Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Co by tu pasowało w miare tanie i nie za duże, żeby obeszło sie bez obniżania zawiasu i przyzwoicie wyglądąło bo kołpaki to już z mody wyszly w poprzednim tysiacleciu :P

felefj7.jpg

I jakie tarcze na przód max można założyć do felg 16 albo tych 15 co są ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!!

koledzy jestem zielony w sprawie opon i felg, prosze o pomoc chcialem kupic aluski audi 15 6jx15h2 jakie parametry musza miec oponki?

napiszcie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki,ale kurcze w standardzie byly 15 jak go kupilem 2tygodnie temu na stalowych kolach.a chwilowo stac mnie na 15 znalazlem orginalne audi a ze jestem zielony to spisalem z felgi numer6jx15h2 i chcial bym wiedziec czy moge na te alusy wcisnac te opony co byly na tych stalowych felgach[br]Dopisany: 18 Październik 2007, 20:21 _________________________________________________na tych oponkach jest napisane 195/65/R15

[br]Dopisany: 18 Październik 2007, 20:31 _________________________________________________schiller pomocy prosze :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi numer6jx15h2 i chcial bym wiedziec czy moge na te alusy wcisnac te opony co byly na tych stalowych felgach na tych oponkach jest napisane 195/65/R15

oczywiście ze możesz. ale tak jak mówiłem sa trochę małe i wąskie. moja rada zostaw na tych stalowych. nie dlugo zima to założysz na te stalowe zimówki w tym rozmiarze a na wiosnę jak uzbierasz trochę kasiory kupisz większe alumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

Takie chodzą mi po głowie - oj chyba na przyszłe lato...

http://moto.allegro.pl/item262873528_nowe_polerowane_felgi_s_line_do_audi_vw_19_cali_.html

stary model, jedyne co w nich ni się podoba, to to,że wyglądają na większe niż są :cool:

To sa najpiekniejsze felgi do Audi :notworthy: i mam takie do sprzedania z oponkami ( felgi i opony maja moze 2 miesiace i nie widzialy jeszcze polskich drog :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam, tak przeglądam sobie z nudów to forum i mam dwie fajne fotki z netu i może ktoś wie gdzie można takie felgi dostać jak tu widać, może jakaś stronka albo chociaż cena w przybliżeniu ( napewno dużo) bo nie powiem takie felgi to naprawde cuuddoooooo!! Co wy na to ?

carline2006audia4b5ciloyl3.th.jpgaudia4tuningmattdemetriiu6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy te ceny takie kosmiczne ... za komplet ladnych 17" 2500-3500zl a 18" 2600-4000zl

tylke kosztuja normalne markowe felgi.... noi chyba ze sie porownuje do tych z allegro to zeczywiscie ceny sa wysokie... ale jakos pewnie tez inna niz felg z allegro

a 20" na tej stronie sa np wg mnie bardzo tanie ... za komplet 4500zl to bardzo dobra cena.

a co do wielkosci do b5 to 17" wg mnie to ciut za malo ( ale od biedy ujdzie ...), teraz np ja decydujac sie na felgi bralbym 18 lub 19"

a do b6 minimum 18" :)

ale to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy te ceny takie kosmiczne ... za komplet ladnych 17" 2500-3500zl a 18" 2600-4000zl

tylke kosztuja normalne markowe felgi.... noi chyba ze sie porownuje do tych z allegro to zeczywiscie ceny sa wysokie... ale jakos pewnie tez inna niz felg z allegro

a 20" na tej stronie sa np wg mnie bardzo tanie ... za komplet 4500zl to bardzo dobra cena.

a co do wielkosci do b5 to 17" wg mnie to ciut za malo ( ale od biedy ujdzie ...), teraz np ja decydujac sie na felgi bralbym 18 lub 19"

a do b6 minimum 18" :)

ale to tylko moje zdanie

Jasne że 18 są super i wygladają rewelacyjnie, ale tu chodzi też o bieżącą eksploatację, a profil 40 na nasze dziury i krawężniki, i do jazdy z rodziną to nienajlepszy wybór moim zdaniem, jedna większa dziura przy znacznej prędkości i felga do roboty ;)

No ale coś za coś :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...