Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Nowy Nabytek ! A4 2.0 TDI Golas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Moje pierwsze auto ( z racji mojego wieku 19tka w grudniu ;] ) A4 2.0TDI 2005r

Wyposażenie:

- kierownica trójramienna wielofunkcyjna

- 6x poduszek

- podgrzewane fotele przód

- skrzynia manual 6 biegów

- pełny kolorowy FIS

- klimatronik 2-strefowy

- tempomat

- ABS+ESP+ASR+EBD

- czujniki parkowania tył

- navi RNS-E

- 2x elektryczne szyby (otwierane i zamykane z pilota)

- lusterka zewnętrzne fotochrom

- zmieniarka 6CD

-lodówka

-ori alu 16 cali

- bluetooth active z zestawem głośnomówiącym

-znaczek A4-klub.pl ( podziekowania dla Czakiego )

W planach:

- Felgi 18 lub 19 cali najprawdopodobniej chrom , gumy 225/35 BRIDGESTONE POTENZA

- Przód światła na dayline Led

- Soft na 180KM

- Full SDS

-Wymiana podłokietnika ( w tym urwane zawiasy :( )

Chyba tyle :) Opinie , sugestie negatywne mile widziane :) pozytywne tez

2b40b28b83915b84med.jpg

f88920d6091a6681med.jpg

c0ea9d524a86de77med.jpg

7d97eb8b622f3d80med.jpg

387ac1672ab535f9med.jpg

c160afb73d37285bmed.jpg

b89f0f310932a063med.jpg

65f4117e4ef2a6e6med.jpg

524b77a465bf1ff7med.jpg

ed82c3a4523f4389med.jpg

f27f20930673dc1emed.jpg

2732ceed44e8b0f3med.jpg

12922349c77f2681med.jpg

Przypuszczalne felgi

0439a89f142d7d49.jpeg

Planowane światełka

e3831e8ede52b5f7med.jpeg

Opublikowano

No to zacznijmy do tego, że Dayline to :sick3:

I słuchaj starszych :decayed:

A tak poza tym to całkiem fajna furka.

Opublikowano

autko :good:

zacznij of softa ;)

Opublikowano

No to zacznijmy do tego, że Dayline to :sick3:

:good: nie zrób wiochy z ładnego furaka, z bixenonem dużo lepiej wygląda bo ori ....więc w tym kierunku bym poszedł

Gratuluję zakupu i bezawaryjności życzę

Opublikowano

planowane światła :thumbdown::sick3:

Opublikowano

Po silniku widzę, że chyba jest 170 kucy pod maską a nie jak w profilu 140PS :wink4: Sprawdź dokładnie po VIN jaki masz typ motorowni :wink4: no chyba, że coś było grzebane przez poprzedniego właściciela.

Furka :good: tylko odpuść te ledy z przodu :sick3:

Opublikowano

Ja w wieku 19 lat nie marzyłem o takim samochodziku. Gratuluje autka:) Z czasem autko zapewne nabierze stylistyki i agresywności :> :>

Opublikowano

Po silniku widzę, że chyba jest 170 kucy pod maską a nie jak w profilu 140PS :wink4: Sprawdź dokładnie po VIN jaki masz typ motorowni :wink4: no chyba, że coś było grzebane przez poprzedniego właściciela.

Furka :good: tylko odpuść te ledy z przodu :sick3:

A mnie wyglada na 140KM :gwizdanie: furka fajna :good: ale faktycznie wolałbym ori lampy, no i tak jak napisał Patrox w tym wieku nawet mi sie nie śniło audi :wink4: takze gratki

Opublikowano

Albo juz bylo ostro rezane, albo masz blad w profilu, bo fabrycznie naped jest FWD, nie RWD :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bład , mam BLB 140km i FWD :)

Opublikowano

nie dziwcie sie ze w wieku 19 lat kolega ma audi :naughty: zerknijcie co stoi obok :shocked: i wszystko jasne skad ta a4 :kox:

poza tym pozazdroscic autka :good:

Opublikowano

Fajne autko :good:

PS. Co to za eska na jednym ze zdjęć ?? :naughty::decayed:

Opublikowano

Bład , mam BLB 140km i FWD :)

Ojj.... BLB :mysli::disgust:

tak czy siak jak juz koledzy pisali odpusc sobie te dayline'y bo auto wioską zaleci.. najlepiej zainwestuj w bixenon ori z białymi kierunkami i bedzie cipcia miód palce lizać :decayed: :decayed:

Opublikowano

No popieram, zdecydowanie ori reflektorki, no i chrom felgi to raczej też nie dobry pomysł, nawet jeśli to ori audi USA. A tak to fajna baza, nawet bardzo :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no co do chromu to jeszcze sie zastanwiam :) ale na dayline jestem zdecydowany : niestety na B8 nie bylem w stanie , a eSa nie moja tylko starszego pokolenia tj ojca ;]

Opublikowano

ale na dayline jestem zdecydowany

Jak już jesteś zdecydowany to odłóż gdzieś te ori lampy i może kiedyś dojrzejesz do nich i wrócisz na słuszną ścieżkę... :hi:

Opublikowano

Felgi :sick3:

I pole siłowe zwane CB inside...

Opublikowano

Ja w wieku 19 lat nie marzyłem o takim samochodziku. Gratuluje autka:) Z czasem autko zapewne nabierze stylistyki i agresywności :> :>

A ja w wieku 19 lat jeszcze miałem malucha :evil: i "mała" przesiadka na V6 :decayed:

Co do B7ki jest super bazą do modów i jak Cię proszę nie zakładaj tych ledów na przód bo zrobisz wioskę z B7ki :wallbash: Pamiętaj, to że młodziutki jesteś (jeszcze 18 lat) i dostałeś od razu B7ke nie świadczy o tym że ktoś będzie zazdrosny i nikt Ci tutaj nie chce robić na złość tylko doradzić jak najlepiej żebyś później nie żałował :wink4:

Poszukaj na forum na jakich bixenonach w B7kach chłopaki śmigają i jak świecą bo uwierz nawet jeśli podobają Ci się takie day line to w ogóle nie świecą co się przekłada na bezpieczeństwo.

Co do chromów mi też się za***iście podobają chromy... ale na amerykańskich krążownikach :naughty::decayed:

Pomyśl nad pakietem S-Line/S4 bo od razu furka nabierze wyglądu.

Opublikowano

Dobrze Pablo prawi, lepiej poszukaj bixnenonów do swojego autka jeszcze z bialym kierunkiem :) Naprawde robia robote...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.