Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z granatowego avanta na blaszkach PZ w niedziele na DMP w Poznaniu :hi:

pozdro pozdro bo to chyba mnie widziałeś :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zamość. Koło 10 dziś widziany sedan B5 bordowy kolorek na tablicach LZA 0579* ramka i wlepka na bagażniku skręcał na parking koło TP S.A.

:hi:

Opublikowano

Pół godziny temu w jakiejsc pipidówieprzed strykowem obtrąbione czarne B6 EL 546... , które wbiło sie bezczelnie przed B7 którym jechałem. Ramki były , pozdro :hi:

Opublikowano

Wczoraj wieczorkiem na Puławskiej zielony sedan B5 zaparkowany na poboczu numery chyba WJ i biała naklejka fat chicks. Kilometr dalej Srebrny/szary sedan B6 na numerach WL.

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z granatowego avanta na blaszkach PZ w niedziele na DMP w Poznaniu :hi:

pozdro pozdro bo to chyba mnie widziałeś :hi:

na 100 % stałem obok ciebie :)

Opublikowano

Pół godziny temu w jakiejsc pipidówieprzed strykowem obtrąbione czarne B6 EL 546... , które wbiło sie bezczelnie przed B7 którym jechałem. Ramki były , pozdro :hi:

Gdzie tam utkwiles w tym maratonie zolwi :wink4:

pozdro i sorki :notworthy: za wbitke :cool1:

Opublikowano

Gdzie tam utkwiles w tym maratonie zolwi :wink4:

pozdro i sorki :notworthy: za wbitke :cool1:

jechaliśmy do Wrześni :wink4:

Opublikowano

A mi ostatnio w czwartek udało ustrzelić w Olsztynie takie o to B5, autko oznakowane kierownik również w koszulce A4 klubu. Serdeczne pozdrowienia dla Niego :wink4:

zdjit.th.jpg

Opublikowano

Dzisiaj rano Lublin Kolega Wojci - pozdro

około 17 00 w Lublinie ul Lubartowska skręcające w unicką srebrne B5 ramki klubowe LUB XXXXX otrąbione dojechałem do ciebie jak stałeś po skrecie ja pojechałem prosto granatowym pozdro

a może LLB :mysli:
Opublikowano

W sobotę ok.11:00 zaparkowany na ul.Noakowskiego ciemne B5 na LZA**** z klubową nalepką na klapie.Pozdrowienia :hi:

Opublikowano

Dzisiaj rano Lublin Kolega Wojci - pozdro

około 17 00 w Lublinie ul Lubartowska skręcające w unicką srebrne B5 ramki klubowe LUB XXXXX otrąbione dojechałem do ciebie jak stałeś po skrecie ja pojechałem prosto granatowym pozdro

a może LLB :mysli:

LUB xxxxx

Opublikowano

wojci widziany 8.pazdziernika 2011, godz 10.24, zamosc ul. Kilińskiego

Opublikowano

Dzisiaj rano Lublin Kolega Wojci - pozdro

około 17 00 w Lublinie ul Lubartowska skręcające w unicką srebrne B5 ramki klubowe LUB XXXXX otrąbione dojechałem do ciebie jak stałeś po skrecie ja pojechałem prosto granatowym pozdro

a może LLB :mysli:

LUB xxxxx

Rozjemca na bank :kox:

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z czarnego Avanta b5 ktory stoji pod moim blokiem:D Kto to EL 853FN

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z granatowego avanta na blaszkach PZ w niedziele na DMP w Poznaniu :hi:

pozdro pozdro bo to chyba mnie widziałeś :hi:

na 100 % stałem obok ciebie :)

a to było trzeba podbić i przybić pione :tongue4:

Opublikowano

Granatowa B5 WN... klubowe ramki, zaparkowana koło poczty w Pyrach (przy Puławskiej).

:hi:

Opublikowano

Dzisiaj w Lublinie ok 15 45 ul Świętoduska czarne B7 z tyłu ramka klubowa :hi:

Opublikowano

dziś 18:30parking tesco b7 ramki klubowe kolor kawa z mlekiem czy cuś takiego

Opublikowano

dziś 18:30parking tesco b7 ramki klubowe kolor kawa z mlekiem czy cuś takiego

jak kawa z mlekiem to ja byłem ale B8 a nie B7 bo godzina się zgadzała, auto stało tyłem do ulicy na parkingu przed rondem pod tesco

Opublikowano

Dzisiaj w Lublinie ok 15 45 ul Świętoduska czarne B7 z tyłu ramka klubowa :hi:

hmmmm mozliwe ze to ja , znaczek Ecuproject pod tablica???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.