Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

w ch....uj ładnie to wygląda, ale troszkę pier..lenia jest z wyrezaniem w taki efekt.

jak chcesz to Ci moge takie czarnuchy na bixie ozenic za 800pln gotowe do montazu z silniczkami zarnikami przetwornicami :good:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 20:44_________________________________________________

w ch....uj ładnie to wygląda, ale troszkę pier..lenia jest z wyrezaniem w taki efekt.

same lampy to tam h***, ale jak zachce Ci sie mieć dzienne tam to jest dłubanina w kablach :gwizdanie:

gadasz głupoty synu :tongue4::decayed:

widział http://allegro.pl/sprezyny-betatec-eibach-audi-a4-quattro-okazja-bcm-i1539609049.html :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

coraz niżej i niżej aż zdesio dotknie gleby :przebiegly:

co tam puerti popijasz? :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehehe opowiastka z gieldy koles kupil radyjko poszedl zamonotowac do siebie na parkingu sprawdzic czy dziala a po jakims czasie grzebania czuje ze autko sie rusza wychodzi a koles mu kolo odkreca a typ do niego co ty kur.. robisz hehehe '' no co ty radyjko to ja koleczka'' :polew:

moja narazie stoi ''nie ruszana'' na 18'' chyba trzeba bedzie allegro uruchomic bo nie ma chetnych na podmianke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ch....uj ładnie to wygląda, ale troszkę pier..lenia jest z wyrezaniem w taki efekt.

jak chcesz to Ci moge takie czarnuchy na bixie ozenic za 800pln gotowe do montazu z silniczkami zarnikami przetwornicami :good:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 20:44_________________________________________________

w ch....uj ładnie to wygląda, ale troszkę pier..lenia jest z wyrezaniem w taki efekt.

same lampy to tam h***, ale jak zachce Ci sie mieć dzienne tam to jest dłubanina w kablach :gwizdanie:

gadasz głupoty synu :tongue4::decayed:

widział http://allegro.pl/sprezyny-betatec-eibach-audi-a4-quattro-okazja-bcm-i1539609049.html :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

coraz niżej i niżej aż zdesio dotknie gleby :przebiegly:

co tam puerti popijasz? :decayed:

nic :tongue4: na lekach jade bo mnie sie cos niedobrego dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to Ci moge takie czarnuchy na bixie ozenic za 800pln gotowe do montazu z silniczkami zarnikami przetwornicami good

Myślę, że cena dobra :gwizdanie: Coś grosza na boczku odłożę to zgłoszę się do ciebie po te oczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to Ci moge takie czarnuchy na bixie ozenic za 800pln gotowe do montazu z silniczkami zarnikami przetwornicami good

Myślę, że cena dobra :gwizdanie: Coś grosza na boczku odłożę to zgłoszę się do ciebie po te oczka.

spoko narazie sie nie pali, dopiero USy zaczynam rozklejac do bixowania i malowania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy wiecie...może wiece ale ja dziś byłem w szoku. Jakoś przed południem wyjeżdżam sobie z Leclerca na Zana a tam co jedzie...niebieskie RS4 MTM, prawie mi zielone przeleciało z wrażenia. I to na blachach LUB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy wiecie...może wiece ale ja dziś byłem w szoku. Jakoś przed południem wyjeżdżam sobie z Leclerca na Zana a tam co jedzie...niebieskie RS4 MTM, prawie mi zielone przeleciało z wrażenia. I to na blachach LUB :)

czesto pod politechnika stoi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy wiecie...może wiece ale ja dziś byłem w szoku. Jakoś przed południem wyjeżdżam sobie z Leclerca na Zana a tam co jedzie...niebieskie RS4 MTM, prawie mi zielone przeleciało z wrażenia. I to na blachach LUB :)

łeeee ono jest w Lublinie już koło 7 lat jak nie więcej :) I cały czas u tego samego właściciela ;) No chyba, że mówisz o RS4 B7? To też widziałem niebieskie I chyba też na blachach LU ;) To B7 jest od kilku miesięcy :wink4: A B5 tak jak napisałem od kilku ładnych lat, koleś chyba nadal studiuje na PL na moim wydziale :gwizdanie: Nawet jest o nim temat na naszym forum, bo chwilę się udzielał :wink4: Ale bardziej na AKP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy wiecie...może wiece ale ja dziś byłem w szoku. Jakoś przed południem wyjeżdżam sobie z Leclerca na Zana a tam co jedzie...niebieskie RS4 MTM, prawie mi zielone przeleciało z wrażenia. I to na blachach LUB :)

do tego jest jeszcze szare RS4 jak dobrze pamietam też na LUB :gwizdanie: co pewien czas jedno zn ich przelatuje przez moją wioske WAWA - LU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego lubelskie mośki :) Wesołych i smacznego... karpia :decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie zdolowalem bo pod tesco kobieta jak wyjezdzala swoim kia to poryswala mi samochod :no: poszedlem tylko po piwko nie bylo mnie jakies 15 min.. wracam i patrze a tu taka gleboka rysa, poszedl bym do ubezpieczyciela ale znizki pewnie mi poleca. a ona pojechala jakby nigdy nigdy nic. mniej wiecej numery samochodu pamietam, moze bym poszedl do tesco po nagranie z kamer co wy o tym myslicie da rade cos z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli byla jakas kamerka to wezwac policje bylo i oni by mieli nagranie jezeli pamietasz tez mniej wiecej numer marke i kolor to tez cos pokombinuja i mozesz pojsc na komende zagadac jezeli juz po fakcie ja bym poszedl pracuje w ubezpie. i wiem ze warto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie zdolowalem bo pod tesco kobieta jak wyjezdzala swoim kia to poryswala mi samochod :no: poszedlem tylko po piwko nie bylo mnie jakies 15 min.. wracam i patrze a tu taka gleboka rysa, poszedl bym do ubezpieczyciela ale znizki pewnie mi poleca. a ona pojechala jakby nigdy nigdy nic. mniej wiecej numery samochodu pamietam, moze bym poszedl do tesco po nagranie z kamer co wy o tym myslicie da rade cos z tym zrobic?

Mi świadek zostawił kartkę za szybą i $$ odzyskałem. Poszedłem na policję :gwizdanie:

Kamery nie musi być :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buierz nagranie, bo jak nie masz świadka to nic nie zdziałasz, wiem cos o tym :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buierz nagranie, bo jak nie masz świadka to nic nie zdziałasz, wiem cos o tym :disgust:

Zależy jak się rozmawia, przecież Ty możesz być świadkiem. Papugę też znaleźć nie problem.

Na nagraniu nic nie będzie widać :gwizdanie: Może markę samochodu, numerów nie odczytasz. Miałem taką akcję w Radomiu :gwizdanie:

Przecież na samochodzie sprawcy też są ślady, tak łatwo się ich nie usunie. Szczególnie w święta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buierz nagranie, bo jak nie masz świadka to nic nie zdziałasz, wiem cos o tym :disgust:

Zależy jak się rozmawia, przecież Ty możesz być świadkiem. Papugę też znaleźć nie problem.

Na nagraniu nic nie będzie widać :gwizdanie: Może markę samochodu, numerów nie odczytasz. Miałem taką akcję w Radomiu :gwizdanie:

Przecież na samochodzie sprawcy też są ślady, tak łatwo się ich nie usunie. Szczególnie w święta :wink4:

no tak ale jeśli nie zobaczysz/niezdązysz spisać numerów a sprawca pojedzie a nikt w około nie pomorze to jestes w czarnej pupie :thumbdown: jak nie masz AC to wykładasz kase, a szukać sprawcy wtedy to jak podjąć walke z wiatrakami :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesco samo z siebie nikomu nagrań nie udostępni :gwizdanie:

Musi przyjść policja.

Jak się mniej więcej zna numery to jest szansa, ile takich aut kia może być.

Wszystko zależy od tego czy policji będzie się chciało znaleźć właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesco samo z siebie nikomu nagrań nie udostępni :gwizdanie:

Musi przyjść policja.

Jak się mniej więcej zna numery to jest szansa, ile takich aut kia może być.

Wszystko zależy od tego czy policji będzie się chciało znaleźć właściciela.

w takim dęblinie czy w rykach to znajdziesz, ale niech cie ptrzetrze na parkinagach w wawie, jak koleszka uczciwy to zaczeka/zostawi kartke z numerem, ale jak typowy polak to pojedzie poprostu bo po co sobie kłopot samemu na głowe narzucać, a co do nagrań to jest też smieszna sytuacja, niby są maja pomagać z załozenia a juz 3 razy wsród znajomych przekonałem sie że są tylko po to aby mówiło sie o nich..

kamera w rykach przy aprku, kolega pracuje w rowerowym kamera skierowana na ten sklep, kradna rower spod sklepu, wiec włascieiel idzie na komende i co sie dowiaduje że kamera rzekomo nie była skierowana na tel sklep a na zewnatrz widac jak byk że obejmuje :gwizdanie:

drugi przypadek: parking na którym czasem spotujemy jest kamera, zdemolował ktos samochód nauki jazdy która tam ma swoją filie, poszli na komende i podobne tłumaczenie że ponieważ...

Noi najlepsza opcja :wallbash: w tamtym roku kolega od bordowej sierry(adas wie kto) parkuje w wawie pod pałacem jak wiecie sa tam parkingi monitorowane, zgłasza na policje incydent razem z policja oglądają nagranie na którym widać dokładnie cały przebieg, koleszka otwiera sobie auto niczym było by jego wyjmuje radio idzie do bagaznika(ten sie nie otwiera) wiec wraca do auta siedzi chwilke zamyka auto i odchodzi jak by nigdy nic, na kamerze kumpel mówi dokładnie widac morde szui a policja na to ile to radio było warrte i czy umarzamy sprawe bo i tak nic z tego nie będzie :gwizdanie:

Wiec jak nie ma świadka który poprze zdarzenie wrazie czego to nawet kamera ci nie pomoże :thumbdown: oczywiscie w durzym mieście, bo u nas to mozna jeszcze trafic takiego na mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co że go trafisz na mieście? Uwierzą Ci że to on nawet jakby było go widać w 100% na różnych kameach? Nie. Nie bedzie sie chciało ruszyc d*py i maja gdzieś.

Tak jak miałem w lublinie włam jak jeszcze miałem Golfa 2. Straciłem szybe i radio. Po 3 godz przyjeżdzaja śledczy zebrac ślady. Sam sie przeszedłem po okolicy z kumplem i znalazłem za trafo że jest urwana klamka od samochodu. Oni k**wa przyjeżdzają i zapierdolili mi niby tym pyłem pół samochodu szukając odcisków choć zastanawiam sie jak bo tam powinno byc od groma moich odcisków a oni że nie było nawet jednego :wallbash: Pokazuje gościowi narzedzie które lezało koło samochodu i wyglądało że tym wybita szyba. A on mi mówi że oni nie sa jak CSI w TV i oni nic nie sa w stanie znaleść. Dostaje po tygodniu list że wszczęto śledztwo, a za 3 dni list że umożone bo brak sprawcy.

żeby było jasne to było w południe na miasteczku akademickim i w c**j kamer a efekt jaki opisałem. Więc zastanawiam sie czy jest sens takie cos zgłaszać.

Bo podejrzewam że jakbyś kutasa który to zrobił zaprowadził na komende to pewnie jeszcze by Ciebie oskarżyli że bezprawnie gościa zmusiłes do przyjścia a nie jego za włam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...