Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie było pucharów dostałem dyplom i medal :cool1:

Opublikowano

auto dzisiaj widziane na zlocie w lesznie :cool1: i musze powiedzieć że fela robi ogromne wrażenie no i reszta spoko :good:

Opublikowano

rozpoczecie%20sezonu%20lno%20%2834%29.JPG

rozpoczecie%20sezonu%20lno%20%2835%29.JPG

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________oprócz tego masz opierdol słowny za brak sticka B5B :bicz: :bicz3: :foch::tongue4:

Opublikowano

Furka się prezentuje zajebi.....

widać jak się ludzie oglądają he he :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

fpyte fura :kox:

Opublikowano

za***isty avant, bez kitu i zbędnych pierdół :good:

Opublikowano
:notworthy::good::slina::evil::kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

:kox: :kox:

ja tak od siebie dodał bym prawe lustro z angola :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

rozpoczecie%20sezonu%20lno%20%2834%29.JPG

rozpoczecie%20sezonu%20lno%20%2835%29.JPG

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________oprócz tego masz opierdol słowny za brak sticka B5B :bicz: :bicz3: :foch::tongue4:

Mam ale zapomnialem nakleic ale sie poprawie ;)

Inkognito lustro bedzie i prysne w kolor dachu ;)

NArazie robie maske i błotniki nie widac na zdjeciach ale sie troche szpachel odparzył... jak by ktos wiedział błotniki igła stan to przygarne ...

Takie jeszcze znalazłem

p4170665.jpg

Opublikowano

a jak to jest dokladanie z oponami widzialem ze na przodzie masz węższe nisz na tyle dla quattro to nie jest przeszkoda bo spotkalem sie wiele razy z teoria ze opony musza bycz równe

Opublikowano
  • Autor

Szczerze to nie wiem narazie jezdzi i jest dobrze a opony wziołem bo były w cenie tych przednich 300zł a przód z 6mm bierznika...

Ale spokojnie beda wszystkie rowne :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

p4170665.jpg

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

witam kolego z racji tego ze mieszkasz nie daleko odemnie mam prozbe dalo by rade umowic sie na jeden dzionek na przekladke felg chce swoje zamianic na 9" i chcialbym sie dowiedziec czy przy tej glebie bedzie problem z przycieraniem pozdro

Opublikowano
  • Autor

Nie ma sprawy wal na PW

Zalezy tez czy w felgach ktore kupisz bedzie to samo ET

Opublikowano

swir, fura robi mega wrażenie, że też dopiero teraz na ten wątek trafiłem :kox:

bez kitu bez festynu a wygląda za***iście :good:

jedno tylko - w środku to jest ekoskóra?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

niestety eko tylko.... [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 19:08_________________________________________________Ostatnio wpadły nowe głosniki na przód helixy B62C

i Radyjko LG gra o niebo lepiej o oryginału ...

Zakupiłem nowa maske i błotnik prawy w tygodniu bede malował i wrzuce na auto ...

Takze wpadły oponki na tył 225/35 i juz nie przyciera :)

I mysle o malowaniu na przyszły rok auta :cool1:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 14:40_________________________________________________Ktory lepszy

swirblue.jpg

p3130359cc.jpg

Opublikowano

Brązowy jak z tych dwóch

Opublikowano

Jestem za brazem, ale moze niekoniecznie ten efekt :gwizdanie:, daj fotke ori bez HDR, no chyba że to z lustra tak wyszło na filtrach

Opublikowano
  • Autor

Kowi z lustra....

Chcial bym troche jasniejszy ten brazowy w realu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.