Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

uszczelka pod pokrywe zaworów i uszczelka do turbo :wink4:

ta od redukcji?

daj no numerek jej musze kupic ja bo w mojej redukcji jakas jakby złachana jest, jutro montaz turbo :naughty::kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

uszczelka pod pokrywe zaworów i uszczelka do turbo :wink4:

ta od redukcji?

daj no numerek jej musze kupic ja bo w mojej redukcji jakas jakby złachana jest, jutro montaz turbo :naughty::kox: :gwizdanie:

tak ta od redukcji

3C0145117 bez zadnej literki :wink4:

A z wtryskami somes sie wykazał :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Żałuję że wczesniej nie poznałem tej ekipy bo widze niezły cyrk :kox:

Ja studiowałem 5 lat dziennie i tez jak trzeba było gdzieś jechać itp to nie było problemu (nie mówie o tej ekipie bo nie znałem :tongue4:) więc gdyby diabeł wykretów nie miał to by pacierz mówił :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róznica była taka panie Rafalekx ze spoty miałeś w lublinie i studia miałes w lublinie a ja nie jestem z lublina i studiuje w przeciwną strone :wallbash: jak bym studiował w LU to też bym przyjeżdzał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armistead da rade jakieś fotki od Ciebie wyrwać? :przebiegly:

Same golfy ale coś tam wkleję :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róznica była taka panie Rafalekx ze spoty miałeś w lublinie i studia miałes w lublinie a ja nie jestem z lublina i studiuje w przeciwną strone :wallbash: jak bym studiował w LU to też bym przyjeżdzał :wink4:

Piertolisz! Ile razy w Chełmie byłem? I co miałem po drodze? :thumbdown: Na spotach w Lublinie byłem 5 w porywach do 6 i to głównie na tych duuuużych :tongue4: Jakoś na Ułęż też udało mi się dojechać, a miałem dużo dalej niż Ty :tongue4: A Ty wtedy ledwo wpadłeś jak po zapałki :tongue4: O tym że w Rykach byłem 3 razy chyba to już nie wspomnę :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelka pod pokrywe zaworów i uszczelka do turbo :wink4:

ta od redukcji?

daj no numerek jej musze kupic ja bo w mojej redukcji jakas jakby złachana jest, jutro montaz turbo :naughty::kox: :gwizdanie:

tak ta od redukcji

3C0145117 bez zadnej literki :wink4:

a z literka F bedzie zla?

A z wtryskami somes sie wykazał :chytry:

ee tam wyszlo i tak dobrze mam na boschu koncoweczki jest ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armistead da rade jakieś fotki od Ciebie wyrwać? :przebiegly:

Same golfy ale coś tam wkleję :tongue4:

Spoko więc czekamy :wink4:

A to tak wielkim uznaniem u ciebie sie cieszą golfy?

Dajcie se chłopaki po razu i spokój :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie se chłopaki po razu i spokój :wink4:

Ale Kowi fochów nie robi :) Z nim można tak gadać :) Nie trzeba dawać sobie po razie :buziak:

Kowi a w niedzielę o której wróciłeś z Wawy? :gwizdanie: Bo widzisz, ja teoretycznie też nie mogłem w niedzielę ale jakoś znalazłem czas. Fakt, że potem z@piertalałem jak głupi (w 2 godziny Lublin-> Wawa) ale wszystko udało się pogodzić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róznica była taka panie Rafalekx ze spoty miałeś w lublinie i studia miałes w lublinie a ja nie jestem z lublina i studiuje w przeciwną strone :wallbash: jak bym studiował w LU to też bym przyjeżdzał :wink4:

Piertolisz! Ile razy w Chełmie byłem? I co miałem po drodze? :thumbdown: Na spotach w Lublinie byłem 5 w porywach do 6 i to głównie na tych duuuużych :tongue4: Jakoś na Ułęż też udało mi się dojechać, a miałem dużo dalej niż Ty :tongue4: A Ty wtedy ledwo wpadłeś jak po zapałki :tongue4: O tym że w Rykach byłem 3 razy chyba to już nie wspomnę :przebiegly:

nie wiem ile byłeś w chełmie ale pewnie tyle co ja w garwolinie u krzyńka :tongue4: na ułężu też byłem od powłowy bo musiałem z wawy wrócić wtedy i spowrotem do wawy pojechałem, Synek w rodzynie tez byłem nie cwaniakuj :gwizdanie: tylko ty siedziałeś w LU, co ja poradze że mam zajecia sobota niedziela i są to w sumie same cwiczenia :wallbash:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 13:27_________________________________________________w niedziele byłem o 17 w rykach to w LU bym był o 18 albo nawet po zanim bym sie ogarnął, to bym stał gdzieś w okolicach zamku bo jak pisałes że po 15 juz nie ma szans na wjazd na serducho :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koło 17:30 to my się juz zwijalismy z placu wiec nie wiele byś na tym zyskał jakbys przyjechał :wink4:

Nie licytowac się tylko na przyszłość przyjeżdzać i bedzie luz.

Ale widze Wy macie chyba taki rytuał i jak sobie nie powciskacie to dzień stracony :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele byłem o 17 w rykach to w LU bym był o 18 albo nawet po zanim bym sie ogarnął, to bym stał gdzieś w okolicach zamku bo jak pisałes że po 15 juz nie ma szans na wjazd na serducho :gwizdanie:

:decayed: jeb@ny nawet się sensownie wytłumaczyć potrafi :naughty: kij Ci w oko kończ te je@ne studia (w Twoim przypadku nic nie znaczące :naughty: ) i wbijaj na spoty do jasnej ciasnej :decayed: Teraz to ja będę miał problemy ze spotami... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele byłem o 17 w rykach to w LU bym był o 18 albo nawet po zanim bym sie ogarnął, to bym stał gdzieś w okolicach zamku bo jak pisałes że po 15 juz nie ma szans na wjazd na serducho :gwizdanie:

:decayed: jeb@ny nawet się sensownie wytłumaczyć potrafi :naughty: kij Ci w oko kończ te je@ne studia (w Twoim przypadku nic nie znaczące :naughty: ) i wbijaj na spoty do jasnej ciasnej :decayed: Teraz to ja będę miał problemy ze spotami... :wallbash:

z krawatami sie bedziesz spotowal :decayed:

zamiast sie tu pedalic powiedzcie czy ta uszczelka z koncowka F bedzie pasic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele byłem o 17 w rykach to w LU bym był o 18 albo nawet po zanim bym sie ogarnął, to bym stał gdzieś w okolicach zamku bo jak pisałes że po 15 juz nie ma szans na wjazd na serducho :gwizdanie:

:decayed: jeb@ny nawet się sensownie wytłumaczyć potrafi :naughty: kij Ci w oko kończ te je@ne studia (w Twoim przypadku nic nie znaczące :naughty: ) i wbijaj na spoty do jasnej ciasnej :decayed: Teraz to ja będę miał problemy ze spotami... :wallbash:

no to na h*j krzyczysz tutaj zaraz zawołam tate i sie skończy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak powaznie to bym z chęcia pojechał na grupówke lubelską, ale co ja poradze jak tylko w weekend pasuje, póki paput nie rozwalił padaczki to spoty robiliśmy w piatki, z solarem też czasem sie ustawialiśmy w kurowie w tygodniu, pytam GDZIE WTEDY BYŁEŚ :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widze Wy macie chyba taki rytuał i jak sobie nie powciskacie to dzień stracony :polew:

Bo my się tak lubimy :pociesz::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal tylko bez literki, tak mi kowicz napisał :wink4:

to po c**ju :/

spoko wrazie czego jak by sączyła to masz łątwy do niej dostęp na podnosniku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele byłem o 17 w rykach to w LU bym był o 18 albo nawet po zanim bym sie ogarnął, to bym stał gdzieś w okolicach zamku bo jak pisałes że po 15 juz nie ma szans na wjazd na serducho :gwizdanie:

:decayed: jeb@ny nawet się sensownie wytłumaczyć potrafi :naughty: kij Ci w oko kończ te je@ne studia (w Twoim przypadku nic nie znaczące :naughty: ) i wbijaj na spoty do jasnej ciasnej :decayed: Teraz to ja będę miał problemy ze spotami... :wallbash:

no to na h*j krzyczysz tutaj zaraz zawołam tate i sie skończy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak powaznie to bym z chęcia pojechał na grupówke lubelską, ale co ja poradze jak tylko w weekend pasuje, póki paput nie rozwalił padaczki to spoty robiliśmy w piatki, z solarem też czasem sie ustawialiśmy w kurowie w tygodniu, pytam GDZIE WTEDY BYŁEŚ :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...