Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.


MaxsteRR

Które lampy wybrać?  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.


Rekomendowane odpowiedzi

na tył też rs-a wrzucasz?

Się ciągle zastanawiam :mysli:

Mam eSowy na tył, ale RSowy mogę mieć w dobrej cenie. Teraz nie wiem co montować. RS jakoś tak mi się średnio widzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350zł na allegro stały ja mam plan do sedana wrzucić ale sporoooooo rzeźby mnie czeka, ale to dopiero za parę miechów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam za 250 i to jakieś 20-30 km ode mnie :wink4: Może go wezmę i oddam Tobie po kosztach jak mi się nie spodoba? :tongue4:

Swoją drogą nie wiem skąd czasami biorą ceny na te zderzaki po 1500 - 2000 zł :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie Ty mieszkasz jeżeli można spytać? :gwizdanie: jakby co mogę odkupić jak Ci nie będzie się podobac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może go wezmę i porównam sobie z S4 i zobaczę co mi bardziej pasuje :decayed:

A ja mieszkam w Skąpym, trasa Sulechów - Niesulice :decayed: W okolicach ZG jestem co weekend :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zmodzimy fury to się trzeba ustawić albo wspólnie coś porezać bo blisko mamy :naughty:

w sedanie nawet nawet wygląda

dsc00089j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zmodzimy fury to się trzeba ustawić albo wspólnie coś porezać bo blisko mamy :naughty:

w sedanie nawet nawet wygląda

dsc00089j.jpg

a mi sie jakos średnio tylny widzi w sedanie :gwizdanie: ja bym zakładał od s4 na tył :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle nie wiem :decayed:

W garażu mam zderzak od S4 a do RS4 mam mieszane uczucia :tongue4:

Zastanowię się :gwizdanie:

Tymczasem przymierzałem dzisiaj przód. Tragedii nie ma :decayed: Ori sztyce prawie idealnie pasują, a na szerokość już mam plan bez mocnych cięć :decayed:

p1230186.jpg

p1230187.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę przydało by się poszerzyć błotniki :gwizdanie: piankę do okien na błotniki, i jazda ze szlifem :decayed: Powiedz mi jeszcze skąd masz takie lusterka jak w rs-ie podobny kolorek jak nie taki sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszerzyć błotniki

Szczerze... zastanawiam się nad tym :decayed: Ale delikatnie, bez kombinacji. :gwizdanie:

dzialasz cos z konsola ? :cool1:

Czekam na wiązkę suba, i inne fotele, żeby zmienić wsio za jednym razem :decayed:

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:42_________________________________________________

Powiedz mi jeszcze skąd masz takie lusterka jak w rs-ie podobny kolorek jak nie taki sam

Własnie kolorem sam się zaskoczyłem. Lusterka najpierw poszły w czarny mat, a na to srebrny w sprayu, Boll typowo do felg alu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezaj od rs4 wyglada za***iście :kox:

esowych juz jest za duzo :naughty:

RS4 na przód na pewno będę rezał :wink4: Ale tu się rozchodzi o tył :decayed:

Mam eSowy na tył, ale zastanawiam się nad RSowym... W sumie tył z RSa, aż tak mi się nie podoba :gwizdanie:

Co do tego, że przednich eSowych jest za dużo, to się zgadzam i to był jeden z powodów kupna RSowego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj na tył od S4 :good:

też kiedys miałem chwilowe parcie na RS4 z przodu, anwet kompletny zdesio był juz ugadany :naughty: ale podliczajac wszystko za drogo wychodziło na gotowo :naughty:

Zresztą polift na spryskach też jest rarytasem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...