Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

B7 avant. Rej wh gdansk elbląska.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przed chwiląba ul. Płochocińskiej ciemna B8 w avancie na numerach KR :) pozdrawiam

Opublikowano

Szary sedan B5 na a1 w kierunku Gdanska, rej BAU - pozdrawiam!

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę z pasażerką widzianych na rondzie w Pułtusku czarny avant B6 rejestracja mazowiecka chyba Ciechanów. Byłem Mercem e-klasą więc nie robiłem zamieszania :wink:

ps. :decayed:

ok. 10tej naklejka B6 Division i ramka klubowa

Edytowane przez GILI

Opublikowano

Wczoraj, około 11.30, pod Obi na Szadółkach widziałem srebrne B5 kombi, z naklejkami 3D na słupkach środkowych po obu stronach.

Pozdrawiam

Opublikowano

Dzis 9:00 rondo we władysławiowie srebrny avant b6 z ramkami na WD. Pozdrawiam

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę z pasażerką widzianych na rondzie w Pułtusku czarny avant B6 rejestracja mazowiecka chyba Ciechanów. Byłem Mercem e-klasą więc nie robiłem zamieszania :wink:

ps. :decayed:

ok. 10tej naklejka B6 Division i ramka klubowa

GILI to pewnie mnie widziałeś tylko moje auto jest granatowe ,ale nieraz przez cb radio krzyczą czarny,pozdrawiam

Opublikowano

Dzis godzina 20 ul. Korotyńskiego na Ochocie zaparkowany zaraz przy grójeckiej b6 avant koloru złotego na WU z wlepkami na bocznych szybach, oraz czarny b5 sedan z ramkami na WWL widziany o godzinie 20:15 na hynka w kierunku galerii mokotów. Obtrąbione. Pozdrawiam ;)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

To pewnie moje auto tylko jechali nim akurat moi rodzice wracając z wakacyjnych wojaży więc pewnie nikt w aucie nie zareagował na trąbienie itp. Dobrze że dostrzegłeś że jest czarne bo jak zobaczyłem jaka warstwa kurzu na nim była to aż się przeraziłem :decayed: W każdym razie również pozdrawiam ;)

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę z pasażerką widzianych na rondzie w Pułtusku czarny avant B6 rejestracja mazowiecka chyba Ciechanów. Byłem Mercem e-klasą więc nie robiłem zamieszania :wink:

ps. :decayed:

ok. 10tej naklejka B6 Division i ramka klubowa

GILI to pewnie mnie widziałeś tylko moje auto jest granatowe ,ale nieraz przez cb radio krzyczą czarny,pozdrawiam

tak,ciemny granat,a cb było na dachu,moje leżało w bagażniku :grin::wink:

Edytowane przez GILI

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę z pasażerką widzianych na rondzie w Pułtusku czarny avant B6 rejestracja mazowiecka chyba Ciechanów. Byłem Mercem e-klasą więc nie robiłem zamieszania :wink:

ps. :decayed:

ok. 10tej naklejka B6 Division i ramka klubowa

GILI to pewnie mnie widziałeś tylko moje auto jest granatowe ,ale nieraz przez cb radio krzyczą czarny,pozdrawiam

tak,ciemny granat,a cb było na dachu,moje leżało w bagażniku :grin::wink:

Tak to ja byłem

Opublikowano

Pozdro dla b5 avant czarnego widzianego we Władku dziś o 15 pod pkp wlepa klubowa blachy WSC

Opublikowano

Widziałem parę A4 w tym tyg we Władku też :)

Pozdro dla wszystkich,szczególnie dla dwóch A4 i jednej A6 przy domkach red ice [emoji14]

Niestety na żadnej nie było wlepki.

Opublikowano

Pozdrowienia dla niebieskiego sedana B7 bez znaczka oooo, jechałeś drogą 835 w kierunku Lublina dzisiaj ok 12 :)

Opublikowano

Bielsko-Biała godzina +/- 13:45 widziana grafitowy ( Nie wiem czy dobrze okresliłem kolor lakieru :grin: ) avant b6 , s-line na klubowych ramkach :D stałem na lewym pasie samochód dalej , jechałeś w kierunku sarniego-stoku :) Pozdrawiam kierownika :)

Opublikowano

Ja dzisiaj po ładnych paru setkach kilometrów po Polsce ustrzeliłem A4 B5 srebrną w avancie z ramkami nr rej. ZSD***** leciała na trasie Koszalin -> Szczecin koło 12:30 na 126 kilometrze tejże trasy. Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Dziś coś około 10.30 na Przeróbce w Gdańsku, widziałem czerwone B5 avant (chyba fl), niestety bez "twarz". Pozdrowienia i wyrazy współczucia

Opublikowano

Ładne czerwone B5 rejestracja Góra,ramka klubowa.dziś ok.11.30 w Lesznie parking między rondami od strony Karchera :wink:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi "kelnozz" ustrzelonego dziś na myjce w Michalowie ;) dzięki za rozmowę i do zobaczenia na spocie ;)

Ps Twoje autko prezentuje się super, teraz ja biorę się za posadzenie niżej swojej kozy ;)

Opublikowano

dzisiaj w Karwi czarne kombi B8 na rej RZE...

Opublikowano

Pozdro dla kolegi i jego rodzinki, ze srebrnego B6 na WKZ***, spotkanego dziś po 20, gdy skręcał w Zieleniecką.

Sorry, że podszedłem tak z partyzanta, chciałem tylko zaprosić na spota :wink:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.