Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

udało sie dodzwonic :naughty: 17 marca :cool1:

Kolego na którą godzinę się umówiłeś.Ja jestem zaklepany na 10:00 :) Pewnie się spotkamy.

Opublikowano

jak będzie druga tura to ja sie pisze, nie mam jeszcze audi ale juz niedługo będę miał i na pewno będę chciał mieć tą moc :evil:

tylko nie kup jakiegoś wolnossaka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak dlugo trwa strojenie?

jak dobrze wszystko przebiegnie to max 2h :good:

Opublikowano

Panowie chce się umówić na koniec kwietnia / początek maja, dzwonić teraz do Mistrza czy na początku kwietnia? :) Czy orientuje się ktoś gdzie w Bydgoszczy można dobrze wyciąć katalizator? :)

Opublikowano
anowie chce się umówić na koniec kwietnia / początek maja, dzwonić teraz do Mistrza czy na początku kwietnia?

w sumie lepiej dzwon i sie dowiaduj... o ile uda ci sie za pierwszym razem dodzownic

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ktoś w najblizszych dniach z WAW wybiera sie na program do Witka? Bo potrzebuje coś od niego odebrać. A zbytnio nie mam kiedy osobiscie podjechac do niego?

Opublikowano

Udało się dodzwonić :>

Ale termin odległy - 31 marca. już się nie mogę doczekać co z tego wyjdzie.

Opublikowano

kto bedzie 16.03 :cool1: bo jestem na 12.00 ustawiony :wink4:

10.00 więc się spotkamy... :good:
Opublikowano

kto bedzie 16.03 :cool1: bo jestem na 12.00 ustawiony :wink4:

10.00 więc się spotkamy... :good:

:decayed: u mnie zejdzie chyba dluzej :)

Opublikowano

kto bedzie 16.03 :cool1: bo jestem na 12.00 ustawiony :wink4:

10.00 więc się spotkamy... :good:

:decayed: u mnie zejdzie chyba dluzej :)

A ja będę wcześniej... :tongue4:
Opublikowano

01.04.2010 :gwizdanie: 10.00 . Ma się zejść dłużej bo to wydumana benzynka (K04-15,TIP, wtryski od BEX-a, FMIC)

Opublikowano

01.04.2010 :gwizdanie: 10.00 . Ma się zejść dłużej bo to wydumana benzynka (K04-15,TIP, wtryski od BEX-a, FMIC)

to Rogal juz robi PB?

Opublikowano

Zajrzyj na pierwszą stronę tematu. Jest kilka benzynek.

Opublikowano

Ok Kileeer, możesz mnie zaznaczyć na czerwono :decayed: ,jestem już po ,byłem dzisiaj z rana.

Prezentu w serii nie było - 130,8KM 321,4Nm , po programie wypluło 163,3KM i 373,8Nm :hi: uśmiech na twarzy- bezcenny :decayed:

Później wrzuce wykres z hamowni jak mi Witek na maila podeśle, bo wziąłem wydruk na szybkiego a nie mam skanera

Opublikowano
  • Autor

Ok Kileeer, możesz mnie zaznaczyć na czerwono :decayed: ,jestem już po ,byłem dzisiaj z rana.

Prezentu w serii nie było - 130,8KM 321,4Nm , po programie wypluło 163,3KM i 373,8Nm :hi: uśmiech na twarzy- bezcenny :decayed:

Później wrzuce wykres z hamowni jak mi Witek na maila podeśle, bo wziąłem wydruk na szybkiego a nie mam skanera

:hi:

NO i Pięknie. :good:

wynik spoko, zaznaczony jestes :naughty:

pozdro :gwizdanie:

Miłego dnia. :>

Opublikowano

Ok Kileeer, możesz mnie zaznaczyć na czerwono :decayed: ,jestem już po ,byłem dzisiaj z rana.

Prezentu w serii nie było - 130,8KM 321,4Nm , po programie wypluło 163,3KM i 373,8Nm :hi: uśmiech na twarzy- bezcenny :decayed:

Później wrzuce wykres z hamowni jak mi Witek na maila podeśle, bo wziąłem wydruk na szybkiego a nie mam skanera

super :good:

Opublikowano

Super to by było, gdybym dostał jakiś gift w serii, choćby skromne 140KM :decayed: Ale i tak jestem mega zadowolony :kox: Dzwońcie do Witka, dogadujcie terminy, bo dni lecą a z grupowego mamy zaznaczone tylko 3 osoby na razie :thumbdown: Kto już będzie po programie niech daje info dla Kileera żeby odchaczał na czerwono

Opublikowano

po programie wypluło 163,3KM i 373,8Nm

Mój ojciec ma w Passacie z silnikiem BGW dokładnie 163,3 KM by Witek :decayed:

Moment obrotowy ma ciut mniejszy bo 367,3 Nm, a przed modem miał identycznie jak Ty 321,5Nm :naughty:

Fajnie to już lata, chić Passek jest lżejszy od B6.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.