Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy forum uzależnia?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie sądzicie że forum troche uzależnia?, kiedy przychodze z pracy lub gdy wstaje rano, pierwsze co robie odpalam kompa i wchodze na forum, nawet telewizje już rzadko oglądam :D, kobieta czasami mnie bije :bicz3: :D i jest zła :angry: że nic tylko siedze przed kompem i nic więcej sie nie liczy, no z wyjątkiem mojej niuni oczywiście :thumbup:wy też tak macie? bede musiał przystopować troche, chyba :gwizdanie: :D

Opublikowano

uwazamy - to jest jedno z tych dobrych uzaleznien. Nie zmieniaj tego - zmien kobialke :polew:

Opublikowano

forum troche uzależnia?

zdecydowanie TAK!!! to z dziewczyna i tv tez prawda. nawet troche sesje zaniedbalem siedzac ciagle tu. no ale coz, to jest milosc do :audi::a4fan: :>

Opublikowano

Buhahahahah , wcale nie uzależnia :polew:

Opublikowano

pewnie ze nie uzaleznia, widze ze powinienes isc do psychologa :polew::D

Opublikowano

no to ja ide do psychologa :polew: :polew:

Mam nauki i tyle rzeczy do zrobienie (przeprowadzka) ze glowa mala a ja siedze na forum.

Dokladnie tak samo ja pisze petrus i te baby jeszcze co :disgust:

Opublikowano

Hugo: a kto ze mna przeglada forum o 6 rano? :P

Opublikowano

Nazywam się grabalaba, audi a4 avant AJM, na forum od niedawna, jestem uzależniony........ :a4fan:

Opublikowano

uzależnia że hej :tongue4:

Opublikowano

no cos mi sie wydaje ze trzeba zalozyc grupe Anonimowych Audiholikow :polew:

Opublikowano

Wlasnie wrocilem z silowni, jem sniadane i przegladam forum :slina: Wcale nie jestem uzalezniony :P:foch:

Opublikowano

o czym wy piszecie jakie uzaleznienie ja tam dopiero od 1,5 roku siedze non stop na forum :D

Opublikowano

A ja nie jestem uzależniony, odpoczywam na urlopie i dopiero 2 razy byłem w kawiarence, ale odbiję to sobie w domku :D

Opublikowano

oczywiście, że nie uzależnia :gwizdanie:

nie mam laptopa, dlatego wybierając miejsce na wakację w pierwszej kolejności sprawdzam czy jest dostęp do internetu :polew:

Opublikowano
:D dobry temat :polew: uzależnia jak cholera. miałem "dzień świra" przez pare miechów: robota-dom i odrazu forum, nawet zjeśc nie miałem czasu ale na szczęście(albo nie szczęście) mój psycholog żona wraz z pomocnikiem synkiem(4 miesięcznym) zapanowali nad tym zjawiskiem. troche :decayed:
Opublikowano

Jestem uzależniony :dance:

Opublikowano

hehehe oczywiście że jestem uzależniony :P Na szczęście od 21 lipca do któregoś tam września będę Offline, znaczy beznet i :drunk: chociaż z drugiej strony szkoda :( Ale za to więcej czasu dla Audiczki :cool: Cholera zróbcie coś żeby to tak nie uzależniało! :bicz3: :polew:

Opublikowano

HEh wiadomo ze uzaleznia ;]

Opublikowano
  • Autor

uwazamy - to jest jedno z tych dobrych uzaleznien. Nie zmieniaj tego - zmien kobialke :polew:

pokazałem co napisałeś mojej kobitce, i w pierwszej chwili zaczęła sie śmiać, ale po chwili spojrzała na mnie :angry: i powiedziała: wybieraj, forum albo ja, no i właśnie sie zastanawiam :mysli::D

oczywiście to wszystko żarty, ale nie zmienia to faktu, że czasami truje mi du..e ;)

Opublikowano

ja może nie jestem uzależniona od forum, choc czasem lubie sobie poczytać, ale znam kogoś kto jest uzależniony od codziennego forum;P, mimo to wg mnie to nie jest złe uzależnienie... ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.