Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wymieniał ktoś z Was samodzielnie płyn chłodniczy w A4?

Witam! Wymiana wygląda tak samo jak w każdym innym aucie - procedury takie same. Jedynie proces odpowietrzania może być realizowany inaczej. Jak chcesz wskazówek to zobacz w książce Etzold'a o Audi A4 b5. Tam jest wszystko fajnie opisane krok po kroku, jest kilka rysunków ze wskazówkami gdzie szukać odpowietrzników. Jak chcesz to na maila mogę wysłać Ci pdf'a z tej książki (tylko część o wymianie płynu).

Ps. podaj maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopy o której spota robimy w niedzielę?? 16.00??[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:48_________________________________________________wrzuciłem że o 16.00 może być?? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mnie niestety nie będzie, mam sporo zajęć w niedzielę po południu i jeszcze nockę w pracy. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś stary aku mam ale to nie jest ZAP. Z tego co pamiętam to jeden też chyba jest przekręcony bo nie mogłem odkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to planuje ktoś być w ogóle w niedzielę?? żebym sam nie jechał :mysli:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 22:36_________________________________________________Witam klubowicze,

razem z rodzicami jeszcze nienarodzonego chłopca prosimy o pomoc, zajrzyjcie do tego wątku, każdy grosz się liczy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160387.0

pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZYJECIE? :kox: co tu taka cisza,panowie.Spocimy sie? Panowie potzrebuje namiaru na kogos kto mi zrobi "flansze" http://moto.allegro.pl/egr-zawor-recyrkulacji-zamiennik-1-9-tdi-gratis-i1240863795.html ewnetualnie onfo czy gdzies w poblizu wycinaja laserem w metalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZYJECIE? :kox: co tu taka cisza,panowie.Spocimy sie? Panowie potzrebuje namiaru na kogos kto mi zrobi "flansze" http://moto.allegro.pl/egr-zawor-recyrkulacji-zamiennik-1-9-tdi-gratis-i1240863795.html ewnetualnie onfo czy gdzies w poblizu wycinaja laserem w metalu?

a u was w suwaliszkach nie ma jakiegoś zakładu zajmującego się przetaczaniem itp? tam musisz rozmawiać, podajesz wymiary i ci wszysko pięknie wyspawają dotocza co trzeba będzie lepiej niż ori i myślę że nie tak drogo:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wyjazd około 10-11 :confused4: a jak mi się nie chce tam jechać że ja pier**le ;( chyba jutro pójdę się najebie i gdzieś na imprezę na przywitanie 3miasta :mysli:

ale na ten weekend na 1 listopada będę :) także możemy planować jakieś spoconko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :naughty: , co tak slabo ze spotami.? :embarrassed:

pozdro wszystkim. :wink4:

kurde Ciebie i tej Twojej rudawej niuni nie ma to nikt już przyjeżdżać nie chce :naughty:

Johny kiedy wracasz ze szwabów?? wpadasz na spota na 1 listopada??

a właśnie w ten weekend na 1 listopada to w jaki dzień robimy spota? może sobota 30 października?? jakoś po południu..?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...