Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Który to "strażak" na parkingu na Skoroszach się parkuje? :naughty: Blisko Dzieci Warszawy :wink4: Wczoraj wyczajony zaparkowany bolid B6 avant szary, znak szczególny chyba strażak na klapie blachy WY z tego co dobrze pamiętam, klapa centralnie dziubnięta :decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o widzę że trochę kolegów ze Skoroszy :) nie obijać mi tam passków na dzielni :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę że trochę kolegów ze Skoroszy :) nie obijać mi tam passków na dzielni :naughty::decayed:

No ja nie do końca na Skoroszach ale blisko :wink4: Często tam bywam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6 zaparkowane pod przychodnia WAT

b5 kombi obtrąbione na rondzie przy szczesliwiskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika ktory jechal z przeciwka i machnal jadac na garwolin w granatowej b5 sedan ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika ktory jechal z przeciwka i machnal jadac na garwolin w granatowej b5 sedan ;]

A mniej więcej o której godzinie i w którym miejscu ;> Bo mogłem to być ja :decayed:

zaraz przy komisie/gazowni na garwolinskiej ;) a godzina... jakos kolo 12, nie pamietam:P wydawalo mi sie ze widzialem w lusterku bialo/czerwone lampki z tylu

i pozdrowienia dla kierownika srebrnej b5 avant stojacej tylem do jezdni na kilinskiego naprzeciwko tukana kolo 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego B5 avant WA.... - taxi - dziś Wybrzeże Kościuszkowskie 41 godz. 12.00:-)

Pozdrawiam również mimo, że nie zauważyłem a skoro mówisz, że tam byłem widocznie tak było. Sam mam trudnosci ze skojarzeniem wszystkim miejsc, które dziennie odwiedzam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz przy komisie/gazowni na garwolinskiej ;) a godzina... jakos kolo 12, nie pamietam:P wydawalo mi sie ze widzialem w lusterku bialo/czerwone lampki z tylu

Czerwone biało czerwone lampy i godzina by się mniej więcej zgadzało z tym, że wtedy to jechałem od Góry Kalwarii do Pilawy przez Warszawice i Osieck więc to chyba nie ja ;P Mimo wszystko pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domiarki czarne b5 kra z wlepa klubowa

trasa krakow-radom zielone s4 wwl. ja mialem ze 170 ale Ty wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne przedliftowe b5 sedan, blachy WM, stare ramki klubowe, najpierw na wislo, a potem na osiedlu na ul. alternatywy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś, a raczej wczoraj (piszę późno) czerwone B6 koło szpitala JP II w Zamościu z wlepką na klapie ok. godz. 14 zauważyłem z nr rej LTM 93** który to kolega przyznać się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś o 8.45 na ozorkowskiej widziany mariuszzgierz na lewoskręcie, machałem ale chyba mnie nie widział. pozdrowienia dla kierownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, godz. 15.00-15.15, Wawa ul. Połczyńska/Wolska, srebrne B6 avant (rej. W coś tam :) ramki klubowe ) staliśmy na światłach w przeciwnych kierunkach, zobaczyłem dopiero jak ruszyliśmy, machnąłem ale chyba mnie już nie widziałeś :wink4:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 09:50_________________________________________________

pozdrowienia dla kierownika srebrnej b5 avant stojacej tylem do jezdni na kilinskiego naprzeciwko tukana kolo 10

Wawa? :mysli: Mów no gdzie i czy to moje, bo wtedy moim śmigał "wynajęty" kierowca, ja byłem "poza zasięgiem - %" :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer widziany wczoraj na orlenie w Plonsku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś, a raczej wczoraj (piszę późno) czerwone B6 koło szpitala JP II w Zamościu z wlepką na klapie ok. godz. 14 zauważyłem z nr rej LTM 93** który to kolega przyznać się?

Jak zwykle - w tym rejonie wszyscy anonimowi... :bag:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer widziany wczoraj na orlenie w Plonsku :wink4:

hm, a Ciebie nie widzialem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...