Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

to ja wezmę ze dwie palety w bagażnik... :polew:

Ja biore namiot wojskowy, rozbije na polu albo kolo domku, zaparkuje w nim bryke i jedno miejsce sie zwolni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, Brynia...czytam te Twoje posty i stwierdzam, ze Ty musisz być bardzo rozrywkowa dziewczyna;) PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko a mianowicie czy z soboty na niedziele bedzie wolne miejsce w jakims domku?!Bo planuje przyjechac wlasnie w sobote.Oczywiscie nie za free.Jak nie to pomysle nad jakims namiotem albo poznym wieczorem zawine do domu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko a mianowicie czy z soboty na niedziele bedzie wolne miejsce w jakims domku?!Bo planuje przyjechac wlasnie w sobote.Oczywiscie nie za free.Jak nie to pomysle nad jakims namiotem albo poznym wieczorem zawine do domu. :)

no czesc ja bede chyba miał miejsce w domku bo zona nie jedzie tylko sie zastanawiam jak są dam łozka czy złączone czy nie bo niechciał bym z chlopakiem spac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co dziwic, koniec lata, zawsze w tych rejonach nie jest juz rozowo z pogoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też śledzę prognozy pogody cały czas :shocked:

fakt że na czas zlotu tropików nie zapowiadają

nie mam na to wpływu :wallbash:

ale te ciapciaki nie raz już się pomyliły :bicz3:

tyle będzie Aczwórek w jednym miejscu, słonko też się będzie chciało im przyjrzeć :thumbup::a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisejszych czasach to prognoze można zapowiadać z dnia na dzień , bo te długoterminowe to jak wróżenie z fusów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto i w jakich godzinach rusza w Piątek z Warszawki. Mam 3 może 4 miejsca wolne w eSie :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto i w jakich godzinach rusza w Piątek z Warszawki. Mam 3 może 4 miejsca wolne w eSie :quattro:

No właśnie nie wiem ale chyba polece służbowym paździochem ... będę musiał wcześniej wyjechać bo zanim dojade to wszyscy tylko mykną koło mnie ;( mam aż 68KM :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto i w jakich godzinach rusza w Piątek z Warszawki. Mam 3 może 4 miejsca wolne w eSie :quattro:

No właśnie nie wiem ale chyba polece służbowym paździochem ... będę musiał wcześniej wyjechać bo zanim dojade to wszyscy tylko mykną koło mnie ;( mam aż 68KM :polew: :polew: :polew:

Wpuszczamy tylko :audi::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto i w jakich godzinach rusza w Piątek z Warszawki. Mam 3 może 4 miejsca wolne w eSie :quattro:

A o której planujecie lecieć przez Płońsk ?? Bo jak z Łodzi wyjadę to kierunek Płońsk obieram tyle, że eSy mogę nie dogonić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto i w jakich godzinach rusza w Piątek z Warszawki. Mam 3 może 4 miejsca wolne w eSie :quattro:

A o której planujecie lecieć przez Płońsk ?? Bo jak z Łodzi wyjadę to kierunek Płońsk obieram tyle, że eSy mogę nie dogonić :kwasny:

Luzik, dasz rade :> Nie wiem o której będziemy w Płońsku, ale możemy się zdzwaniać[br]Dopisany: 19 Sierpień 2007, 21:33 _________________________________________________

Kto i w jakich godzinach rusza w Piątek z Warszawki. Mam 3 może 4 miejsca wolne w eSie :quattro:

No właśnie nie wiem ale chyba polece służbowym paździochem ... będę musiał wcześniej wyjechać bo zanim dojade to wszyscy tylko mykną koło mnie ;( mam aż 68KM :polew: :polew: :polew:

A po cholere będziesz tarpał paździocha? :thumbup: Dawaj ze mną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APEL DO WSZYSTKICH:

róbcie wszystko żeby być w Kaletce najpóźniej w piątek już o 16-tej----17-tej

żeby zacząć jak biali ludzie :decayed: :decayed: :decayed:

bo ja spożywam z namaszczeniem i będę zły :evil: gdy ktoś mnie oderwie po 19-tej od :drunk:

rzekłem... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo - doskonale wiesz że pozbyłem sie :audi: i narazie nie mam 4 kółek zarówno na masce jak i na drodze. Turlam się służbywm i tak narazie musi zostać dopóki nie zdecyduję się co chce nabyć.

Norbi.... my jesteśmy we dwójkę a ja jeszce w piątek pracuję i mam nadzieję że się wyrwę. Więc szkoda Twojego czekania.

Taktuś oczywiście postaramy się dotrześ na czas więc luz. Co do tej parady to wtedy możemy się z Tobą Norbi zabrać ... będę robił za fotografa.... oczywiście sprzęt naszykuję, mam nadzieję że Malik też będzie miał swoje zabawi do fotografowania więc spokojnie damy radę.

BTW Norbi rzuć mi swój kom na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo

Wpuszczamy tylko "audi"

a inne wynalazki zostają za bramą ośrodka ... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja z wawy wyjade koło hmm 15.00 najwcześniej ale bede tam juz od 10.00 rano u Rogala to jak ktos by chciał koło 15.00 jechac to zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...