Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A kto stal dzis na Heroldów w Warszawie? :-) ciemny avant tdi? Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wczoraj koło 19, poznań, rejestracje KR, ciemne a4B6 naklejka klubowa na szybkach tylnich? na rondzie stałem obok audi Q7 srebrna ale kierownik z kierowniczka nie reagowali na zaczepki :)

Opublikowano

dzisiaj na Piłsudskiego przy wiadukcie o g. 8:10 widziane ciemno granatowe B6 Avant z nalepką na tylnej klapie EL 810... któż to?

Opublikowano

Specu mnie złapał na DK8 dzisiaj koło 11:30 , pozdro :hi:

:hi:

Opublikowano

Dzisiaj Lublin Tysiąclecia w stronę tesco czarne B5 mnie otrąbiło , a pózniej i ja się odwdzięczyłem i coś koledze z przodu prawa lampa chyba się ruszała na wybojach bo migało za mną trochę na kraśnickich :hi:

Opublikowano

Dzisiaj Lublin Tysiąclecia w stronę tesco czarne B5 mnie otrąbiło , a pózniej i ja się odwdzięczyłem i coś koledze z przodu prawa lampa chyba się ruszała na wybojach bo migało za mną trochę na kraśnickich :hi:

pozdrawiam ;) wiem wiem, dolny zaczep mam urwany.. ale szukam już coś przedliftowego zeby przekleić

Opublikowano

wczoraj koło 19, poznań, rejestracje KR, ciemne a4B6 naklejka klubowa na szybkach tylnich? na rondzie stałem obok audi Q7 srebrna ale kierownik z kierowniczka nie reagowali na zaczepki :)

ciemne ???
Opublikowano

Wczoraj Aleje Jerozolimskie w strone Pruszkowa ok. 20 czarny avant WPR XXXX

Pozdrawiam :good:

Opublikowano

wczoraj koło 19, poznań, rejestracje KR, ciemne a4B6 naklejka klubowa na szybkach tylnich? na rondzie stałem obok audi Q7 srebrna ale kierownik z kierowniczka nie reagowali na zaczepki :)

ciemne ???

czarne chyba :D mam mega czarne szyby więc mógł być też granatowy :polew:

Opublikowano

Ja pozdrawiam kierownika którego widziałem parę dni temu w Koszalinie jak wracałem z wakacji :) Niebieski avant z chromowanymi klamkami, relingami i chromem wokół szyb :) Avant miał ramki klubowe dlatego od razu zwróciłem uwagę :)

Opublikowano

co to za ptaszka ustrzeliłem dzisiaj pod REALEM przy JP ok. 10

DSC00294.jpg

Opublikowano

Dzisiaj koło 19 srebrny Avant B6 w Zamościu na ul. Partyzantów nr rej. LLU 029** ramki klubowe kto to taki?

Opublikowano

Pozdro dla kierownika czarnej b6 w sedanie na WPR 09***, widziany po 18 skręcał z Brwinowa na trasie w stronę Pruszkowa.

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z czarnej B6 widzianej dziś we Wrocku po zjeździe z ronda w Powstańców, przed skrzyżowaniem ze Sztabową :hi: Trąbiłem ze srebrnej b5-tki :decayed:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika czarnej b6 w sedanie na WPR 09***, widziany po 18 skręcał z Brwinowa na trasie w stronę Pruszkowa.

nosfer albo nosferowa :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kogo dzisiaj pod decathlonem przy al. Krakowskiej wyczaiłem? :naughty: Jakieś 30-40 minut temu? 21.30 powiedzmy. Czarne B6 avant fela 17'' tabl. rej. WF... ramki klubowe :) Zaparkowane obok białego forda transita... Pozdro :hi:

Opublikowano

Wczoraj w Gdańsku na Grunwaldzkiej niedaleko CH Manhattan - zielony sedan B5, naklejka klubowa na tylnej klapie, blachy GST - pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Dzisiaj w Łukowie na skrzyżowaniu Partyzantów z Wyszyńskiego widziane czarne b6 avant na 17' pięcioramiennych. Z przodu ramki były. Ktoś z klubu, czy auto po klubowiczu?

Opublikowano

Zielona b5 avant WB eskortowała mnie dzisiaj koło 17 ze Święcic do Grodziska.

pozdrawiam :hi:

Opublikowano

wczoraj widziana a4 z klubowymi ramkami około 16 a 17 a widziana hmm nieznam tamtej okolicy ale rejestracje na R chyba sie zaczynała granatowa a4 sedan , jechałem firmową Honda accord oklejona

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.