Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w grodzisku ok 17, puszczałem kolegę tirem chociaż uparcie nie chciał jechać. Nie wiedziałem jak pokazać że z klubu, bo trąbić nie wypadało. Ciemne b5, drl, na klubowych ramkach, gleba i szerokie koło.

Ładnie się prezentuje :)

Musti na bank. Nie wyprzedzał bo na tych felach nawet jak najedziesz na chrabąszcza to masz rant do prostowania... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj w grodzisku ok 17, puszczałem kolegę tirem chociaż uparcie nie chciał jechać. Nie wiedziałem jak pokazać że z klubu, bo trąbić nie wypadało. Ciemne b5, drl, na klubowych ramkach, gleba i szerokie koło.

Ładnie się prezentuje :)

Tak to byłem ja :) nie śpieszyło mi się więc mogłem poczekać , ale dzięki za wpuszczenie i pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w grodzisku ok 17, puszczałem kolegę tirem chociaż uparcie nie chciał jechać. Nie wiedziałem jak pokazać że z klubu, bo trąbić nie wypadało. Ciemne b5, drl, na klubowych ramkach, gleba i szerokie koło.

Ładnie się prezentuje :)

Musti na bank. Nie wyprzedzał bo na tych felach nawet jak najedziesz na chrabąszcza to masz rant do prostowania... :naughty:

Hahaha :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi z ciemnego B5 na szarych avusach jak dobrze widziałem ustrzelonego dziś przy Zoo w Wawce ;) było pomrugane ;)

To pewnie luty2502

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut temu namierzone szare B6 Avant na WF, zmierzające w kierunku Nieporętu.

Pozdro :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut temu namierzone szare B6 Avant na WF, zmierzające w kierunku Nieporętu.

Pozdro :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

To pewnie ja :) Pozdrawiam :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15:30 Saska Kępa

dc324ca8e8ee72854c13b7bd72262697.jpg

Pozdro :)

Edytowane przez hutch1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego b7 avant. Widziany w Stezycy kolo 13.30. Kolo blokow. Obtrabiony ale kolega chyba nie zczail. Klubowe ramki.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I pozdro dla kolegi z b6 Avant widzianego 5 wrzesnia, kolo 22.30 pod Makiem w Garwolinie :) Swieze blachy WG. Ciemny kolor. Klubowe ramki. Migalem ale nie ogarnal.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14:00 szary avant b6 z wlepami na WU na puławskiej, 18:30 czarny avant b7 z ramkami na WY na Olbrachta. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis kolo godz 13 widziane w Brzeźnicy ( DK44) srebrne b6 avant rej: SBI...

wychodzilem ze sklepu i akurat jechało:)

pozdro dla kierownika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika srebrnego avanta B8 z klubowymi ramkami na WJ ... widzianego koło 8:30 na S8 przy konotopie. Kolega oświetlony długimi ale chyba nie zauważył :D

Edytowane przez sebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika B6 avant, widzianego wczoraj ok 19-20, na zjeździe z A1 na A2 w kierunku Łodzi, rejestracja NIL, klubowe ramki ;) jechałem swoją A5tką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzine temu w Radomiu na rondzie niedaleko M1 widziany granatowy kondon B5 na felgach z RS6 i klubowymi ramkami. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą namierzony czarny Avant B6, RKL*** na al. Krakowskiej. Pozdro :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wlasciela ciemnej A4 b6 z wlepa i ramka WOTTU87 zaparkowanego kolo bazaru w Otwocku!

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w centrum Wawy na jerozolomskich około godziny 17 zaprakowane b5 sedan na numerach WGM.... Ktoś z grodziska i jakiś czas temu wyjeżdżałem z cukierni w Brwinowie i osoba z tego samego auto mnie pozdrowiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemna B5 na WGM widziania codziennie na Akanie w święcicach. ;)

Moja wpadnij pogadać kiedy

Dzisiaj w centrum Wawy na jerozolomskich około godziny 17 zaprakowane b5 sedan na numerach WGM.... Ktoś z grodziska i jakiś czas temu wyjeżdżałem z cukierni w Brwinowie i osoba z tego samego auto mnie pozdrowiła.

Jesli czarny sedan to sqizzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musti nie leciałeś ostatnio 7mką? Za czosnowem w stronę ndm widziałem podobne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...