Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

no to postaram sie wpasc ale nie obiecuje i btw. nie ma sie czym chwalic

super :) Taaak nie ma czym... :gwizdanie: 2 razy więcej niutków pod maską niż chipowany AFN, do tego fajniutki wygląd B7ki na koxie, to faktycznie nie ma czym :tongue4:

Wbijajcie na zamkowy w ten gąszcz samochodów :) Nie wiem ile będzie w tym roku ale rok temu było 140 chyba. No także tego, my kawałek miejsca zajmiemy dla kilku autek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja tez jak mi się nic nie spieprzy to będe między 11 a 12. Ale ja to bede pewnie pierw pisał sms do Puertossa bo tylko do niego mam kontakt. Żeby się bardzo nie szukać choć skoro mamy szukac 2 srebrnych avantów obok siebie to moze damy rade:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć skoro mamy szukac 2 srebrnych avantów obok siebie to moze damy rade:P

jeden ma czarny dach i jego raczej nie trudno ominąć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć skoro mamy szukac 2 srebrnych avantów obok siebie to moze damy rade:P

jeden ma czarny dach i jego raczej nie trudno ominąć :naughty:

i ciorne lampy przód i tyl wiec na pewno rozpoznasz :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to postaram sie wpasc ale nie obiecuje i btw. nie ma sie czym chwalic

super :) Taaak nie ma czym... :gwizdanie: 2 razy więcej niutków pod maską niż chipowany AFN, do tego fajniutki wygląd B7ki na koxie, to faktycznie nie ma czym :tongue4:

Wbijajcie na zamkowy w ten gąszcz samochodów :) Nie wiem ile będzie w tym roku ale rok temu było 140 chyba. No także tego, my kawałek miejsca zajmiemy dla kilku autek :wink4:

to jak mnie gdzies zobaczysz to daj jakos znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha luzik :polew:

Tylko nie wiem czy najpierw obejść samochód i obejrzeć i dostac w pape czy najpier sie przywitac :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha luzik :polew:

Tylko nie wiem czy najpierw obejść samochód i obejrzeć i dostac w pape czy najpier sie przywitac :polew: :polew:

czy tak czy inaczej to dostaniesz :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha luzik :polew:

Tylko nie wiem czy najpierw obejść samochód i obejrzeć i dostac w pape czy najpier sie przywitac :polew: :polew:

Zależy... :decayed: Bo wiesz mrogal nerwowy jest różnie może zareagować, może pomyśleć że chcesz mu kołpaczki zimowe zakosić :D

to jak mnie gdzies zobaczysz to daj jakos znac

PW i jak coś to Cię poznam :wink4: Znaczy furę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to chyba jeszcze bede musial rano fure umyc bo uj***na ze az wstyd :wallbash:

nie tylko Twoja :naughty: ale ja myć nie będę, bo mi się nie opłaca :thumbdown: potem do Wawy więc tylko wyrzucę parę złociszy na myjce w bloto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tak czy siak wp***dol :disgust:

Ale pierniczyc to może okaże sie że jestem większy i sprytniejszy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę w kimkę bo jutro długie podróże przede mną :rolleyes: i wiele wrażeń :naughty::decayed: Tak więc do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super :good:

Dzięki chłopaki i przede wszystkim dziewczyny za miłe popołudnie na zamku :wink4:

Chłopaki już pełne głowy na rezanie po oględzinach innych samochodów wiec zakasywać rekawy i sprawdzimy w Rąblowie :kox:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super :good:

Dzięki chłopaki i przede wszystkim dziewczyny za miłe popołudnie na zamku :wink4:

Chłopaki już pełne głowy na rezanie po oględzinach innych samochodów wiec zakasywać rekawy i sprawdzimy w Rąblowie :kox:

Pozdrawiam.

a ty co rezasz?[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 18:16_________________________________________________po spotkaniu? armistead Cię pewnie zainspirował :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super :good:

Dzięki chłopaki i przede wszystkim dziewczyny za miłe popołudnie na zamku :wink4:

Chłopaki już pełne głowy na rezanie po oględzinach innych samochodów wiec zakasywać rekawy i sprawdzimy w Rąblowie :kox:

Pozdrawiam.

a ty co rezasz?[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 18:16_________________________________________________po spotkaniu? armistead Cię pewnie zainspirował :naughty::decayed:

:decayed:

Jak tam serducho wyszło :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi doszły z allegro diody (niestety do domu na wieś) i będe robił żeby było białe podświetlenie zegarów :naughty:

Ale dopiero w przyszły weekend jade na wieś więc musze jeszcze poczekać.

Ale jesli wszystko pójdzie po mojej mysli to w Rąblowie się pochwale efektem prac.

A Ty paput czemu nie przyjechałeś?

A serducho wyszło bombowe. :evil:

A Ty Kowi czemu Cie nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi doszły z allegro diody (niestety do domu na wieś) i będe robił żeby było białe podświetlenie zegarów :naughty:

Ale dopiero w przyszły weekend jade na wieś więc musze jeszcze poczekać.

Ale jesli wszystko pójdzie po mojej mysli to w Rąblowie się pochwale efektem prac.

A Ty paput czemu nie przyjechałeś?

no nie mam czym, jakbym fele sprzedał to już może bym co pojechał kupić a tak muszę się wstrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem week na studiach w wawie :confused4: wróciłem o 17 dzisiaj, arafalekx dojechał czy został u kukuryn warszawskich :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ale zwinął się żeby zdązyc do wawy na 17.

Paput przecierz busiki sa a liczy sie obecność :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe towarzystwo, spędzony czas i wogóle, miło było poznać kolegów i koleżanki z forum :good: ciekawe jak tam wyszły fotki ,zapewne na you tube będzie filmik jak z przed roku i prze dwóch , też mam jakieś fotki i filmiki ,mogę wrzucić gdzieś gdzie polecacie pozdro panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...