Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Flyer widziany wczoraj na orlenie w Plonsku :wink4:

hm, a Ciebie nie widzialem :mysli:

lecialem obok akurat wsiadales do auta :wink4: Bym podjechal ale z kobieta na chrzciny jechalismy :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyja to B5 stała pod WSCiL wczoraj na blachach WZ... ? :wink4:

pod czym??

moze moja? :)

ja z Ozarowa przeciez pochodze :)

Wyższa Szkoła Cła i Logistyki :wink4:

Ale Ty masz avanta, a to był sedan :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z

Sobota, godz. 15.00-15.15, Wawa ul. Połczyńska/Wolska, srebrne B6 avant (rej. W coś tam :) ramki klubowe ) staliśmy na światłach w przeciwnych kierunkach, zobaczyłem dopiero jak ruszyliśmy, machnąłem ale chyba mnie już nie widziałeś :wink4:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 09:50_________________________________________________

pozdrowienia dla kierownika srebrnej b5 avant stojacej tylem do jezdni na kilinskiego naprzeciwko tukana kolo 10

Wawa? :mysli: Mów no gdzie i czy to moje, bo wtedy moim śmigał "wynajęty" kierowca, ja byłem "poza zasięgiem - %" :decayed: :decayed: :decayed:

siedlce ;] mial ramki z tylu i chyba puknieta lekko tylna klape na wysokosci listwy rejestracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedlce ;] mial ramki z tylu i chyba puknieta lekko tylna klape na wysokosci listwy rejestracji

Do Siedlec nie jeździł raczej :decayed: i klapy pukniętej nie mam więc luz :decayed: "wynajęty kierowca" przeżyje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem około 19:30-20 widziane srebrne A4 B6 rej. ZS*** na ulicy Spacerowej, klubowe ramki i pełno czarnych naklejek na drzwiach. Pozdro dla kierownika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyja to B5 stała pod WSCiL wczoraj na blachach WZ... ? :wink4:

moja kolego pozdro :)

Pozdro dla kierownika ladnej b6 na WY widzianego w bluecity wczoraj ok godziny 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Czyjego avanta chyba B5 kolor bordo obtrąbiłem wczoraj 11 lipca około 14:35 jak skręcał z ul Nowaka-Jeziorańskiego w kierunku Kakowskiego lub Poligonowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika B5 avant WN... widziany na skrzyżowaniu Puławskiej i Płaskowickiej w Wawce. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk, ul.Fiszera, codziennie idąc do pracy widzę stojącego na parkingu sedana B5 po lifcie, rejestracja LRY ..., ramki klubowe - któż to? :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk, ul.Fiszera, codziennie idąc do pracy widzę stojącego na parkingu sedana B5 po lifcie, rejestracja LRY ..., ramki klubowe - któż to? :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

LRY? Bordowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk, ul.Fiszera, codziennie idąc do pracy widzę stojącego na parkingu sedana B5 po lifcie, rejestracja LRY ..., ramki klubowe - któż to? :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

LRY? Bordowe?

Nie nie, taka kawa z mlekiem trochę, trochę szary, taki ciężki do opisania kolor :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk, ul.Fiszera, codziennie idąc do pracy widzę stojącego na parkingu sedana B5 po lifcie, rejestracja LRY ..., ramki klubowe - któż to? :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

LRY? Bordowe?

Nie nie, taka kawa z mlekiem trochę, trochę szary, taki ciężki do opisania kolor :no:

To jakiś nieznany u nas :mysli:

Myślałem, że to może byłe auto kolegi MichałK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem około 19:30-20 widziane srebrne A4 B6 rej. ZS*** na ulicy Spacerowej, klubowe ramki i pełno czarnych naklejek na drzwiach. Pozdro dla kierownika :hi:

widze go czesto na Suwaku... ale nie wiem kto to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chwilę przed godziną 13.00 widziałem na krajowej 6 (przed zjazdem na Białogard) czarnego avanta B6 lub B7 (tablice GND xxxx) z klubowymi ramkami i bagażnikiem na dachu pędzącego w stronę Koszalina.

Pozdrawia kierowca bordowej A4 B5 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. 17 dzisiaj "na skarbku" w Głogowie, nagaro blue B5 TDI FWS 92.... naklejka z tyłu na klapie, kierowniczka bardzo prezycyjnie parkowała.

Pozdrowienia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...