Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)


Krzyh00

Rekomendowane odpowiedzi

taka zabawa jest spoko, sam tak zimą latam, a teraz nie mam czym... :wallbash:

tylko zawsze mnie ciekawiło, czy po odłączeniu abs-u można spokojnie dalej się bawić, czy nei wyskoczy jakiś stały błąd w komputerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to część druga :)

a tu nie wzialem poprawki na wywazenie auta z "balastem" (pasazer z tylu) i przeholowalem, zeby nie zakonczyc znowu z łopatą i linką zamiast wyhamowac stwierdzilem ze wyciagne gazem no i obliczenia wyszly na styk prawie :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rewelka u nas niedaleko płot jest stere lotnisko nieraz tam jeżdzimy ekipą A4+A6 i tam to dopiero jest zabawa z kosza masz niedaleko więc zapraszamy do nas jak coś bedziemy organizować zaglądaj na nasz wątek jeśli jeszcze nie zaglądałeś[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 16:11_________________________________________________noi prawie drzewka skoszone i dlatego ja tam wole lotnisko w Makowicach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te wyczyny to głupota :P i niedojrzałość kierowcy. Ale każdy się wozi tak jak lubi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam, zazdroszczą bo sami tak nie potrafią :cool1:

Ja kontrolowane ślizganie traktuję jako naukę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega z pekaesami to niech się pochwali jak potrafi kontrolować auto kiedy wpadnie w poślizg to porównamy to co on potrafi i to co potrafi ten kto czasem sobie to poćwiczy aczkolwiek nie ukrywam że do takiego momentu bliskiego spotkania z drzewikem to bym nie doprowadził bo to już było przegięcie ale fakt ładnie wyciągnąłeś:D:D :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzycho, gdzie i z kim mozna tak sie fajnie pobawic? ja troche na gieldzie trenowalem jak byl fajny snieg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam, zazdroszczą bo sami tak nie potrafią :cool1:

Ja kontrolowane ślizganie traktuję jako naukę :good:

Ja raz tak się uczyłem kiedyś kontrolować poślizg że dosłownie o centymetr ominąłem wielki filar i na szczęście skończyło się tylko wymianą felgi bo kapcia złapałem wtedy :decayed:

p1150322.th.jpgp1150320z.th.jpgp1150323q.th.jpgp1150330.th.jpg

Krzyh00 chyba nie będziesz zły za OT :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę nareszcie trafiłem na Twój profil, a jeszcze niedawno na CRX forum pytałem się Ciebie jak tam użytkowanie A4 :wink4: Gratuluje bardzo ładnego Avanta z dieselkiem.

Kolorek to LY3H? Bo chyba mam taki sam i również wciąż ori na całym aucie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO - no miales pelne majty sądząc po sladach :> przy takich filarach to bym sie raczej nie bawil. my krecilismy filmy na dawnym pasie startowym, szeroko jest ze mozna sie slizgac autobusem, stad takie predkosci 100-130, wtedy na prawde frajda jest mega, bo tak do 80 to juz nie czuje zabawy. jest troche strach na poczatku wykorzystywac pelen zakres przekladni ale jak sie ogarnie to adrenalina jest wrecz uzalezniajaca :decayed: tylko wiadomo musi byc szeroko, kamikadze nie jestem i biore pod uwage ze cos moze pojsc nie tak jak przy tych drzewach, jak nie ma marginesu zapasu to lepiej nie kusic losu, ja tutaj i tak za bardzo go wykorzystalem :embarrassed:

Mariusz - kolor nie wiem nawet jakie ma oznaczenie, wazne ze lakier wszedzie fabryka i chcialbym zeby tak zostalo :gwizdanie:

ale juz i tak czekam az sie skoncza te sniegi i wyciagne z garazu wlasciwa zabawke :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod lakieru możesz sprawdzić na naklejce w bagażniku powinna takowa być we wnęce na zapasówkę i tam masz kody całego wyposażenia i można porównać to co miał na początku z tym co ma aktualnie bo nie zawsze się zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciagne z garazu wlasciwa zabawke :>

Pochwal się filmikiem jak się odpycha Twoja właściwa zabawka, bo jest czym :good:

nie to forum chyba hehe :>

co do kodow z naklejki to porownywalem po kupnie, 1be, kiera s-line i to chyba tyle z rzeczy godnych uwagi, ale kupilem go tak jak opuscil salon nikt nie dlubal nic :hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 16:40_________________________________________________dzisiaj przy okazji wymiany amorków okazalo sie ze mam w bagazniku suba i wzmaka NOKIA ori audi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny wóz.

ja również w swojej mam Nokia Sound System i dołożyłem skrzyneczkę ze wzmacniaczem- teraz gra jeszcze ładniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...