Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy mogę zamiennie dać te moduły ? Mam u siebie BA , czy mogę dać AT  ? ( mam korby z tyłu )

 

8E0 959 433 AT - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.
8E0 959 433 BA - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, VRGOOD napisał(a):

Czy mogę zamiennie dać te moduły ? Mam u siebie BA , czy mogę dać AT  ? ( mam korby z tyłu )

 

8E0 959 433 AT - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.
8E0 959 433 BA - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).

Nie, szukaj takiego co ma w opisie tak jak twój, albo same korby z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim modułem mogę zamienić bedacy moduł o numerze 

 

8E0 959 433CC audi a4 b7 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sirmonk napisał(a):

Jakim modułem mogę zamienić bedacy moduł o numerze 

 

8E0 959 433CC audi a4 b7 

Pisze na pierwszej stronie.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moduł 8E0 959 433 AH można podłączyć jeżeli w aucie tylne szyby są wyposażone w korby?

 

Czy wymiana modułu(np bez literki na AH) jest zawsze plug & play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, P.Wiśnia napisał(a):

Czy moduł 8E0 959 433 AH można podłączyć jeżeli w aucie tylne szyby są wyposażone w korby?

 

Czy wymiana modułu(np bez literki na AH) jest zawsze plug & play?

Nie można bo AH obsługuje tylko szyby w prądzie. Poza tym żaden moduł nie jest p&p bo każdy "nowy" trzeba kodować vcdsem oraz dodać do niego kluczyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

Nie można bo AH obsługuje tylko szyby w prądzie. Poza tym żaden moduł nie jest p&p bo każdy "nowy" trzeba kodować vcdsem oraz dodać do niego kluczyki

Bardziej chodziło po podłączenie p&p. W sensie że kabli nie trzeba przerabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienisz sam moduł to wtyczki są te same, układ pinów też

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, posiadam moduł komfortu - 0 959 433 BC - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu- a posiadam z tyłu korby i niedziałający centralny zamek na tylnie drzwi. Czy z tym modułem da radę zrobić ten centralny zamek czy trzeba go wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam w swojej b6 szyby przednie elektryczne tylne korby,Chce doilozyc z tylu elektryczne  modul to 

8E0 959 433 AR - 433MHz, czyli 

elektryczne szyby z tyłu (lub korby). Rozumiem ze obsluzy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, adam1974 napisał(a):

Posiadam w swojej b6 szyby przednie elektryczne tylne korby,Chce doilozyc z tylu elektryczne  modul to 

8E0 959 433 AR - 433MHz, czyli 

elektryczne szyby z tyłu (lub korby). Rozumiem ze obsluzy? 

obsłuży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak modol obsluzy to fajnie. Czytam kilka tematow na tym forum bo man troche gratow do przelozenia z b7 i jesli chodzi o szyby to jeden kolega montowal cale wiazki ori wyciagniete z b7 . Jutro bede probowal wydobyc przewody  ,bezpieczniki itp z calej plecionki przewodow by je zalozyc w kpl tj lacznie z okablowaniem slupkow A i B  do swojego auta. Choc jak tez czytalem latwiej nowe przewody polozyc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, adam1974 napisał(a):

Jak modol obsluzy to fajnie. Czytam kilka tematow na tym forum bo man troche gratow do przelozenia z b7 i jesli chodzi o szyby to jeden kolega montowal cale wiazki ori wyciagniete z b7 . Jutro bede probowal wydobyc przewody  ,bezpieczniki itp z calej plecionki przewodow by je zalozyc w kpl tj lacznie z okablowaniem slupkow A i B  do swojego auta. Choc jak tez czytalem latwiej nowe przewody polozyc. 

Łatwiej i lepiej położyć nowe przewody, bo będziesz miał pewność, że te przewody nie będą zaraz w takim stanie, że je i tak będziesz musiał wymienić na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...