Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja dalej nie mam terminu cos cieżko się wszczelić w terminy ;( ;( ;( ;(

Trzeba było szybciej się organizować. :naughty::tongue4:
Opublikowano

A może ktoś ma inne pomysły ???.

sprawdz jeszcze czujnik predkosci obrotowej silnika (nie mylic z czujnikiem polozenia walu), tylko dziwne ze nie zapala ci sie EPC :confused4:

koniecznie sprawdz ten czujnik bo jego zgon powoduje wlasnie gasniecie silnika.

Opublikowano

Usterka jest prawdopodobnie namierzona. Podłączenie czujnika temperatury przy podwyższonej temperaturze silnika powoduje gaśnięcie.

I to bez względu, czy czujnik jest wkręcony w blok, czy też dynda sobie w komorze silnika. Teraz gdy nie mogę odpalić na ciepłym, to odpinam czujnik i odpala. Tylko , że co to za jazda - zero buta.

Wiązka przewodów pomiędzy czujnikiem a sterownikiem sprawdzona. W przyszłym tygodniu podmieniam sterownik u Witka. Może pomoże.

Jak to nie pomoże, to fachowcy w Audi powiedzieli, że mam przywrócić samochód do serii, zmienić rurę wychodzącą ze FMIC-a ze stalowej na gumową i wtedy dopeiro naprawią go na 100%. Inaczej nie gwarantują 100% skuteczności naprawy. Tylko, że już kiedyś propoponowali wymianę pompy paliwa za 1500,00 , a okazało się że po jej wymianie (400,00 zł) nic się nie poprawiło.

Muszę kiedyś podliczyć ile w sumie czasu, pieniędzy i nerwów kosztowało mnie to wszystko. Może taniej było kupić drugi silnik.

Opublikowano

no te silniki są fajne ale jak coś się zacznie pieprzyć to czasami nawet z vagiem ciężko dojść i trzeba wymieniać na pałę. Ja bym na twoim miejscu nie jeździł do ASO, jak widzisz nie podoba im się orurowanie z kwasówki, a ja się pytam co to ma ku..a do rzeczy przy twoim problemie :wallbash:

Polegaj na witku :good:

Opublikowano

Auto u Witka stało trzy tygodnie. Brak mu czasu. W przyszłym tygodniu podmienimy sterownik Powiedz mi gdzie mam jechać i mi to zrobią na 100% to tam pojadę. Łatwo powiedzieć - nie jedź do ASO . To gdzie???

Teraz przynajmniej mogę nim jeździć, jak nie chce zapalić to ściągam przewód z czujnika temperatury.

Opublikowano

no wiem wiem, popytaj na forum może ktoś zna jakiegoś dobrego magika w wawie, a nie wierze że nie ma takiego,

Opublikowano

Wstawiłem opornik 1000 Ohm w złącze wtyczki czujnika temperatury i jest wszystko OK. Komputer widzi około 40 stopni w dolocie.

Tylko w te upały muszę uważac, żeby nie przegrzać silnika. Ale auto nie gaśnie :notworthy:

Opublikowano

witam :hi:

Pany, a da rade się jeszcze dopisać do mistrza rogala ?????????

kileeer jak tam ?????????????

Opublikowano

witam :hi:

Pany, a da rade się jeszcze dopisać do mistrza rogala ?????????

kileeer jak tam ?????????????

Jak byś przeczytał cały wątek :gwizdanie: to byś wiedział :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Ktoś jest umówiony na jakieś programowanie? jakoś kiepsko wam to idzie!

Opublikowano

ja bylem ale niunia dostala wczoraj dzwona :kwasny: i musze przelozyc o jakies 2 tyg zeby jej pupe wyprostowali i smigam do Witka

Opublikowano

ja na termin czekam ;( ;(

Opublikowano

:hi:

Ktoś jest umówiony na jakieś programowanie? jakoś kiepsko wam to idzie!

No już prawie pół roku się to ciągnie... :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

Ktoś jest umówiony na jakieś programowanie? jakoś kiepsko wam to idzie!

No już prawie pół roku się to ciągnie... :thumbdown:

cwaniaczek.. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Ktoś jest umówiony na jakieś programowanie? jakoś kiepsko wam to idzie!

No już prawie pół roku się to ciągnie... :thumbdown:

cwaniaczek.. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No trzeba było szybicej się umawiać. :tongue4: Kto się ogarnął ten cieszy się jazdą. :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

Ktoś jest umówiony na jakieś programowanie? jakoś kiepsko wam to idzie!

No już prawie pół roku się to ciągnie... :thumbdown:

cwaniaczek.. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No trzeba było szybicej się umawiać. :tongue4: Kto się ogarnął ten cieszy się jazdą. :gwizdanie:

dobra dobra

nie kozacz :decayed:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 00:41_________________________________________________ :good: :good: :good:

30 08 2010 godzina 10:00

:evil: :evil: :evil::dance: :dance: :dance:

Opublikowano

:good: :good: :good:

30 08 2010 godzina 10:00

:evil: :evil: :evil::dance: :dance: :dance:

No wreszcie Max bo myślałem, że się tego bałeś. :wink4::tongue4:
Opublikowano

02. 08. 10 godz 10:00 :radocha:

Opublikowano

Panowie ile taki grupowy czips kosztuje?

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

poczytaj to sie dowiesz :mysli: :mysli: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.