widziane dwie klubowe sztuki.

1. Ciemny sedan B5 TST.....

2. Srebrny Avant B6 2.4q ES ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

parking Tesco Milanówek godz. ok 19 podszedł do mnie kolega zagadując o lampy, pozdrawiam raz jeszcze :hi:

wnętrze Tesco Milanówek godz. ok 19 Sqizzy wystający ponad półki sklepowe ganiający z wózkiem, :hi:

a był ja był, nie widziałem Ciebie ani padaki na parkingu, ludzi od groma było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ciemny sedan B5 TST.....

jakieś oznaczenia klubowe?

taaa.... Ramki klubowe + naklejka na klapie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie dzis obtrąbił w Radomi niedaleko M1 :decayed: ? Czarna B6 Avant rejestracje LU.....

Na początku nie załapałem o c chodzi :naughty: Pozdrawiam Kierowników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie dzis obtrąbił w Radomi niedaleko M1 :decayed: ? Czarna B6 Avant rejestracje LU.....

Na początku nie załapałem o c chodzi :naughty: Pozdrawiam Kierowników :)

LPU kolego :decayed:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 14:30_________________________________________________ja jechałem z kolegą z forum michal m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pana prowadzacego wczoraj wieczorem czarne B6 sedan, klubowe ramki z tylu o rej. WSI......, "gonionego" przez czarne Subaru Legacy. Miejsce spotkania A4 Legnica-> Wroclaw. Zjechal na Wroclaw, trabilem ale jakos nie zatrybil :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pana prowadzacego wczoraj wieczorem czarne B6 sedan, klubowe ramki z tylu o rej. WSI......, "gonionego" przez czarne Subaru Legacy. Miejsce spotkania A4 Legnica-> Wroclaw. Zjechal na Wroclaw, trabilem ale jakos nie zatrybil :>

Siemasz zatrąbiłeś i odmachałem Twojej partnerce tylko trochę zakręcony byłem bo nie wiedziałem czy dobrze zjeżdżam z A4. a Subaru to fakt trzymało się za mną non stop a po mału nie jechałem :kox: :kox:

również pozdrówka :good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki, wlasnie mi tez mowila, ze machales. :)

Ja nie jechalem wolno ale wy to juz :gwizdanie: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki, wlasnie mi tez mowila, ze machales. :)

Ja nie jechalem wolno ale wy to juz :gwizdanie: :>

A ja przyglądałem się Tobie jak wyprzedzałem Cię ale mówię jeszcze do swojej partnerki auto na niemieckich blachach to na pewno nie z klubu i poszedłem dalej a jednak okazało się że z klubu :gwizdanie: :kox:

dozobaczyska może jeszcze raz gdzieś :hi::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a naklejki nie widziales z tylu na klapie?

No przy tych predkosciach to nie ma sie co dziwic :>

Moze i sie jeszcze spotkamy, kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie dzis obtrąbił w Radomi niedaleko M1 :decayed: ? Czarna B6 Avant rejestracje LU.....

Na początku nie załapałem o c chodzi :naughty: Pozdrawiam Kierowników :)

Pozdrawiam :) tak jak paput pisał jechaliśmy we dwóch a za nami jeszcze kolega nowo nabytym A6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne B7 avant rej STA... okolo 5:30 w miejscowosci Rosin stala w korku, w ostatnim momencie zobaczylem logo a4 klubu na grillu, Jechalem czarna B6 na Irlandzkich blachach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend Ustroniu Morskim widziałem A4 polift, ciemny kolor, z przodu brak znaczka, koła chyba 18 cali S-line (ale nie jestem dokładnie pewien) blachy chyba ZKO. a w piątek pod pewną knajpą (naprzeciw mini ZOO) na trasie Bydgoszcz-Koszalin stało srebrne B5 sedan blachy GCZ. rameczki klubowe. pozdrawiam kierowników :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Suchej Beskidzkiej ok godziny 9.30, obok Kicka (na przejeździe kolejowym) mijałem Audi A4 na blachach suskich (KSU), kolor beżowy / szampański. Z przodu, w grillu zamontowane było logo klubowe A4KP. Któż to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika srebrnego avanta B5 parkującego na Stefanika na Tarcho od sąsiada z Odkrytej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo to niedawno ładnie wpuściłem przed siebie? :naughty: Wawa ul. Ryżowa przed WKD "Opacz", potem lecieliśmy jeden za drugim prawie do Kleszczowej, Ty poleciałeś Kleszczową chyba, ja wcześniej skręciłem :hi: B7 1,9 TDI granat tabl rej. CIN... ramki klubowe. Foto poglądowe :decayed:

b7ryzow.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...