Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...


RS

Rekomendowane odpowiedzi

No tylko ze lampy sa tak sklejone ze tam nie dojde.... :disgust:

Musialbym rozwalac, ale najpierw wykorzystam gwarancje, a jak juz "zostane siedziec" na tych lampach to wtedy chwyce chyba za Dremla... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys sam wyrezales te lampy czy skad je masz? Jak sprawa z FISem wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

isane DECTANE :) i na pierwszej stronie wątku Tygrysa również :)

a problemy opisane na ostatnich st

Jak nie umiesz czytac to nie spamuj :wink4: Tu chodzi o roznice Dectane do ori lamp z A6 4F, co zreszta widac na filmie, ze po lewej stronie wewnetrzne lampy to ori LEDy wlozone do lamp z B7 a prawa strona Dectane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys sam wyrezales te lampy czy skad je masz? Jak sprawa z FISem wyglada?

no ale masz napisane w tytule filmiku że tu są DECTANE i ori po lewwej to co się pytasz :):kox: :kox:

narazie na rynku nie ma ORI Led do B7..i nic sie nie zmieniło, bynajmniej do ostatniego piątku kiedy pytałem w ASO czy coś słyszeli (Berlin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys sam wyrezales te lampy czy skad je masz? Jak sprawa z FISem wyglada?

Sam to rezalem, a raczej probowalem z tym. Z tym ze doszedlem do wniosku ze jak juz LED to tylko ori- z tym ze bez ciecia kloszy. Wolalbym pociac karoserie zeby wlozyc cale lampy z A6- ale z racji tego ze na to nie mam tez ochoty to sie przeprosilem ze zwyklymi zarowkami. :)

FIS oczywiscie zglasza blad bo jest za maly pobor pradu. Dodatkowo jest troche rezania z swiatlem przeciwmgielnym.

Z "nowosci" to padlo mi oswietlenie tablicy rejestracyjnej- prad nie dochodzi do tylnej klapy a bezpieczniki sa cale. Nie mam czasu sie z tym aktualnie bawic, bo zakrecony jestem Golfem Mk3 ktorego kupilem do zony i nie chce mi TÜV-u , a konkretnie badania spalin przejsc... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale masz napisane w tytule filmiku że tu są DECTANE i ori po lewwej to co się pytasz :):kox: :kox:

narazie na rynku nie ma ORI Led do B7..i nic sie nie zmieniło, bynajmniej do ostatniego piątku kiedy pytałem w ASO czy coś słyszeli (Berlin)

Chlopak, daj se rady bo widze, ze do lba masz chyba za daleko :doh1: Ja tu nie pytalem czy sa ori LED do B7 bo wiem, ze nie ma. Pytanie dotyczylo skad Tygrys je ma (sam wyrezal, czy kto mu je robil)

@Tygrys

Moze masz Kabelbruch na laczeniu klapy z nadwoziem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam co prawda jakieś plany instalacji, ale nie znalazłem w nich dotychczas jak te oświetlenie jest podłączone . Dopóki nie znajdę wiecej czasu to chyba podłącze to pod jakaś lampe w klapie. To są ledy wiec bez rezystorow to będzie ok, ale fis nadal będzie swiecil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz kostke http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32722.0;highlight=kable. Wiem bo podpinalem u siebie moje SLN 3M. Jest tam wtyczka z 4 kablami, 2 na oswietlenie i 2 na zamek do klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopak, daj se rady bo widze, ze do lba masz chyba za daleko :doh1: Ja tu nie pytalem czy sa ori LED do B7 bo wiem, ze nie ma. Pytanie dotyczylo skad Tygrys je ma (sam wyrezal, czy kto mu je robil)

aleś Ty dowciapny, poziomem przedszkolaka, wszystko było wcześniej w wątku opisane i o to chodzi :)

pozdro... :notworthy::decayed:

Tygrys a jaki masz silnik w MK3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne bo 1.8 90 KM... to były najżywotniejsze silniki...

a co ci powiedzieli że co w spalinach jest przekroczone?

wersji GT 90KM jest chyba najwięcej zaraz po standardowym CLu ;) także cześci ci Panie w brud do tego samochodu i to za psie pieniądze.

fajnie by było zobaczyć MK3 w stanie fabrycznym po renowacji ale takiej szczegółowej... szczególnie GTi czy co jeszcze trudniejsze VR6... te w 99% są juz tylko zajeżdzone.

p.s. boshe jakie ty amsz w nim okropne halogeny-kierunki w zderzakach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj MK3 jest w stanie fabrycznym i ori 210 przelotu;) 1.9 TD:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych zapackanych kierunków już nie ma :)

Musiałbym update z fotkami zrobić ale walczę na razie z tym przegladem.

[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 10:23_________________________________________________Oki, jest update mojego auta.

Z grubsza mozna powiedziec ze autko upodabnia sie znow do serii.

Po prostu czy to ledy Dectane, czy to ledy do oswietlania tablicy, czy to soft bez DPF- przekonalem sie ze wszystko to nie jest tak doskonale jakby to Audi zrobilo- dlatego wszystko co w przyszlosci bedzie rezane bedzie tylko na ori-czesciach audi. Jezeli bede chcial ledy to kupie sobie A6 Avant 4F, a jak bede chcial wiecej mocy to bedzie mocniejszy silnik.

Aktualnie robie tylko przy silniku tylko to co nalezy + czuwam nad tym zeby wtryski i dpf byly czyste- i rzeczywiscie silnik reaguje w sposob przyjemniejszy a i jak dla mnie to 170kucy nie jest za duzo ale przy 40tys km w roku to jest jakis kompromis pomiedzy osiagami a kosztami.

Autko ma 3 lata i 144 000km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ma 3 lata i 144 000km :)

rocznikowo już 4 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawda.... :decayed:

Ale dokladnie to ma 3 lata i 5 miesiecy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu czy to ledy Dectane, czy to ledy do oswietlania tablicy, czy to soft bez DPF- przekonalem sie ze wszystko to nie jest tak doskonale jak by to Audi zrobilo- dlatego wszystko co w przyszlosci bedzie rezane bedzie tylko na ori-czesciach audi. Jezeli bede chcial ledy to kupie sobie A6 Avant 4F, a jak bede chcial wiecej mocy to bedzie mocniejszy silnik.

:polew: jak bys to zrobił jak trzeba i tam gdzie trzeba myślę ze nie doszedł byś do takiej konkluzji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty dalej swoje. Nawet rogal mówił mi ze jeżeli nie mam problemów z DPF-em to on odradzal mi wyciąganie go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...