Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie kupować leżących pieców do V6 - nie da się tego upchnąć na podłużnicy!!!

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam mam takie pytanko, czy w wersji poziomej potrzeba wymieniać zbiornik spryskiwaczy?

Opublikowano

Alt

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

w przypadku 2.0 powinno spokojnie wejść poziome więc nie trzeba wymieniać zbiornika spryskiwaczy..

Opublikowano

Chętnie kupiłbym webasto benzynę do montażu poziomego, niestety na aukcjach same pionowe.:kwasny:

Może ma ktoś namiary na taki piecyk. :wink:

Opublikowano

Allegro sa nowe za 500zl

Opublikowano
Allegro sa nowe za 500zl

A możesz jakiś link podać? bo z tego co ja widzę do benzyny same pionowe, ze o nowych nie wspomnę

Widzę, że się jednak nie doczekam na odpowiedź ;)

Z innej beczki widziałem coś takiego:

5813f06e29742937m.jpg

08099783b97e049am.jpg

Z tego co ja widze, do tego zestawu potrzebowałbym pompy paliwa i wiązki do samochodu? czy czegoś jeszcze brakuje do uruchomienia?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mam zamontowane fabryczne webasto silnik BEX chciałbym zamontować sterowanie z pilota (dotychczas jest ustawianie w menu). Czy wystarczy kupić centralkę z pilotem ? Jakieś kabelki bedą potrzebne ? Da radę kupić używane, czy w grę wchodzi jedynie ASO ?

Opublikowano

Nie ma problemu z zamontowaniem uzywki jak i zakodowaniem pilota :wink:

Tu masz opisane wszystko co potrzeba http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-montaz-dzialanie-webasto-diesel-143882/index46.html

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Chętnie kupiłbym webasto benzynę do montażu poziomego, niestety na aukcjach same pionowe.:kwasny:

Może ma ktoś namiary na taki piecyk. :wink:

Po świętach będę miał kompletny leżący piecyk do benzyny z wydechem

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

Z innej beczki widziałem coś takiego:

http://images45.fotosik.pl/1601/5813f06e29742937m.jpg

http://images40.fotosik.pl/1841/08099783b97e049am.jpg

Z tego co ja widze, do tego zestawu potrzebowałbym pompy paliwa i wiązki do samochodu? czy czegoś jeszcze brakuje do uruchomienia?

Jeśli potrzebujesz, to wiązkę webasto mam kompletną od A do Z oraz wiązkę panelu sterowania przy zapalniczce

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panowie a ma ktos numer tego zbiorniczka spryskiwaczy pod webasto?

Rozumiem ze ori pod spryski ksenow rozni sie od tego ksztaltem i nie podejdzie

Opublikowano
  • Autor

8E0955453AP :decayed:

+

zaślepka jak nie masz xenonów

444955647

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

panowie mam prosbe do kogos kto ma to mocowanie rurki wydechu o numerze 8E0261767 jesli ma to ktos luzem moglby dla mnie zmierzyc srednice, otwory itp. nowa w aso to prawie 100 zl wiec nie usmiecha mi sie tego dokupowac bo moge dorobic sobie taka w pracy, chyba ze ma ktos i niepotrzebnie sie mu poniewiera :hi:

niestey kolka zarowego nigdzie nie znalazlem w dobrej cenie wiec poszl ozamowienie w aso 60 funtow :kwasny: juz po znizkach

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Hmm, drogi archaik .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chętnie kupiłbym webasto benzynę do montażu poziomego, niestety na aukcjach same pionowe. :kwasny:

Może ma ktoś namiary na taki piecyk. :wink:

Po świętach będę miał kompletny leżący piecyk do benzyny z wydechem

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

Z innej beczki widziałem coś takiego:

http://images45.fotosik.pl/1601/5813f06e29742937m.jpg

http://images40.fotosik.pl/1841/08099783b97e049am.jpg

Z tego co ja widze, do tego zestawu potrzebowałbym pompy paliwa i wiązki do samochodu? czy czegoś jeszcze brakuje do uruchomienia?

Jeśli potrzebujesz, to wiązkę webasto mam kompletną od A do Z oraz wiązkę panelu sterowania przy zapalniczce

kolego w jakiej cenie wiazka webasta oraz panelu sterowania

Opublikowano

Na 90% będzie pasować ale niech mądrzejsi się wypowiedzą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.