Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

breszka :polew:

gdyby tak przykleić na szybę od kierowcy to na bank nie jedna laska zaczęłaby uciekać jakby przez przypadek zauważyła :polew:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 06:48_________________________________________________Filip myślę że nie ma co listy robić bo za każdym razem deklarowało się dużo osób a później wiemy jak było :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątetek wieczorem, lub późnym wieczorem

Wylukałem dzisiaj Ciebie na rondzie jak zjeżdżałeś w Bulwarową ok. 18:40 - prosto z trasy? :)

Gdybym nie spieszył się do pracy to bym Ciebie złapał na bajerę. :wink4: Mam nadzieję, że będziesz jutro na spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zjawie może też tylko tak czas mi troche nie spasi by być na 16. pewnie bym był na 17 dzieś przed ale pewnie sie rozjedziecie dawno he he chyba że nie to może zawitam ;] jak mi by sie nie udało na 16 to bym na 17 bylbym pewnie w suwałkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zjawie może też tylko tak czas mi troche nie spasi by być na 16. pewnie bym był na 17 dzieś przed ale pewnie sie rozjedziecie dawno he he chyba że nie to może zawitam ;] jak mi by sie nie udało na 16 to bym na 17 bylbym pewnie w suwałkach

Myślę, że do 17:00-17:30 to na pewno będziemy. Jak będzie ładna pogoda to będziemy w parku pod ratuszem, jak będzie padało to przeniesiemy się do Plazy. Śmiało wpadaj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że pogoda się psuje.. także jak cos zbieramy się pod ratuszem i będziemy mysleć nad jakimś zadaszonym miejscem jakby padało bo plaza dzis może być juz zamknięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...