Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Szare zdaje sie b6 kombi ESK.... zaparkowane w Ostrowie pod laskiem przy plazy (trasa jastrzebia-karwia)

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przejechałem dzis 1500km całą Polskę w szerz i nie spotkałem nikogo :facepalm:

Więc pozdro dla tych wszystkich których nie spotkałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś koło 18:30 za Rykami w stronę Lublina widziane A4 B5 Avant czerwona z ramkami, nr rej WPI*** zagadałem na CB ale nie było odzewu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila napotkany bodajze granatowy b5 sedan z ramkami na WGM na drodze Domaniew - Brwinów. Migalem dlugimi z bialego vw caddy.

I o 12 na prymasa w kierunku marek widziane ciemnozielone s4 b5 na WE. Zadnych akcentow klubowych ale fura zacna. Rowniez pozdrawiam.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 min temu srebrne S4 B5 sedan na wjeździe do Częstochowy. Blachy SCZ i ramka klubowa. Pozdrowienia :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla właściciela srebrnego avanta b6 z zderzakiem tył S4 na numerach ST 6290* i ramkach klubowych widzianego na rondzie krakowskim w Mikołowie oraz srebrnej B7 też klubowe ramki którą widzę codziennie na Żwirki i Wigury w godzinach rannych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16:30, Pozdrowienia dla kierownika srebrnego A4 B6 avant nr WML w miejscowości Nasielsk jechałem za tobą czarnym Yarisem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielone b5 kombi na lodzkich blachach - 15 minut temu w Karwii, ramka klubowa na tyle tylko

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla bezowej b6 widzianej w miejscowosci Zakret o 17.40. Ramki klubowe. Leciala w strone Lublina. Blachy KNS.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dakine0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16:30, Pozdrowienia dla kierownika srebrnego A4 B6 avant nr WML w miejscowości Nasielsk jechałem za tobą czarnym Yarisem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

jak ciemna szyba daszek,ramki klubowe i wlepą baq-garage to byłem ja,trzeba było mrygnąć :decayed:

Pozdrawiam również :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem za dobrze bo ja zostałem na światłach ale szyba ciemna i ramki klubowe były :-)

Ps. Puszczałes kogoś na pasach za światłami.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila widziany w Polanczyku granatowy avant b5 na blachach SBI, pozdro dla Kolegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 21:00 w Warszawie przed Poniatowskim w kierunku Pragi widziana ciemna a4b5 na tablicach z Siedlec. Fajna maszyna :)!

Pozdro z motocykla ;)

Edytowane przez lc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wczoraj dobrze dojrzałem ramki, czarne B7 Avant w slinie w Sosnowcu na Braci Mieroszewskich ok godziny 19. Blachy SO 7.....H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem na placu solnym we Wrocławiu widziałem ładne RS4 B5 od sportmile, blachy SRC. Wyglądało konkretnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed Toruniem na autostradzie mijane audi z lepa klubowa na rej LLU.... mrygniete awaryjkami po wyprzedzeniu. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika w niebieskim sedanie B6 LZ4* zjeżdzającego na stację BP na trasię z Wawy w stronę Lublina dziś koło 12 stej. Jechałem za Tobą czarną B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika szarej b6 avant na warszawskich blachach na wlocie do Pułtuska od strony Ostrołęki ok 15.40,jechałeś w sznurku aut ,ale nie wiem czy mnie zauważyłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...