Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzialem fajna A4 w Nowym Miescie czarna z CB znak szczegolny zderzak RS4 tablice chyba WPY ?? ramek brak ale nie wszyscy klubowicze je maja . Ktos z forum ?? :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja we wtorek wieczorem w Wawce widzialem Tosika , ale jechal bez siostry :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakis chyba ślepy jestem. Nigdy nikogo nie widze na mieście. No za wyjątkiem spotów oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhacus zmien furke i zapisz sie do klubu passata tam ja znajdziesz

Angie jak zmienie to na A8 albo teraz Phaeton :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi z autka które pokazuję niżej :naughty: Srebrny sedanik 1,8 chyba (albo 1,6) numer rej: WR 2###A naklejka klubowa na klapie. Dzisiaj pod Politechniką Lubelską WIBiS :> Który to? Przyznać się :tongue4:

klubuj0.th.jpg :th:

P.S. Pomaluj dokładki zderzaków bo masz fajnie pomalowany próg i będzie się fajnie zgrywało :polew: A i lamy na poliftowe zmień :decayed::cool1:

A i jeszcze bym zapomniał, była jeszcze jedna, ale już nie klubowa, znaczy brak ramek czy naklejki, sedanik przedliftowy LUB ##### "ceglasty", brak alu, chyba 95/96 też benzynka. Ale żeby na moim wydziale tylu klubowiczów było :tongue4: Przyznać się kto jeszcze z klubu studiuje na WIBiS PL? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś 16.30 czarna S4 blachy WL... wersja amerykańska, kto przejeżdżał przez Zwoleń w kierunku Sandomierza, ktoś od nas ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dla Waskiego spotkanego dzis na Wielickiej :cool1: Mrugalem Ci awaryjnimi, ale chyba nie zauwazyles...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnego Avancika z ramkami klubowymi, WE***** widzianego dziś ok 8:30 na parkingu przy ul. Bernardyńskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zauwazylem u siebie nowe zboczenie, co sobie jade autkiem i zblizam sie do jakiejs A4, to zwalniam i przygladam sie ramkom :kox:

ale niestety jeszcze nikogo nie spotkalem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 7 rano widziałem SebMisa na Modlińskiej ..omijał korek przy McDonaldzie :decayed:

Jechałem pare aut za Tobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dla Waskiego spotkanego dzis na Wielickiej :cool1: Mrugalem Ci awaryjnimi, ale chyba nie zauwazyles...

oczywiście że Cię widziałem i też mrugałem ale długimi :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...