Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Do 100 km/h zbiera się ciut lepiej chyba niż seryjny AFN, ale powyżej 100 i przy wyprzedzaniu zbiera się gorzej. Nic dziwnego diesel i turbina robi swoje. AFN z chipsem wciąga to jak chce raczej :embarrassed:

Raz trafiłem na takie coś na trasie jak jeszcze chipsa nie miałem, koleś ewidentnie starał się mi uciec, ale nie dał rady, musiałem go wyprzedzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do 100 km/h zbiera się ciut lepiej chyba niż seryjny AFN, ale powyżej 100 i przy wyprzedzaniu zbiera się gorzej. Nic dziwnego diesel i turbina robi swoje. AFN z chipsem wciąga to jak chce raczej :embarrassed:

Raz trafiłem na takie coś na trasie jak jeszcze chipsa nie miałem, koleś ewidentnie starał się mi uciec, ale nie dał rady, musiałem go wyprzedzić :)

tak myślałem, kurde dlaczego tak cięzko jest na quattro trafić z jakimś normalnym silnikiem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko na samym końcu, przy wjeździe na podwórko. Pyk kontrolka, płyn chłodniczy.

Idę szukać przyczyny bo jak na razie mój jutrzejszy wyjazd stoi pod znakiem zapytania :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko na samym końcu, przy wjeździe na podwórko. Pyk kontrolka, płyn chłodniczy.

Idę szukać przyczyny bo jak na razie mój jutrzejszy wyjazd stoi pod znakiem zapytania :wallbash:

U mnie hamulcowy u Ciebie chłodniczy :wallbash::thumbdown: trza sprzedać te dziady i kupić francuzy :rolleyes::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko na samym końcu, przy wjeździe na podwórko. Pyk kontrolka, płyn chłodniczy.

Idę szukać przyczyny bo jak na razie mój jutrzejszy wyjazd stoi pod znakiem zapytania :wallbash:

U mnie hamulcowy u Ciebie chłodniczy :wallbash::thumbdown: trza sprzedać te dziady i kupić francuzy :rolleyes::decayed:

szczerze to mój ojciec ma lagune 1 1.8 B/G i tylko stabilizatory od czasu do czasu wymieni no i blacha leci a do reszty się nie można przyczepić[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 19:27_________________________________________________mam jeszcze pytanko czy wy gdybyście zmieniali auto bralibyście teraz quattro? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to mój ojciec ma lagune 1 1.8 B/G i tylko stabilizatory od czasu do czasu wymieni no i blacha leci a do reszty się nie można przyczepić

Szczerze mój brat cioteczny ma taką jak mówisz i... ma ją od kilku ładnych lat, nie robi ogromnych przebiegów i gdyby sam nie ogarniał troche tematu to by wydał krocie na jej naprawy :thumbdown: No ale... są auta i są AUTA :decayed:

mam jeszcze pytanko czy wy gdybyście zmieniali auto bralibyście teraz quattro? :mysli:

tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350 zł

good prajs :good:

już wyceny szukasz? :wink4:mrogal żywice trza... i gdzie ją dostać we chełmie???? :naughty:

oh Ty chlapaczu forumowy Ty! a gdzie czarny mat kupowales???!?!?!??!?!!?!?!?! :tongue4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 20:23_________________________________________________

Wszystko fajnie tylko na samym końcu, przy wjeździe na podwórko. Pyk kontrolka, płyn chłodniczy.

Idę szukać przyczyny bo jak na razie mój jutrzejszy wyjazd stoi pod znakiem zapytania :wallbash:

no spinaj poslady łataj tam dziury na klej na goraco i przyjezdzaj jutro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pytanko takie 1.8 125 KM daje rade lepiej niż 1.9 AFn? bo jest niezła okazja z gazem kupić

Jedzie prawie tak samo jak AFN miałem porównanie z brejdakiem. ADR'a nie zmodyfikujesz a w AFN zawsze moc da sie zwiekszyć :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolałem płynu, zrobiłem 30km - nic nie ubyło.

Jutro będę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolałem płynu, zrobiłem 30km - nic nie ubyło.

Jutro będę :good:

:) No to do jutra :good: Ja na 11. max parę minut po będę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolałem płynu, zrobiłem 30km - nic nie ubyło.

Jutro będę :good:

to co jednak bedziesz?

:) No to do jutra :good: Ja na 11. max parę minut po będę :wink4:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:32_________________________________________________jednak bedziesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak bedziesz?

Tak ale tylko od 11 do 13 :) I potem o 13 prosto z LU jadę do Wawy... Niestety na finale i "światełku do nieba" nie będę :confused4:

Jak coś to też wpadaj koło 11. to pogadamy, bo parę osób z forum będzie :):wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puertoss jak oceniasz awaryjność swojego 2,5 TDI? :mysli:

od 2 latek tylko eksploatacja jeśli chodzi o silnik :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puertoss o której jutro będziesz? :gwizdanie: Bo chciałbym objechać te Twoje Q... :naughty::tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350 zł

good prajs :good:

już wyceny szukasz? :wink4:mrogal żywice trza... i gdzie ją dostać we chełmie???? :naughty:

oh Ty chlapaczu forumowy Ty! a gdzie czarny mat kupowales???!?!?!??!?!!?!?!?!

:good: i wszystko jasne[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:38_________________________________________________

puertoss o której jutro będziesz? :gwizdanie: Bo chciałbym objechać te Twoje Q... :naughty::tongue4::decayed:

pewnie i tak by było można spróbować co to moje 1,5 tonowe padło warte :przebiegly::evil: ok 11 myśle że będe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gicior parę osób będzie na 11 :) Więc pogawędzimy trochę :good:

snajper1998 wpadaj! :) Szczeny wszystkim opadną jak zobaczą Twoje cudo :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę tak 11-12 się zjawić pasowało by się zapoznać bo nikogo nie znam jeszcze :decayed:

Ja też będę o 11 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super :) Parę osób będzie :) Szukajcie dwóch srebrnych avantów bo ja i mrogal widzimy się z kilometra :D ba my się telepatycznie porozumiewamy :naughty: O 11. będzie jeden wielki "burdel" na placu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...