Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ATJ] Black Devil by Olovski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak na b5 to wypas wyposazenie :kox: no i jest quattro :evil:

jak Audi to tylko Quattro :good:

Opublikowano

masz moze foty jak na tych alu sie prezentuje :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

masz moze foty jak na tych alu sie prezentuje :kox: :kox:

zebrac sie nie moge hehe

ale w weekend troche czasu bedzie wiec cos pstrykne

Opublikowano

jak na b5 to wypas wyposazenie :kox: no i jest quattro :evil:

jak Audi to tylko Quattro :good:

Gadasz tak bo Ci sie udalo trafic :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Gadasz tak bo Ci sie udalo trafic :gwizdanie

nie nie ponad rok szukalem mialem drugie auto wiec nie palilo mi sie ogladalem chyba ze 7 sztuk ale ta byla najlepsza

i szukalem wylacznie Quattro oska nie wchodzila wogole w gre :naughty:

Opublikowano

kto nie potrafi jeździć ośką kupuje quattro :tongue4::wink4:

fajna furka, też bym chciał ATJ :)

Opublikowano
  • Autor

kto nie potrafi jeździć ośką kupuje quattro :tongue4::wink4:

fajna furka, też bym chciał ATJ :)

heheh

nie no byl przod potem tym potem znow przod i znow tyl teraz jest przod i 4x4 hehe

Opublikowano

kto nie potrafi jeździć ośką kupuje quattro :tongue4::wink4:

kto nie jezdził quattro nigdy tego nie zrozumie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no Q to tak od 300koni sie nada :naughty: poniżej to na zimę niezłe :tongue4::wink4:

Opublikowano

mój ma niewiele ponad 200 i z Q czesto traci przyczepnośc :> :> :>

Opublikowano

jak kierowca piz.... to i Quattro piska :polew: nie no taki żart, chciałem sie dowartościować że nie mam Q :hi:

Opublikowano

na podlozu o dobrej przyczepności bardzo cięzko jest wprowadzic Q w poslizg

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

jak kierowca piz.... to i Quattro piska :polew: nie no taki żart, chciałem sie dowartościować że nie mam Q :hi:

przynajmniej ośką można piszczeć a w Q nie ma szpanu :decayed:
Opublikowano

jak kierowca piz.... to i Quattro piska :polew: nie no taki żart, chciałem sie dowartościować że nie mam Q :hi:

przynajmniej ośką można piszczeć a w Q nie ma szpanu :decayed:

Paput idź spać! :przebiegly:

Opublikowano

jak kierowca piz.... to i Quattro piska :polew: nie no taki żart, chciałem sie dowartościować że nie mam Q :hi:

przynajmniej ośką można piszczeć a w Q nie ma szpanu :decayed:

Paput idź spać! :przebiegly:

:decayed: spamer
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

kilka fantow i masa roboty ale cooler siedzi :>

Obraz_001.jpg

Obraz_011.jpg

Obraz_021.jpg

Obraz_027.jpg

Obraz_028.jpg

jutro rurki i bedzie giecie :)

co do turbinki jednak zdecydowalem sie na ARL w obudowie AWXa bedzie dobrze :good: mam nadzieje

Opublikowano

kratek halogenów nie będzie, czy tak tylko to do przymiarki ?

Opublikowano

Pamiętasz jak chciałes spawać pierw orurowanie do FMICa :mysli: to teraz pomyśl jaki błąd byś zrobił gdybyś to pospawał bez przymiarki :decayed:

Zamiast hybrydy wolał bym BRD, chociaz hybryda szybciej wstaje, ale to też kwestia na jaką trafisz :wink4: wydajnościowo będzie lepsza niz AWX, z tym że musowo mapsensor do zmiany :wink4: ja o tym "zapomniałem" :wallbash:

Opublikowano

masa roboty to będzie z rurkami, sam IC to bułka z masłem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kratek halogenów nie będzie, czy tak tylko to do przymiarki ?

hehe z kratkami niezla lipa obcialem nie te mocowanie hehe co trzeba i nie chce sie trzymac jutro bede cos rezal z blaszek zeby sie jakos trzymalo

Pamiętasz jak chciałes spawać pierw orurowanie do FMICa :mysli: to teraz pomyśl jaki błąd byś zrobił gdybyś to pospawał bez przymiarki :decayed:

Zamiast hybrydy wolał bym BRD, chociaz hybryda szybciej wstaje, ale to też kwestia na jaką trafisz :wink4: wydajnościowo będzie lepsza niz AWX, z tym że musowo mapsensor do zmiany :wink4: ja o tym "zapomniałem" :wallbash:

Kowi chodzilo mi o robienie po zalozeniu coolera

mozliwe ze pokrecilem ale chodzio o wzor rurek po montazu przed fmiciem nie mialo by to sensu zgadzam sie

zastanawialem sie czy teraz jak juz cooler siedzi zrobic wzor rurkami pcv fi 50 i na jego wzorze wyspawac

ale ze zaopatrzylem sie w gietarke po rurki jade jutro to zobcze jak uda sie giac te ustrojstwo :)

co do mapsensora mam juz z nierdzewki dorobiony odpowiedzni wklad na wzor AWXa

dla samej informacji otwor mapsensora w AWX ma 12mm w AJM/ATJ 17.7mm :)

ma ktos mapa z AWXa na opchniecie :)

masa roboty to będzie z rurkami, sam IC to bułka z masłem :gwizdanie:

no w weekend sie okaze co i jak czy spawanie czy giecie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.