Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

ooo to już wieści szybko sie rozchodzą po wiosce :tongue4: , ty no nie licha ta jego audiola :mysli:

ponoć widziałes ją na zywca to opowiadaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

też widziałem na żywca i nawet jeździłem nią za kierą :lol1:

jak cena Ci odpowiada to bierz, bo naprawdę antonio włożył w nią dużo serca :good: a kupił B7 wielkim przypadkiem , nie to żeby B6 się psuło czy coś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem dzwoniłem do niego :), mi sie nie spieszy z kupnem , zreszta teraz takie teraz kupowanie zapadane , zmrożone , gdzies jechac coś oglądac ślisko :kwasny: kiepska podoga na jakie kolwiek kupywanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne spoko, tak tylko mówię, gdybyś chciał coś tego typu i teraz to furacza antonia polecam szczerze , o wiele lepsze jego gdybyś miał przeglądać te parchy na allegro i robić wycieczki po nic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo :naughty:

:polew: :polew:

Johny ja widziałem furkę na żywo i wygląda bardzo ładnie.. nie jeździłem nią ale z daleka widać że auto jest na prawdę zadbane :) cena moim zdaniem też wysoka nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinos i Geony Sylwiasty Michcio i reszta buców którzy nie jeżdżą na spoty ...

Łukasz - odpuść sobie takie teksty. Za smarkaty jesteś, żeby do mnie w ten sposób startować. Buców to w rodzinie szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinos i Geony Sylwiasty Michcio i reszta buców którzy nie jeżdżą na spoty ...

Łukasz - odpuść sobie takie teksty. Za smarkaty jesteś, żeby do mnie w ten sposób startować. Buców to w rodzinie szukaj.

Sylwek się nie obrażaj to nie miało być napisane żeby Ciebie i resztę obrazić, tylko żartem.. Jeśli Ciebie uraziłem to sorki.. :)

nie wiedziałem że bierzesz takie teksty do siebie.. jeszcze raz sorry :wink4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 16:29_________________________________________________tekst zmieniony żeby nikt nie czuł się obrażony :wink4: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinos i Geony Sylwiasty Michcio i reszta buców którzy nie jeżdżą na spoty ...

Łukasz - odpuść sobie takie teksty. Za smarkaty jesteś, żeby do mnie w ten sposób startować. Buców to w rodzinie szukaj.

Sylwek się nie obrażaj to nie miało być napisane żeby Ciebie i resztę obrazić, tylko żartem.. Jeśli Ciebie uraziłem to sorki.. :)

nie wiedziałem że bierzesz takie teksty do siebie.. jeszcze raz sorry :wink4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 16:29_________________________________________________tekst zmieniony żeby nikt nie czuł się obrażony :wink4: pozdro

Sylwus to jest juz dwóch na nacieranko pieknym puszkiem :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwus to jest juz dwóch na nacieranko pieknym puszkiem :kox::polew:

Przeciągniemy go za samochodem w koło parku na lince to odkupi swój błąd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: ciężki nie jestem nie musi być nie wiadomo jak wytrzymała linka :polew:

ma ktoś pomysł na jakąś miejscówkę żebyśmy mogli jechać polatać bokami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie w Suwakach ? Miasto zblokowane , muzyka gra? Z okazji jutrzejszego otwarcia Aquaparku ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie w Suwakach ? Miasto zblokowane , muzyka gra? Z okazji jutrzejszego otwarcia Aquaparku ? :decayed:

faktyko jutro otwierają :> , pitole dzis się nie myje , zrobie to jutro w aquaparku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie w Suwakach ? Miasto zblokowane , muzyka gra? Z okazji jutrzejszego otwarcia Aquaparku ? :decayed:

faktyko jutro otwierają :> , pitole dzis się nie myje , zrobie to jutro w aquaparku :polew:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo kurde nawet nie wiedziałem że to otwierają :) pewnie między świętami a sylwestrem będzie wielkie oblężenie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jutro rano ruszam na suwałki. ciekawe jak bedzie droga wygladac? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jutro rano ruszam na suwałki. ciekawe jak bedzie droga wygladac? :mysli:

ja też jutro wyjeżdżam ale pewnie dopiero koło południa bo jeszcze muszę sharana od mechanika najpierw odebrać.. a chciałem już dziś pod wieczór wyjeżdżać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: szerokiej drogi Pany :cool1: Łukasz patrz bo może się gdzieś miniemy jutro ja wybieram się na Olsztyn, a ty którędy wracasz przez Olsztyn czy wioski? Na wioskach droga jest kiepska, oblodzona ostro, na twoim miejscu kierowałbym się głównymi, bo widzę jak np. wygląda trasa na Giżycko normalnie tragedia takie lodowisko a z Giżycka na Ryn już o niebo lepiej :hi::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...