Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis kolo poludnia okolice Praszki srebna a3 na OOL chyba michu93. Jechalem srebna a4 b7 z przyczepka w ostatniej chwili zobaczylem cie. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś około 5.40 Puławska w kierunku centrum przed obwodnicą ciemny avant B5 EKU naklejka na tylnej klapie pozdrowiony - obtrąbiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis kolo poludnia okolice Praszki srebna a3 na OOL chyba michu93. Jechalem srebna a4 b7 z przyczepka w ostatniej chwili zobaczylem cie. pozdro.

Pewnie Duds ;)

ma zderzaki od s3??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ul.Garwolinska w W-wie, zaparkowany srebrny sedanik B5 na LU***** z klubową ramką z tyłu.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolegę z czarnego avanta B5 z klubowymi ramkami, spotkanego na Poleczki przy Puławskiej jakoś po 16:00.

Chyba się nie przestraszyłeś Kolego? Chciałem się tylko przywitać ;)

to moglem byc ja :)

Chwilę po 8 na obwodnicy w stronę Okęcią, środkowy pas -> B5 w sedanie na blachach WZ ramki z tyłu, przedstawiłem się awaryjkami, ale nie wiem czy kierownik zaczaił to poleciałem dalej lewym pasem...

Strzala! Zarejestrowalem! Dzieki Tobie odwiedzilem forum po naprawde dlugiej przerwie :)

Tyle, ze ja avant ;) Ale jakas A4 wlasnie dzis mignela mi awaryjnymi dokladnie w tym miejscu, o ktorym piszesz :)

Hehe - dziś na pewno Avant mijany- chyba codziennie latamy tą samą trasą mniej więcej w tych samych godzinach - dokładnie 8:20, skrajny prawy pas (przed tym miejscem wyłączonym z ruchu na kontrole ITD).

Mrugnąłem długimi - tylko że dziś wziąłem drugie auto (czarna Octavia III). Do następnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś z klubu b7 s-line w sedanie na LLB?bo moja kobieta twierdzi że śledziła kogoś na trasie lubartów lublin,pytam bo może to ktoś z klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na trasie nr 7 widziałem B6 avant bliźniaczo podobnego do flyer`a. Ktoś od nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wjazd do Częstochowy srebne b6, dwa kominy, listwy s4 na BI 9xxxx kto to?

Naciapane z Zetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olszak namierzony godzinę temu przy wjeździe na S8 od strony Blizne. Pozdro pozdro :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ustrzelone A4 B5 Avant KLI...... szary gleba ładna felga i klubowe wlepki w Podgaje DK11 godzina 10.30 ja jechałem czarnym Avantem z boxem na dachu.Pozdrawiam

Edytowane przez danielo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo 17 czarne b6 avant Rej Wos w gdansku.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pograniczu Redy i Gdyni widziane ciemne (chyba kolor lava) B7 avant S-line, rejestracje GWE :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olszak namierzony godzinę temu przy wjeździe na S8 od strony Blizne. Pozdro pozdro :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Jesli kolo 15 to wracalem z pracy z babic ;) Edytowane przez Olszak86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R7 JAREK Widziano dzisiaj godz. 13.30 Pizzeria matrix Borek Stary:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olszak namierzony godzinę temu przy wjeździe na S8 od strony Blizne. Pozdro pozdro :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Jesli kolo 15 to wracalem z pracy z babic ;)

Jakoś tak, nie zdążyłem nawet zatrukać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 15 pod "Lerła" w Piasecznie wpuściłem ciemne a4 sedan B5 z WOT... a później chwilę jechałem za - naklejka na klapie - obtrąbiłem i obświeciłem ale Kierownik chyba nie widział - pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi widzianego dziś w Łodzi na ul Bratysławskiej przy adm Osiedle Młodych ESI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Kolkov widziany na zjeździe z toruńskiej obok ulicy Głębockiej ok 22 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Kolkov widziany na zjeździe z toruńskiej obok ulicy Głębockiej ok 22 :decayed:

do domu jechałem, po spocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...