Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

dobra chłopy.. to robimy zbiórkę o 15.15 pod ratuszem (czyli tam gdzie zawsze) i o 15.25 ruszamy i nie czekamy na resztę.. spóźnialscy dojadą sami ja jeszcze nie wiem czy jadę z Suwałk czy z Kalinowa bo mam tam jechać do rodziny tylko nie wiem czy przed spotem czy po spocie..

ale w każdym bądź razie to na spocie będę ;)

oby pogoda dopisała.. w razie coś to jest mój numer: 511 112 830.. gdyby coś się zmieniło z miejscem spota to dajcie znać bo ja nie mam neta w domu tylko jeżdżę z lapkiem do parku łapać miejscowy net :polew:

w razie coś do zobaczenia jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie sie zjawie :kox: dziś 5 punktów i 200PLN-ków (podwojna ciągła) goniłem paska iii HALTTTTT(traska na Budzisko).A koleś zarobił 1000PLN i 20pkt. ale mi sie udało ufffffffff.Do zobaczyska panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin - to wpadaj pod ratusz ok. 15:15, chwilkę pobajerzymy i polecimy kolumną. :) (albo mini kolumną bo na razie jest nas tylko trzech).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pany pogoda jest jak trzeba :>

Ciiicho bo zapeszysz. :wink4:

Chłopy iść na msze i na tace dać za słoneczną pogodę na dzisiejszego spota. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie zmieniajcie miejscówki w ostatniej chwili :wink4: tak zeby do 14 bylowiadomo gdzie napewno jechac :kox:

Spoko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę kropel spadło już. ;( miejmy nadzieję, że to przejściowe, a co jak będzie padać dalej? spotykamy się mimo wszystko pod kulfonem? :gwizdanie: mi tam deszcz nie przeszkadza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś BI się nie odzywa w temacie :gwizdanie: , może już jadą :naughty: jeżeli będzie padać o 16 to co robimy? myślę, że przynajmniej BAU musi się spotkać pod Kauflandem i poczekać na tych którzy ewentualnie przyjadą z "daleka" . Może całą grupą byśmy do BS pojechali do plazy? Bo pomimo deszczu szkoda okazji. Jest w sumie sporo chętnych, kitórzy mają czas przyjecachać itd. Bo jak dzi.ś się nie spotkamy to znając życię kolejny raz będzie nie prędko. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nic nie wiedziałem bo nie czytałem ale przypadkiem się napatoczyłem może nie na długo ale ale karta podbita :>

no i autem nie tym co trzeba ale żebym audi pojechał tam gdzie byłem to po wszystkich ze spota bym musiał dzwonić by mnie wynieśli z bajorka :wink4:

pozdrawiam tych z którymi nie zdążyłem się przywitać :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja miałem właśnie tam do Ciebie zagadać, ale odjechałeś :wink4:

Dzięki wszystkim za obecność, padł rekord na spocie w Augustowie : 17 aut :notworthy:

fotograf87- wrzuć foty :tongue4:

czekam teraz na spota w BI, na którego chętnie pojadę, żeby nie było że trudno poza BAU się wybrać :decayed:

jeszcze raz dzięks za fajny spot i do następnego

aaaaa i bym zapomniał- udzielajcie się nieco więcej bo ten wątek spoty podlasie to nierzadko przymiera :gwizdanie: :thumbdown::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik uznajemy za udany, mam nadzieję, że w Suwałkach też tak licznie się spotkamy.

Pozdro i do następnego! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również się podobało, było z kim i o czym porozmawiać :good: Do zobaczyska :)

Marcinos80 i Sylwiasty pozdro dla dzieciaków :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...