Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie wiem jaki mam, opisałem co mam na pokładzie tak jak wszyscy i z jakiego roku auto :decayed:----> w ten sposób opisywaliście wszystkim jakie moduły mogą mieć :naughty:

Teoretycznie moduły z B7 też podejdą. Jeśli dany MK obsługuje alarm to na bank składanie lusterek też będzie na nim działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Panowie - mam moduł 8E0 959 433 AR ale korbki z tyłu.

Przestało mi działać domykanie szyb z kluczyka i dodatkowo chciałem zakodować informowanie kierunkami o zamknięciu auta.

W związku z tym w 07 RECODE wpisałem 06720 (bo jak podaję 06722 to nie chce tego zapisać :whistling:)

W 10 ADAPTATION dla kanału 61 podaję 1, a dla kanału 62 podaję 15...

Wydaje mi się, że powinno być ok, ale niestety nie działa domykania (a działało wcześniej) i nie mruga jak zamykam auto...

Coś źle zakodowałem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz błąd w MK zapewne ten od zamknięcia, u mnie przestały mrugać jak błąd wyskoczył, potem robiłem szybki z tył i wymieniłem MK i.. mrugnęło z dwa razy przy zamknięciu i błąd dalej jest, muszę wydrzeć zamek i sprawdzić luty albo go wymienić (mimo to że prawidłowo zamyka). Ja w poprzednim MK miałem 6720 i w tym też mam 6720. Domykanie szyb - wystarczy zrobić adaptację silniczków przyciskami otwierania szyb, opis masz w wielu tematach i w tym na pewno też nie raz było opisywane.

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

błąd/błędy u mnie:

01561 - Left Rear Door

........59-00 - Can't Unlock

01561 - Left Rear Door

........61-00 - Won't De-Safe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd/błędy u mnie:

01561 - Left Rear Door

........59-00 - Can't Unlock

01561 - Left Rear Door

........61-00 - Won't De-Safe

Hmm, w sumie to u mnie żadnych błędów w MK nie pokazuje... To zostaje tylko rozebranie zamka ?? :shock3:

Dzięki za info z tą adaptacją silniczków - poszukam i to zrobię - wygodne to było :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz błędów, to i tak nie wiesz który zamek.

Ale właśnie sobie przypomniałem że to nie to, po prostu przez to że nie masz zrobionej adaptacji silniczków - nie potwierdza Ci kierunkami zamknięcia. O adaptacji ostatnio pisałem tu http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-przelacznika-wycieraczek-odblokowanie-pelnego-fis-16394/index45.html#post3728586

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz błędów, to i tak nie wiesz który zamek.

Ale właśnie sobie przypomniałem że to nie to, po prostu przez to że nie masz zrobionej adaptacji silniczków - nie potwierdza Ci kierunkami zamknięcia. O adaptacji ostatnio pisałem tu http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-przelacznika-wycieraczek-odblokowanie-pelnego-fis-16394/index45.html#post3728586

Dzięki wielkie za info :thumbup1::thankyou2::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem jaki mam, opisałem co mam na pokładzie tak jak wszyscy i z jakiego roku auto :decayed:----> w ten sposób opisywaliście wszystkim jakie moduły mogą mieć :naughty:

Teoretycznie moduły z B7 też podejdą. Jeśli dany MK obsługuje alarm to na bank składanie lusterek też będzie na nim działać.

Bart po sobie wiem że moduł z B7 śmiga w B6 bo sam miałem taki u siebie i przez 3 msc. śmigał bez problemu

ważne są funkcje z listy bo podmieniałem różne i punkty z listy się zgadzały,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie - mam moduł 8E0 959 433 AR ale korbki z tyłu.

Przestało mi działać domykanie szyb z kluczyka i dodatkowo chciałem zakodować informowanie kierunkami o zamknięciu auta.

W związku z tym w 07 RECODE wpisałem 06720 (bo jak podaję 06722 to nie chce tego zapisać :whistling:)

W 10 ADAPTATION dla kanału 61 podaję 1, a dla kanału 62 podaję 15...

Wydaje mi się, że powinno być ok, ale niestety nie działa domykania (a działało wcześniej) i nie mruga jak zamykam auto...

Coś źle zakodowałem ??

Zawsze gdy odłączasz aku, sterowniki w drzwiach gubią adaptację dot. silniczków szyb - w konsekwencji nie działają funkcje komfortowe (tj. domykanie szyb). Procedura adaptacji była już wielokrotnie opisywana w tym wątku... Unieść szybę do górnej pozycji i przytrzymać w niej przycisk + to samo dla dolnej pozycji (wykonuje się dla każdej z szyb osobno).

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

No właśnie nie wiem jaki mam, opisałem co mam na pokładzie tak jak wszyscy i z jakiego roku auto :decayed:----> w ten sposób opisywaliście wszystkim jakie moduły mogą mieć :naughty:

Teoretycznie moduły z B7 też podejdą. Jeśli dany MK obsługuje alarm to na bank składanie lusterek też będzie na nim działać.

Bart po sobie wiem że moduł z B7 śmiga w B6 bo sam miałem taki u siebie i przez 3 msc. śmigał bez problemu

ważne są funkcje z listy bo podmieniałem różne i punkty z listy się zgadzały,

Zgadza się - dwie osoby raportowały, że MK B7 działa w "II generacji" B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie - mam moduł 8E0 959 433 AR ale korbki z tyłu.

Przestało mi działać domykanie szyb z kluczyka i dodatkowo chciałem zakodować informowanie kierunkami o zamknięciu auta.

W związku z tym w 07 RECODE wpisałem 06720 (bo jak podaję 06722 to nie chce tego zapisać :whistling:)

W 10 ADAPTATION dla kanału 61 podaję 1, a dla kanału 62 podaję 15...

Wydaje mi się, że powinno być ok, ale niestety nie działa domykania (a działało wcześniej) i nie mruga jak zamykam auto...

Coś źle zakodowałem ??

Zawsze gdy odłączasz aku, sterowniki w drzwiach gubią adaptację dot. silniczków szyb - w konsekwencji nie działają funkcje komfortowe (tj. domykanie szyb). Procedura adaptacji była już wielokrotnie opisywana w tym wątku... Unieść szybę do górnej pozycji i przytrzymać w niej przycisk + to samo dla dolnej pozycji (wykonuje się dla każdej z szyb osobno).

Dokładnie tak zrobiłem :thumbup1: i wszystko z powrotem działa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

możecie mi podać pełny opis komfortu jaki posiadam (wszystkie funkcję)

8E0 959 433 BP

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

możecie mi podać pełny opis komfortu jaki posiadam (wszystkie funkcję)

8E0 959 433 BP

dzięki

Wszystko pisze w pierwszym poście, długo nie trzeba szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W moim B7 mam moduł 8E0 959 433 BG

Z tyłu mam korby.

Czy mogę dołożyć oświetlenie w drzwiach czerwoną i białą lampkę i podłączyć je do tego modułu.

A jak wygląda sprawa przednich drzwi jak je podłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W moim B7 mam moduł 8E0 959 433 BG

Z tyłu mam korby.

Czy mogę dołożyć oświetlenie w drzwiach czerwoną i białą lampkę i podłączyć je do tego modułu.

A jak wygląda sprawa przednich drzwi jak je podłączyć

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-elementow-pakietu-oswietlenie-kratek-nawiewow-lampki-przedniej-13568/index18.html#post1903490

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie 2 pytanka bez względu na moduł komfortu...

1. czy każda b6 z ele szybami przód + tył da się zakodować do zamykania/otwierania okien z pilota ?

2. czy każda b6 posiada ryglowanie za 1 naciśnięciem tzw funkcja SAFE ( przed otwarciem drzwi od wewnątrz)

auto kolegi ale kodowanie wg wzoru nie działa, klemę też odłączaliśmy i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiadam moduł AR i planuje zmianę boczków na te z pakietem oświetlenie. Czy podpinając się ori pod silniczek szyb to wszystko zabangla czy muszę wymienić moduł na BA bądź BD tak aby miały ten "pakiet oświetlenie przestrzeni nóg".

Czy pakiet oświetlenia przestrzeni nóg tyczy się samych lampek pod nogami, czy też lampek w boczkach drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie 2 pytanka bez względu na moduł komfortu...

1. czy każda b6 z ele szybami przód + tył da się zakodować do zamykania/otwierania okien z pilota ?

2. czy każda b6 posiada ryglowanie za 1 naciśnięciem tzw funkcja SAFE ( przed otwarciem drzwi od wewnątrz)

auto kolegi ale kodowanie wg wzoru nie działa, klemę też odłączaliśmy i nic

1. tak, każda B6 to ma - prawdopodobnie nie są zaadaptowane silniczki szyb

2. nie rozumiem o co chodzi (o to że po pierwszym naciśnięciu otwierają się tylko drzwi kierowcy?)

Panowie posiadam moduł AR i planuje zmianę boczków na te z pakietem oświetlenie. Czy podpinając się ori pod silniczek szyb to wszystko zabangla czy muszę wymienić moduł na BA bądź BD tak aby miały ten "pakiet oświetlenie przestrzeni nóg".

Czy pakiet oświetlenia przestrzeni nóg tyczy się samych lampek pod nogami, czy też lampek w boczkach drzwi?

Oświetlenie w boczkach przy elektrycznych szybach działa nie ważne jaki moduł, oświetlenie nóg działa tylko z wymienionymi MK z tą funkcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem MK 8E0 959 433J na AJ i nie działa sterowanie pilotem . Czy muszę jakoś adoptować kluczyki?

tak:wink: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-dopasowanie-pilotow-centralnego-zamka-alarmu-60091/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym dodać oświetlenie przestrzeni nóg z przodu i z tyłu. Mam MK z końcówka BD. Jak wynika z tego wątku może to podłączyć i zakodować kanał 61 na wartość 3. OK?

Ale nigdzie nie widziałem jak mam to wpiąć w kostki. Na razie rozebrałem schowek pasażera i ukazała mi się taka kostka

20131011022.jpg

Piny 3,4,5,6,7 są podłączone. W które włączamy światełko nóg? Prosiłbym również o opis kostki od strony kierowcy. Tył już udało mi się znaleźć. Będzie pierwszy mini mod. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...