Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj ok 20 na ulicy Domaniewskiej w Warszawie, srebrne B6 avant z klubowymi ramkami. rejestracja ZS 29**K. pozdrawiam kierownika, ja jechałem szarym Q7 na blachach WE :hi::good:

tez go czesto widuje, bo pracuje na Domaniewskiej :) ale nie mam pojecia kto to.

to ten z listą płac na boku i czarnymi listwami?

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziś 7:45 na Żołnierskiej srebrne B6 Avant S-line chyba WWY, kolega stojący w korku pozdrowił mnie długimi. Pozdrawiam kierownika :hi:

Pozdrawiam :hi:

spetsnaz

ty to masz wzrok, że wylukałeś ramkę klubową :)

Opublikowano

spetsnaz

ty to masz wzrok, że wylukałeś ramkę klubową :)

no niestety, zboczenie ;) ten układ kolorów wpada w oko. A wzrok zawiesza mi się przez chwilę na każdej A4 którą widzę po drodze.

Opublikowano

spetsnaz

ty to masz wzrok, że wylukałeś ramkę klubową :)

no niestety, zboczenie ;) ten układ kolorów wpada w oko. A wzrok zawiesza mi się przez chwilę na każdej A4 którą widzę po drodze.

mam to samo .... a czasem nawet ciezko wyhamować po takim zawieszeniu ;)

Opublikowano

Sobota. Ołtarzew w kierunku Błonia srebrne b6 (ww xxxx) ok godziny 7;30 pozdrawiam kierownika :-)

Przyłączam się również do pozdrowień kierownika tego autka tylko tym razem leciał ze strony Sochaczewa ok 12:30 nie zdążyłem mrugnąć długimi leciałem od Błonia na Sochaczew.

Buba spotkany dziś po 8 leciał na wiadukt i centrum Grodziska byłem 2 auta za Twoim parchem :decayed:

Opublikowano

Panowie czy ktoś kojarzy granatowe B6 Avant na blachach WU 5566? wlepa na klapie.

Opublikowano

Granatowe B6 kombi, rejestracja FMI, ramki klubowe, autko widziane dziś około 13.00 w Warszawie na Wysockiego.

Pozdro dla kierownika

Opublikowano

Ciemny Avant B6 na numerach WJ zaparkowany dziś przy Wisłostradzie.

Opublikowano

Czarna B5 w kombi numery WGR **M* zaparkowana dziś na Wolskiej w Wawce z przodu ramki klubowe rzuciły się w oko

Pozdrawiam kierownika :hi:

Opublikowano

wczoraj ok 20 na ulicy Domaniewskiej w Warszawie, srebrne B6 avant z klubowymi ramkami. rejestracja ZS 29**K. pozdrawiam kierownika, ja jechałem szarym Q7 na blachach WE :hi::good:

tez go czesto widuje, bo pracuje na Domaniewskiej :) ale nie mam pojecia kto to.

to ten z listą płac na boku i czarnymi listwami?

ten

Opublikowano

Sobota. Ołtarzew w kierunku Błonia srebrne b6 (ww xxxx) ok godziny 7;30 pozdrawiam kierownika :-)

Przyłączam się również do pozdrowień kierownika tego autka tylko tym razem leciał ze strony Sochaczewa ok 12:30 nie zdążyłem mrugnąć długimi leciałem od Błonia na Sochaczew.

Buba spotkany dziś po 8 leciał na wiadukt i centrum Grodziska byłem 2 auta za Twoim parchem :decayed:

:naughty:

Opublikowano

Dzisiaj po 18tej Tor Lublin B5 po prawej na dole czarna, obklejona szyba, duża felga, ramki klubowe tył, i po jezdzie stojące wyżej po prawej też B5 ramki klubowe tył stanąłem obok ale ramki zauważyłem dopiero jak odjechała gadałem z brejdakiem ale Cię widziałem pozdro dla wszystkich :good:

Opublikowano

kogo dzisiaj otrabilem w B6 kondom chyba granat ok 14 na moscie slasko-dabrowskim ? (Lecialem na moto ale otrabilem i pomachalem)

Opublikowano

HarryH czmychnął w strone garnizonu 20 minut temu, ->w końcu pierwszy raz zobaczyłem twe auto ;) pozdrawiam

Opublikowano

kogo dzisiaj otrabilem w B6 kondom chyba granat ok 14 na moscie slasko-dabrowskim ? (Lecialem na moto ale otrabilem i pomachalem)

:hi:

Wiedziałem że napewno to musi być ktoś z klubu :decayed:

Tak to byłem ja i mam czarną furmankę.

Dzięki i Pozdrawiam

Opublikowano

Dzisiaj po 18tej Tor Lublin B5 po prawej na dole czarna, obklejona szyba, duża felga, ramki klubowe tył, i po jezdzie stojące wyżej po prawej też B5 ramki klubowe tył stanąłem obok ale ramki zauważyłem dopiero jak odjechała gadałem z brejdakiem ale Cię widziałem pozdro dla wszystkich :good:

strzała :hi:

Opublikowano

Ciemny Avant B6 na numerach WJ zaparkowany dziś przy Wisłostradzie.

Może to ja :)

Opublikowano

w ubiegły czwartek na Świętoduskiej, 7 rano czarne b5 po lifcie LUB xxxx parkował na chodniku po lewej, ja wjeżdżałem w bramę po prawej, w ostatniej chwili zauważyłem wlepę na klapie. Pozdro

chyba parkujesz w tych okolicach codziennie??

Opublikowano

W niedziele PARAF widziany na alejach jerozolimskich w stronę Pruszkowa.Stałem w korku przed Łopuszańską

Opublikowano

Pozdro dla kierowcy B6 z rameczkami klubowymi rej. TKN ... ,widzianego na Puławskiej w okolicach kościoła w Pyrach o 13:30 :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.