Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowionka dla kierownika szarego/grafitowego sedana B6 SCI LC... towarzyszącego dziś po 17 na wiślance gdzieś między Pawłowicami a Żorami. To nie pierwsze nasze spotkanie na tej trasie tylko albo kierownik nie widizał pozdrowionek albo w furze klubowej jeździ niezrzeszony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

B5 srebrny avant WF 50**A widziany dziś około 17.00 zaparkowany na Odolańskiej ( ramki klubowe )

przyznać się kto to ??? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 albo 14 sierpnia w Gdyni pod akwarium widziałem czarnego/ciemnego ? sedana B5 LKS.

Poza tym 9 sierpnia gdzieś w okolicach obwodnicy Gdańska widziałem czarne B5 Avant bez relingów ale nie wiem jakie blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 albo 14 sierpnia w Gdyni pod akwarium widziałem czarnego/ciemnego ? sedana B5 LKS.

Również go widziałem.

Poza tym 9 sierpnia gdzieś w okolicach obwodnicy Gdańska widziałem czarne B5 Avant bez relingów ale nie wiem jakie blachy.

Miejsce data i opis auta mi pasuje, tylko że nie czarny a ciemny granat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym 9 sierpnia gdzieś w okolicach obwodnicy Gdańska widziałem czarne B5 Avant bez relingów ale nie wiem jakie blachy.

Miejsce data i opis auta mi pasuje, tylko że nie czarny a ciemny granat??

Ja akurat leciałem tamtędy ale 8go sierpnia. Opis auta by pasował do mojego. Tablice LKR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zagapiłem się trochę bo parę metrów wcześniej na zwężce z dwupasmówki babka wjechała w barierki i jakoś mi umknęło jaki to był kolor (może ciemny granat) i jakie blachy :)

Stała z pieskiem i oglądała szkody :gwizdanie:

To było 9 sierpnia około 8-9 rano.

Aha kolega stał chyba z dzieckiem i żoną. Tak mi się wydawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było 9 sierpnia około 8-9 rano.

Aha kolega stał chyba z dzieckiem i żoną. Tak mi się wydawało.

Z dwójką dzieci :) Wszystko pasi. Namierzyłeś mojego szwagra :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnia sobote [15.08.09] spotkalem granatowego sedana B5 w Nidzicy o godzinie 12:30 :) - naklejka klubowa na klapie, blachy NNI. Jechalem za Toba, a pozniej Ty skreciles w prawo na rozwidlenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 srebrny avant WF 50**A widziany dziś około 17.00 zaparkowany na Odolańskiej ( ramki klubowe )

przyznać się kto to ??? :naughty:

juz pytalem kiedys - bez odzewu :wink4:

Zobaczymy jeśli nie będzie odzewu to zdejme ramki z furki WF50**A i sprzedam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrów Trybunalski, ul. Łódzka,około 14:30 ciemnogranatowe B5 sedan, ramki klubowe! :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro. dla sedana czarnego dzisiaj w Jaworzenie tablice SJ dałem sygnał :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Krakowie B5 ciemne -za kierownicą kolega w mundurze :) ostro się spieszył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówka dla kolegi w czarnym avancie B7 na krakowskich numerach, z którym cielismy dziś dość szybko na S1 do Cieszyna. Sorki za radyjko, ale moje CB się zatyka jak ktoś jest blisko i ch** słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avancik.....sliczno czerwony B6 rano RZESZOW --> LANCUT .....numerki LTM....oczywiscie klubowicz :> na spocie sie widzimy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kiermana czarnej B5 w Avancie mijanej wczoraj na A4 w kierunku na Bolesławiec, gdzieś tak w wieczornych godzinach, koło 19-20 chyba jakoś :hi: Wymijaliśmy Cię lewym pasem, B5 Avant śliwkowy ze srebrnymi kloszami z tyłu :cool1: Akurat autko kolegi, moje jeszcze się "hospitalizuje" :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek 21.08.2009 godz. coś około 16:10 widziane w Tczewie w korku do świateł na wlocie od Gdańska czarne B6 na seryjnych alu 15' numery rejestracyjne WE????? (tyle pamiętam)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...