Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...


RS

Rekomendowane odpowiedzi

fele grafit na biały..efekt :kox:

20.jpg

miazga... :sex: do tego czarny dach, emblemat i środki reflektorów... ło matko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie i to jest oryginal, tu wlasnie widac jak sie wzor odbija, a na moim eksperymecie sie gubil....

Tu jeszcze jeden przyklad:

46a96b372de0d4fdmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrysie wyjechana furka a na Nürburgring niezle dawal sobie rade wiem bo widzialem :good:

teraz w maju tez bedziesz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny paździerz - schwartz pakiet w białym aucie + ciemne koła wyglądają KOX z brykietem :wink4: nie to co na czarnym :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz wymieniał zawias?

celuje w gwint , ale z elektrycznie regulowanymi amorami, tylko ze to wydatek wiekszy na razie jest...

Widzialem na targach w Essen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha. No to może być fajna sprawa... ja szukam zawiasu s-line w dobrej cenie albo wymienie sprezyny na eibachy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha. No to może być fajna sprawa... ja szukam zawiasu s-line w dobrej cenie albo wymienie sprezyny na eibachy

Czasami na niemieckich forach zdarzaja sie S-liny do 8E w dobrych cenach- rozejrze sie, a sprezynki eibacha to doskonaly wybor! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha. No to może być fajna sprawa... ja szukam zawiasu s-line w dobrej cenie albo wymienie sprezyny na eibachy

z wlasnego doswiadczenia ci doradze , szukaj kompletnego zawiasu S-line , tam sprzezyna jest dobrana do charakterystyki amortyzatora i odwrotnie , ma to wszystko rece i nogi , a wszadzanie krotszej i sztywniejszej sprzezyny do zwyklego seryjego amortyzatora to sredni pomysl.Nie dosc ze moze sie uszkodzic amortyzator , bo zmieni sie jego zakres pracy , to auto bedzie sie beznadziejnie prowadzic.( bedzie tylko twarde i tyle )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem B5 na eibachach rok i musze powiedziec ze bylo to mile polaczenie komfortu z obnizeniem srodka ciezkosci. Mialy zdaje sie -45mm.

A obecny zawias (S-line-LOW czyli -20mm) jest jak dla mnie- malo komfortowy. Pozatym jezdze tym autem czasami po nordschleife i chcialbym miec mozliwosc skrecenia zawiasow (jeszcze nie zszedlem ponizej 10 min. :naughty: )

..a w pozostalym czasie wolalbym - 30 na "miekkich" amorach.

Ale kazdy powinnien dobrac sobie co lubi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem B5 na eibachach rok i musze powiedziec ze bylo to mile polaczenie komfortu z obnizeniem srodka ciezkosci. Mialy zdaje sie -45mm.

A obecny zawias (S-line-LOW czyli -20mm) jest jak dla mnie- malo komfortowy. Pozatym jezdze tym autem czasami po nordschleife i chcialbym miec mozliwosc skrecenia zawiasow (jeszcze nie zszedlem ponizej 10 min. :naughty: )

..a w pozostalym czasie wolalbym - 30 na "miekkich" amorach.

Ale kazdy powinnien dobrac sobie co lubi... :)

no widzisz a ja mialem kiedys eibachay w taki jednym GTI i beznadziejne byly auto skakalo i dziwnie sie prowadzilo , pojezdzilem pol roku i srzedalem je

Co do Slina to jest twardy ale w kazdym aucie jest troszke inny ze wzgledu na mase, w poprzedniej B7 fwd mi prawie plomby wypadaly i powiedzial bym ze nawet twardszy byl niz w moim sti a w BRD jest juz bardzo fajny bo auto nosi dodatkowe 100 kg ( quattro i inne bajery ) i wybiera wszysko badzo fajnie.

Ale tak jak piszesz kazdy powinien dobrac co lubi.

[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 13:44_________________________________________________

zarówno 1BE jak i 1BV ma -20mm

jestes pewnien bo w B8 maja odpowiednio -30mm i -20mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarówno 1BE jak i 1BV ma -20mm

Patryk z CompSportu też tak twierdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... S-line-LOW czyli -20mm ...

zarówno 1BE jak i 1BV ma -20mm :wink4:

No nie bede sie spieral, ale jak kupowalem to auto to tak mi powiedziano ze te zawiasy maja odpowiednio -20 i -30mm, ale sam nie mierzylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...