Spotkania na drodze

Traviz

Dzisiaj pod SPIROMEDem na hrubieszowskiej w Zamościu ustrzelony granatowy avant B5 nr rej LZA 4116* ramki klubowe. Pozdrawiam

Naskrobane telefonikiem

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Adamoo kawałek za gdanskiem

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dziś 16.20 widziany ładny niebieski sedan b6, jechał z Błonia do Leszna ale nie przyczailen czy z klubu... Przyznać się kto ;-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj po 15 na s 6 po 15 b6 kombi WPi 55klubowe ramki . Wolałem na cb ale zero odzewu akurat przejeżdżaliśmy koło wypadku . Ja jechałem białym seicento z rzucającą się w oczy anteną .

I jeszcze chyba Flayer też na S6 po 12

Srebrny sedan b5 na RT z wlepka widziany po 14 na skrzyzowaniu racławicka, miłobędzka.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Chwile temu szary avant b7 zjeżdżający z puławskiej w plaskowickiej KN... Mrugalem długimi, na klapie nalepka klubowa

Sent from my iPhone using Tapatalk

wczoraj czarne b5 z czarnymi felgami LZ na ul. Sadowej i kierowniczka za kierownicą :)

pozdrowienia dla kierownika b5 w kombi dzisiaj rano ok godz 8 na drodze w strone Łodzi , padal deszcz , pomachalem lapa za oknem i pojechalem :)

pozdrawiam kolego to ja leciałem dogoniłem Cię i mrugnąłem awaryjkami :decayed:

26 lipca, godz. ok. 13:30.

Ciemne B6 sedan na dużym i ładnym kole ganiało się z motocyklem na dwupasmówce w Chełmie, pomiędzy Orlen'em a parkingiem dla bus'ów.

26 lipca koło 20:30 PARAF pewnie wracał z Chełma ustrzelony na Lubelskiej leciałem na rowerku :hi:

Dziś koło LIDLA na JPII w Zamościu ustrzelony kolega NoWay którego widziałem parę dni temu na Hrubieszowskiej wymieniliśmy uściski dłoni :hi:i zapraszam na spoty

Ojciec, przewidujesz przyszłość?!!!

:kox:

TO DZISIAJ JEST 26.07.2014, ALE JESZCZE NIE MA 20:00.

Dopiero 15:00 dochodzi.

Ojciec, przewidujesz przyszłość?!!!

:kox:

TO DZISIAJ JEST 26.07.2014, ALE JESZCZE NIE MA 20:00.

Dopiero 15:00 dochodzi.

jak się pije z piątku na niedziele to tak jest :kox:

dzisiaj w Żyrardowie widziane czarne b5 avant z rej.WZ...... i naklejką klubową na tylnej klapie, mrugnąłem awaryjnymi

pozdrawiam kolego to ja leciałem dogoniłem Cię i mrugnąłem awaryjkami :decayed:

widziałem :)

Kto wczoraj pod Augustowem jechał b6 avant na glebie na numerach BIA i z ramkami?

Dziś koło 16 na mińskiej srebrny avant b6 , czarne szyby :kox: ramki klubowe, obtrąbiłem konkretnie awaryjki tez puściłem, ale nie wiem czy kierownik zajarzył bo troszke chyba sie spieszył :decayed: Pozdrowionka :hi:

okolice godziny 17. Bytów (wlot od strony Słupska). Czarne B7 avant. Blachy CRA, nie widziałem w lusterku klubowych emblematów. Panowie, przyznawać się :wink: