Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

czy na pewno tak jest ze mój modul może być zamienny z np. BG?

8E0 959 433 BG – 433MHz, korby (lub elektryka).

8E0 959 433 BQ - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu

Czy to na pewno to samo? może elektryka oznacza tylko przód w BG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy na pewno tak jest ze mój modul może być zamienny z np. BG?

8E0 959 433 BG – 433MHz, korby (lub elektryka).

8E0 959 433 BQ - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu

Czy to na pewno to samo? może elektryka oznacza tylko przód w BG?

napewno bedzie oki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na pewno tak jest ze mój modul może być zamienny z np. BG?

8E0 959 433 BG – 433MHz, korby (lub elektryka).

8E0 959 433 BQ - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu

Czy to na pewno to samo? może elektryka oznacza tylko przód w BG?

Rafał - sam robiłem te opisy więc nie dyskutuj... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, chciałem się tylko upewnić bo BG na allegro sa po 200 zl, a BQ za 400. Dzieki za pomoc.

Przypadek - handlarze wyceniają jak im się podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S mam takie pytanie. Czy istnieje możliwość dołożenia fabrycznego alarmu? Tzn czy dużo jest z tym pierdzielenia. Planuje po powrocie z zagranicy dołożyć ele. szyby na tył i oświetlenie nóg.. także w moim wypadku nie obędzie się bez wymiany modułu. A jak już robić to z rozmachem ; D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeśli chodzi o alarm - to tutorial jest gotowy... Ale przed udostępnieniem tej informacji mam obiekcje ponieważ jest to zabezpieczenie naszych aut i tak jak i nam, schemat instalacji może przydać się także złodziejom. No i tutaj jestem w kropce.

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

Wkład pracy... Potrzebny panel oraz przycisk dla deaktywacji funkcji alarmowych (najlepiej kupić gotową tapicerkę w komplecie z wiązką) oraz odpowiedni MK no i syrena. Jeśli chcesz mieć full opcję to w lampkę podsufitki wkłada się także czujnik ruchu. No i na koniec trzeba to wszystko połączyć dokładając brakujące przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś się jednak zdecydował to czekam z niecierpliością :). Ale mam takie jeszcze jedno pytanie. Z czujnika ruchu sygnał leci prosto do MK->syrena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś się jednak zdecydował to czekam z niecierpliością :). Ale mam takie jeszcze jedno pytanie. Z czujnika ruchu sygnał leci prosto do MK->syrena?

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

miałem taki moduł : 8E0 959 433 AT - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.

teraz mam taki : 8E0 959 433 BC - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.

Czy to że mam teraz inny moduł wpłynęło na to że nie mogę zamknąć szyber dachu z pilota ? Okna się normalnie zamykają z pilota. Czy kodujący ten moduł coś skopał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

miałem taki moduł : 8E0 959 433 AT - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.

teraz mam taki : 8E0 959 433 BC - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.

Czy to że mam teraz inny moduł wpłynęło na to że nie mogę zamknąć szyber dachu z pilota ? Okna się normalnie zamykają z pilota. Czy kodujący ten moduł coś skopał ?

musisz sprawdzić kanał 62 co tam masz zakodowane, i ewentualnie wyliczyć wg rozpiski u góry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

miałem taki moduł : 8E0 959 433 AT - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.

teraz mam taki : 8E0 959 433 BC - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.

Czy to że mam teraz inny moduł wpłynęło na to że nie mogę zamknąć szyber dachu z pilota ? Okna się normalnie zamykają z pilota. Czy kodujący ten moduł coś skopał ?

musisz sprawdzić kanał 62 co tam masz zakodowane, i ewentualnie wyliczyć wg rozpiski u góry :hi:

+16 – Komfortowe zamykanie szyberdachu pilotem

+32 – Komfortowe otwieranie szyberdachu pilotem

+64 – Komfortowe zamykanie szyberdachu kluczykiem

+128 – Komfortowe otwieranie szyberdachu kluczykiem

tego chyba mi nie zakodował :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy mam

problem padł mi moduł komfortu (zalany po powodzi spalony) 8E0 959 433 BR i nigdzie nie mogo go dostać, mam pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu! moge zastapic go modulem CE lub BS czy jakis inny ? dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz w pierwszym poście - patrz lista modułów z B7... Wybierasz dowolny MK, który w opisie ma taką samą lub większą funkcjonalność (np alarm lub dodatkowo oprócz elektryki obsługuje także korby):

8E0 959 433 BJ – 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu

8E0 959 433 BM - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu

8E0 959 433 BR - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu

8E0 959 433 BS - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).

8E0 959 433 CA - faryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.

8E0 959 433 CB - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).

8E0 959 433 CE - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu

8E0 959 433 CJ - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).

8E0 959 433 CN - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby)

8E0 959 433 CR - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za pomoc tak myslałem ale wolalem sie zapytac expertów. a mam jeszcze jedno pytanie czy po powodzi (wody wlała mi sie lekko na siedzenie) takie auto nadaje sie do dalszej eksploatacji czy z czasem nie bedzie szwankowala elektronika? co poza modulem komfortu moglo sie uszkodzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za pomoc tak myslałem ale wolalem sie zapytac expertów. a mam jeszcze jedno pytanie czy po powodzi (wody wlała mi sie lekko na siedzenie) takie auto nadaje sie do dalszej eksploatacji czy z czasem nie bedzie szwankowala elektronika? co poza modulem komfortu moglo sie uszkodzic ?

Jeśli teraz jest OK to raczej już będzie dobrze - na tym samym poziomie co MK jest BT (ale to już druga strona auta). Pozostałe sterowniki są "wyżej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki słuchajcie czy możecie powiedzieć, które moduły obsługują elektrycznie składane lusterka?? Bo w każdym temacie o lusterkach jest napisane że trzeba wymienić MK na obsługujący składanie lusterek (i nie ma opisane konkretnie na jaki), a w tym temacie nie ma po tym ani śladu. Mam autko z 2004 roku więc interesuje mnie lista II (mam wszystkie szyby w prądzie, jak podłączyłem ostatnio oświetlenie drzwi i klamek to działa bez żadnego kodowania, auto zamyka mi się z pilota, syrena alarmu to klakson, jednak guzików we wnęce drzwi nie posiadam, oprócz otwierania bagażnika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki słuchajcie czy możecie powiedzieć, które moduły obsługują elektrycznie składane lusterka?? Bo w każdym temacie o lusterkach jest napisane że trzeba wymienić MK na obsługujący składanie lusterek (i nie ma opisane konkretnie na jaki), a w tym temacie nie ma po tym ani śladu. Mam autko z 2004 roku więc interesuje mnie lista II (mam wszystkie szyby w prądzie, jak podłączyłem ostatnio oświetlenie drzwi i klamek to działa bez żadnego kodowania, auto zamyka mi się z pilota, syrena alarmu to klakson, jednak guzików we wnęce drzwi nie posiadam, oprócz otwierania bagażnika)

Nie napisałeś jaki masz MK... Moduły full obsługują składanie lusterek czyli dla Twojego zakresu są to AT, BA, BC i BD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem jaki mam, opisałem co mam na pokładzie tak jak wszyscy i z jakiego roku auto :decayed:----> w ten sposób opisywaliście wszystkim jakie moduły mogą mieć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...