Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj ok 20 na ulicy Domaniewskiej w Warszawie, srebrne B6 avant z klubowymi ramkami. rejestracja ZS 29**K. pozdrawiam kierownika, ja jechałem szarym Q7 na blachach WE :hi::good:

tez go czesto widuje, bo pracuje na Domaniewskiej :) ale nie mam pojecia kto to.

to ten z listą płac na boku i czarnymi listwami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dziś 7:45 na Żołnierskiej srebrne B6 Avant S-line chyba WWY, kolega stojący w korku pozdrowił mnie długimi. Pozdrawiam kierownika :hi:

Pozdrawiam :hi:

spetsnaz

ty to masz wzrok, że wylukałeś ramkę klubową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spetsnaz

ty to masz wzrok, że wylukałeś ramkę klubową :)

no niestety, zboczenie ;) ten układ kolorów wpada w oko. A wzrok zawiesza mi się przez chwilę na każdej A4 którą widzę po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spetsnaz

ty to masz wzrok, że wylukałeś ramkę klubową :)

no niestety, zboczenie ;) ten układ kolorów wpada w oko. A wzrok zawiesza mi się przez chwilę na każdej A4 którą widzę po drodze.

mam to samo .... a czasem nawet ciezko wyhamować po takim zawieszeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota. Ołtarzew w kierunku Błonia srebrne b6 (ww xxxx) ok godziny 7;30 pozdrawiam kierownika :-)

Przyłączam się również do pozdrowień kierownika tego autka tylko tym razem leciał ze strony Sochaczewa ok 12:30 nie zdążyłem mrugnąć długimi leciałem od Błonia na Sochaczew.

Buba spotkany dziś po 8 leciał na wiadukt i centrum Grodziska byłem 2 auta za Twoim parchem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granatowe B6 kombi, rejestracja FMI, ramki klubowe, autko widziane dziś około 13.00 w Warszawie na Wysockiego.

Pozdro dla kierownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna B5 w kombi numery WGR **M* zaparkowana dziś na Wolskiej w Wawce z przodu ramki klubowe rzuciły się w oko

Pozdrawiam kierownika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ok 20 na ulicy Domaniewskiej w Warszawie, srebrne B6 avant z klubowymi ramkami. rejestracja ZS 29**K. pozdrawiam kierownika, ja jechałem szarym Q7 na blachach WE :hi::good:

tez go czesto widuje, bo pracuje na Domaniewskiej :) ale nie mam pojecia kto to.

to ten z listą płac na boku i czarnymi listwami?

ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota. Ołtarzew w kierunku Błonia srebrne b6 (ww xxxx) ok godziny 7;30 pozdrawiam kierownika :-)

Przyłączam się również do pozdrowień kierownika tego autka tylko tym razem leciał ze strony Sochaczewa ok 12:30 nie zdążyłem mrugnąć długimi leciałem od Błonia na Sochaczew.

Buba spotkany dziś po 8 leciał na wiadukt i centrum Grodziska byłem 2 auta za Twoim parchem :decayed:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 18tej Tor Lublin B5 po prawej na dole czarna, obklejona szyba, duża felga, ramki klubowe tył, i po jezdzie stojące wyżej po prawej też B5 ramki klubowe tył stanąłem obok ale ramki zauważyłem dopiero jak odjechała gadałem z brejdakiem ale Cię widziałem pozdro dla wszystkich :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HarryH czmychnął w strone garnizonu 20 minut temu, ->w końcu pierwszy raz zobaczyłem twe auto ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo dzisiaj otrabilem w B6 kondom chyba granat ok 14 na moscie slasko-dabrowskim ? (Lecialem na moto ale otrabilem i pomachalem)

:hi:

Wiedziałem że napewno to musi być ktoś z klubu :decayed:

Tak to byłem ja i mam czarną furmankę.

Dzięki i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 18tej Tor Lublin B5 po prawej na dole czarna, obklejona szyba, duża felga, ramki klubowe tył, i po jezdzie stojące wyżej po prawej też B5 ramki klubowe tył stanąłem obok ale ramki zauważyłem dopiero jak odjechała gadałem z brejdakiem ale Cię widziałem pozdro dla wszystkich :good:

strzała :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubiegły czwartek na Świętoduskiej, 7 rano czarne b5 po lifcie LUB xxxx parkował na chodniku po lewej, ja wjeżdżałem w bramę po prawej, w ostatniej chwili zauważyłem wlepę na klapie. Pozdro

chyba parkujesz w tych okolicach codziennie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele PARAF widziany na alejach jerozolimskich w stronę Pruszkowa.Stałem w korku przed Łopuszańską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy B6 z rameczkami klubowymi rej. TKN ... ,widzianego na Puławskiej w okolicach kościoła w Pyrach o 13:30 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...