Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

Bongod miałeś już nie rezać w autach a tu prosze :grin:

Pany jak coś potrzeba to mam b5 lifta srebrny sedan "sport pakiet" bose 1.8t APU na garty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:) to chyba nałóg :)

narazie musze spryski xenonow naprawic a nie wiem co jest nie tak i prawe tylne drzwi sie na kompie nie pokazuja wiec tez troche grzebania :)

ale 2 dinowe radio tez mi chodzi po głowie noi wooferek bose :) sprowadzaj mi tu szybko b6 z tymi gratami i tanio !!!! :D hahaha

---------- Post dopisany 31-03-2013 at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2013 at 20:07 ----------

Pytanie jest :) jak sprawdzic czy mam chipa ??tylko hamownia??:) wydaje mi sie ze lepiej zapier... Niz seria :) noi pare wpisow jest z warsztatu w szwajcari co miedzyinnymi zajmowal sie chiptuningiem :) dobrze sie zapiernicza ale chcialbym wiedziec :)

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

Porownuje do 1.8t ale 150 kucy tez b6 to tylko 13km roznicy a odczowalne sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie zerknac u siebie czy napinacz paska troche skacze??bo wymienilem i napinacz i sprzegielko alternatora i nadal skacze i dziwny dzwik slychac jak sie przytzyma napinacz to jest cisza co to za holerstwo??

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

Jakis jeb..... Skowronek wiosenny??:) co tam jest na tym pasku jeszcze??wspomaganie??moze pompa wspomagania miec luz przez co wibruje napinacz i skowronkuje??? :D

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

Moze jakies zjebane czesci kupilem skoro jak napinacz przytrzymam to cisza noi lekkie wibracje na budzie wlasnie jakby ten napinacz ale jak to sprawdzic czy jest on zjeba.... Skoro nowy czy cos innnego ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) to chyba nałóg :)

Pytanie jest :) jak sprawdzic czy mam chipa ??

manometr wpiac w dolot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie zerknac u siebie czy napinacz paska troche skacze??bo wymienilem i napinacz i sprzegielko alternatora i nadal skacze i dziwny dzwik slychac jak sie przytzyma napinacz to jest cisza co to za holerstwo??

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

Jakis jeb..... Skowronek wiosenny??:) co tam jest na tym pasku jeszcze??wspomaganie??moze pompa wspomagania miec luz przez co wibruje napinacz i skowronkuje??? :D

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

Moze jakies zjebane czesci kupilem skoro jak napinacz przytrzymam to cisza noi lekkie wibracje na budzie wlasnie jakby ten napinacz ale jak to sprawdzic czy jest on zjeba.... Skoro nowy czy cos innnego ehhh

U mnie piszczało i po wymianie paska na CONTI jak ręką odjął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam conti właśnie z tego co pamietam :) ten dzwięk to chyba z rozrządu gdzieś dochodzi :/ a ogólnie napinacz ma ruch wydaje mi sie że ze 2 góra 3 mm więc może przewrazliwiony jestem :) to zależy czy ma stać nieruchomo czy się trząść :) a odnośnie wibracji w środku to może też tak ma być musimy w końcu spocik zrobić to sobie do kogoś wsiądę poprostu :) może nic nie siądzie do tej pory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam conti właśnie z tego co pamietam :) ten dzwięk to chyba z rozrządu gdzieś dochodzi :/ a ogólnie napinacz ma ruch wydaje mi sie że ze 2 góra 3 mm więc może przewrazliwiony jestem :) to zależy czy ma stać nieruchomo czy się trząść :) a odnośnie wibracji w środku to może też tak ma być musimy w końcu spocik zrobić to sobie do kogoś wsiądę poprostu :) może nic nie siądzie do tej pory

wibracje masz w kabinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom wydaje mi sie że takie delikatne :) chyba podobne jak w poprzednim dieselku na kierownicy troszke i na fotelu tez da sie odczuc ale tylko na parkingu na luzie

a nie powinno być wogóle czuć pracu silnika w środku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinno być wibracji w środku wibracja może świadczyć o dwumasie do wymiany bądź też o złej korekcji pompowtrysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dwumas czuc na postoju??na sprzegle tez nic nie czuje i nic nie dzwoni :) a zla korekcja pompowtryskow od czego moze byc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile masz w niej przelotu? to by wychodzilo raczej na dwumas, zła korekcja moze byc od złego paliwa bądź też już ze zużycia, ale korekcje pompek moglbym ci sprawdzic i wtedy byśmy mieli pewność że to nie pompki

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

a i jeśli np pompki sa zasyfione i leją to też nieznacznie spalanie wzrasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150Tys w aso jak go sprawdzali mowili ze nie ma objawow padnietej dwumasy ale z tymi aso to roznie tez bywa :/ moj znajomy mechanik znowu mowi ze wszystko jest wogole ok ja to juz nic nie wiem sam moze jak zobaczysz poczujesz uslyszysz to sie wypowiesz :) tak samo mowi ten ziomek ze to ze leci mi bialy dym to to ttyylko para bo takie temp sa a mi sie wydaje ze jak diesla mialem to jak sie nagzal to juz tej pary nie bylo :) nie wiem nie znam sie musze sie podszkolic bo sam siebie nakrecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

para wodna czyli bialy dym prawidlowo powinien być do momentu rozgrzania silnika pozniej go nie powinno byc ale nie wiem jak w benzynie jest

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

na poczatek korekcje by trzeba bylo sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie ma ktorys znajomego ksiedza lub ministranta ? potrzebuje przybic na kawalku papierka pieczatke z jakiejs parafii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ziemniaka zrób

probowalem , tylko krzyz mi wychodzi w miare , Matka Boska i 12 Apostołów na ziemniaku sa nie do ogarniecia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...