Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDH] 2,5 TDI quattro Avant Black S-line(nowe foto 27.09)


Pawel88ST

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, dziś chciałbym Wam przedstawić moje a4, którego szukałem od jesieni, a kupiłem kilka dni temu, co prawda szukałem 1,9 tdi, ale ciężko spotkać w fajnym wyposażeniu, więc padło na 2,5 tdi z końca produkcji, wcześniej również miałem audi, z tym że a3 1,8 t quattro, więc i tym razem napęd na 4 koła był dodatkowym atutem przy zakupie :)

Autko z 2004 roku, przebieg na liczniku 180 tyś, bardzo zadbane, nie wygląda na wiecej, Co ciekawe, wszystko było mierzone czujnikiem grubości lakieru i oglądane przez lakiernika i raczej nic nie było robione, co prawda jest sporo odprysków na zderzaku i masce od kamieni ale jakoś to przeboleje

Wyposażenie:

-4x elektryczne szyby

- elektryczne lusterka + samościemniające lusterko wewnętrzne i kierowcy

- szyberdach elektryczny + solar dach

- czujniki parkowania tył

- kolorowy komputer pokładowy

- nawigacja rns-e

- tempomat

- bixenon + spryskiwacze

- funkcja włączania halogenów po wyjściu z samochodu w nocy

- czujnik zmierzchu

- 2 strefowy klimatronik

- podgrzewane przednie fotele

- fotele kubełkowe + półskóra

- czarna podsufitka s-line

- nakładki wew na progi s-line

- przyciemnione tyle szyby

- kierownica 3 ramienna perforowana s-line

- zmieniarka na 6 cd

- alufelgi 19" audi + opony 235/35 R19

- zawieszenie 1 BV

- ESP

- quattro :)

Plany:

- nowa listwa drzwiowa dolna przednia lewa(odchodzi i jest w jednym miejscu pofalowana)

- nakładki lusterek chrom(nowe albo out bo na tych są już małe odpryski)

- wymiana rozrządu

Poniżej kilka fotek robionych telefonem zaraz po zakupie, jak zrobie coś lepszego to wrzuce :) Pozdrawiam

Mqa_J.jpgTfmkA.jpgzZC8J.jpgTfGhJ.jpg

27.09.2010 Jesienna sesyjka

FF8nr.jpgFFpQr.jpgFFxjS.jpgFGhIA.jpgFGGF0.jpgFHc4S.jpgFHoyA.jpgFHtxS.jpgFHK_S.jpgFIdWA.jpgFIsUr.jpgFIPlJ.jpgFJfNi.jpgFJxfi.jpgJjDKS.jpgJklEr.jpgJkZyJ.jpgJlg0J.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, w jaki sposób sprawdzić nr VIN, bo ja dzwoniłem do ASO bo będę tam wymieniał szybę czołową, i przy okazji pytam się, czy mi sprawdzą na miejscu, i ku mojemu zdziwieniu usłyszałem, że nie może mi zdradzić i potwierdzić historii samochodu!! Tylko można kontynuować dalej książeczkę. Co jest dla mnie dość dziwną sprawą! Pomyślałem, że dam komuś na fuchę, na jakąś flaszkę, żeby mi to sprawdził.

Autko bardzo ładne, daj fotki ze środka, bo chcę wrzucić 3 ramienną kierke s-line i z chęcią pooglądam jak to wygląda w kolejnym samochodzie ;)

gratki zakupu, bo też jestem świeżo upieczonym posiadaczem B6 ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vin sprawdziłem przez znajomego mojego znajomego :) ogólnie łatwo nie było bo nie można tego sobie tak sprawdzić, to jest do celów serwisowych, udało mi się go namówić na sprawdzenie jednego vinu i to autko kupiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to auto ;)

Kupiles je w Jedrzejowie? :wink4:

btw, nie wiem, czy wiesz, ale jest juz po programie u Rogala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupiłem w Jędrzejowie. Poprzedni właściciel coś wspominał o programie ale nie brałem tego do siebie bo nie było na to żadnego papierka, co mi jeszcze możesz powiedzieć o tym autku, najlepiej na priv i tylko między nami, może się jeszcze czegoś ciekawego dowiem :) ogólnie mierzyłem i nie bite, jedyne co jest do zrobienia to luz na przekładni kierowniczej :/, także jestem jak narazie z autka zadowolony, ile on może mieć teraz po programie?? z 200 km ma ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności, wczoraj pstryknołem kilka fotek już jesiennych, a pierwszysch konkretnych od zakupu auta wiosną :)

Kilka fotek z kolegą

FF8nr.jpgFFpQr.jpgFFxjS.jpgFGhIA.jpgFGGF0.jpgFHc4S.jpgFHoyA.jpgFHtxS.jpgFHK_S.jpgFIdWA.jpgFIsUr.jpgFIPlJ.jpgFJfNi.jpgFJxfi.jpgJjDKS.jpgJklEr.jpgJkZyJ.jpgJlg0J.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie poducha fotela kierowcy,standard,ta wiązka pd fotelem jest trefna,można ją ścisnąć trytkami,czasami pomaga,np w ASO tak robią :decayed:

fajna fela :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki furki :kox:

zamiast chromu lepiej nikiel wez jak w esach o niebo lepiej wyglada, sam takze nad tym mysle

zadbaj o srodek auta bo z tego co widze ciut upaprane jest

fela :gwizdanie:

i oby sie dobrze sprawowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...